VYKONAJTE KONTROLU A ZÍSKAJTE ROZŠÍRENIE KONEKTIVITY ZA POLOVIČNÚ CENU!

VYKONAJTE KONTROLU A ZÍSKAJTE ROZŠÍRENIE KONEKTIVITY ZA POLOVIČNÚ CENU

Nezmeškajte túto časovo obmedzenú ponuku. Zaregistrujte sa.

Vykonajte vašu Kontrolu konektivity ešte teraz a výrazne ušetrite

Ak váš stroj umožňuje pripojenie, ale ešte nemá namontovaný potrebný hardvér, môžete získať súpravu JDLinkTM na dodatočnú montáž za polovičnú cenu vrátane montáže!
Konektivita sa vypláca – predstavuje prístup k systému Operations Center a k nástrojom, ktoré šetria čas, pomáhajú inteligentnejšie spravovať zdroje a vykonávať rozhodnutia s vyšším ziskom. Navyše: Podpora John Deere Connected SupportTM, ktorá spája najmodernejšiu analytiku, nástroje upozornení a proaktívnu podporu od predajcu.

Zadajte vaše sériové číslo a začnite!

* povinné

Aby ste získali výsledky, vyberte predajcu.

Po potvrdení výberu predajcu vám zašleme e-mail so stavom a kontaktné údaje predajcu.

Žiaľ, vo vašej oblasti sme nenašli žiadneho predajcu. Pokračujte a získajte výsledky prostredníctvom e-mailu.

Bude vás kontaktovať špecialista spoločnosti John Deere a pomôže vám nájsť predajcu.

* povinné

Ďakujeme!

Tento e-mail ste dostali, pretože ste sa zaregistrovali do procesu kontroly pripojenia spoločnosti John Deere Walldorf GmbH & Co. KG.

Ak chcete dokončiť registráciu a získať svoje osobné výsledky, kliknite na odkaz nižšie. Zrušenie je možné kedykoľvek, aj po potvrdení.
Ak ste sa nezaregistrovali do týchto služieb, tento e-mail môžete ignorovať.

Váš tím John Deere

Výsledky vašej Kontroly konektivity

Nezmeškajte túto časovo obmedzenú ponuku! Obráťte sa na vášho predajcu John Deere:

Bude vás kontaktovať špecialista spoločnosti John Deere a pomôže vám nájsť predajcu.

Vaše informácie:

Kontrola dokončená – tu sú vaše výsledky:

Prejsť späť na stránku kampane

Konektivita sa oplatí

Pozrite si videá o výhodách konektivity – zvýšte prevádzkový čas a zároveň pracujte rozumnejšie a s vyšším ziskom.

Pracujte rozumnejšie a ušetrite čas pomocou nástroja Operations Center

Priamo prenášajte online dokumentačné údaje poľa z vášho stroja do systému Operations Center a pristupujte k nim z akéhokoľvek zariadenia. Plánujte vašu prácu a odosielajte informácie o pracovných úlohách priamo na jednotlivé stroje, monitorujte polohu, stav a priebeh práce strojov a vykonávajte inteligentnejšie a informovanejšie rozhodnutia.

Maximalizujte váš prevádzkový čas s podporou John Deere Connected Support™

Proaktívne opravujte problémy ešte skôr, než ovplyvnia vašu produktivitu:
Podpora John Deere Connected Support™ pomáha vám aj vášmu predajcovi sledovať stav vášho stroja s nástrojmi, ako sú Expert Alerts a Machine Dashboard. Ak nástroj ohlási odchýlku vášho stroja od normálneho stavu, okamžite vás kontaktujeme a získate proaktívnu podporu potrebnú na to, aby ste zostali produktívni.

"Pomocou podpory John Deere Connected Support™ môžeme identifikovať možné ťažkosti stroja a vyriešiť ich skôr, než sa stanú vážnymi problémami."

Špecialista John Deere Connected Support™
Špecialista John Deere Connected Support™
Operations Center

Operations Center

V systéme Operations Center môžete vopred plánovať vašu prácu a odosielať údaje o pracovných činnostiach priamo na jednotlivé stroje. Týmto šetríte čas, eliminujete prestoje pri nastavovaní v teréne a znižujete riziko chyby operátora. Kontrolujte polohu a stav vašich strojov v reálnom čase a vykonávajte lepšie a informovanejšie rozhodnutia. Dokonca môžete zdieľať dokumentačné údaje s vašimi zákazníkmi, aby vedeli, ktorú prácu ste dokončili.

Connected Support

John Deere Connected Support™

Využitím možností nástrojov John Deere Connected SupportTM môžete maximalizovať prevádzkový čas vášho stroja. Nástroj Machine Dashboard umožňuje vášmu predajcovi John Deere monitorovať stroje na základe ich skutočného prevádzkového stavu. Pomocou upozornení Expert Alerts môžete identifikovať možné poruchy stroja a opraviť ich skôr, než sa stanú problémami. Táto oceňovaná technológia skracujte časy diagnostiky a opráv priemerne až o 20 %.