Čas na zmenu

Zaslúžite si výnimočný výkon

Efektívny a špičkový výkon našich traktorov 6R, 7R a 8RX zaistí vašej firme hmatateľnú ekonomickú hodnotu. Výkonnostné výhody pri preprave, ochrana pôdy a všestrannosť sa prejavia na vašom konečnom výsledku.

Vyhľadať predajcu

Overené a otestované

Výkonnostné výhody našich veľkých traktorov pri preprave, ochrane pôdy a všestrannosti potvrdili nielen stovky európskych zákazníkov, ale aj nezávislé testy. To však nie je všetko.’ Získate totižto aj množstvo funkcií pre precízne poľnohospodárstvo, napríklad 1-Click-Go-AutoSetup, ktoré prekonajú ostatných konkurentov a ešte viac zvýšia vašu ziskovosť.

1-CLICK-GO-AUTOSETUP

Tento nástroj na zdokonalenie produktivity a úsporu času skracuje čas nastavenia v teréne až o 50 %. Plne automatizovaný, bez chýb, bez zdržaní. Naplánované úlohy zo strediska Operations Center sa automaticky zobrazia na displeji 4. generácie pri vjazde traktora na pole. Obsluhe stačí na potvrdenie podrobností JEDINÉ KLIKNUTIE. A to je všetko.

Unbeaten-Header

Užívajte si všestrannosť tohto obratného 4-valcového traktora s vysokým výkonom, silnou hydraulikou, veľkou zdvíhacou kapacitou a veľkými pneumatikami.

Ďalšie informácie

Unbeaten-Header

Pokiaľ ide o prepravné práce, neexistuje žiadny spôsob, ako obísť náš rad traktorov John Deere 6R a 7R. Ktorý bude pre vás jednotkou?

 • Jednotka v preprave – 7R 330

  V najnovšom teste DLG PowerMix náš model 7R 330 stanovil novú latku spotreby nafty a výfukovej kvapaliny vznetového motora (DEF) na poli prepravy pre traktory s maximálnym výkonom nad 300 koní (ECE-R120).

  traktor
 • Jednotka v preprave – 6R 185

  Budete mať pod palcom’ výkon 234 k s IPM v ľahkom, 7,9-tonovom stredorámovom prevedení, ktoré poskytuje neprekonateľné zrýchlenie a výnimočnú všestrannosť.

  Tractor
 • Jednotka v preprave – 6215R

  S hodnotou iba 19,2 l/h dosiahol model 6215R nielen najnižšiu spotrebu nafty zo všetkých testovaných traktorov¹, ale mal aj najlepšie zrýchlenie pri ťahaní 30-tonových prívesov².

  traktor
 • Jednotka v preprave – 6250R

  Od roku 2018 je model 6250R v teste DLG PowerMix Transport 2.0 neporaziteľný. Model 6250R dosiahol v porovnaní so všetkými testovanými konkurentmi najnižšiu spotrebu paliva pri preprave.

  Traktor

Registrácia služby digitálnych správ

Viac ako len bulletin – Registrácia služby digitálnych správ

Zaregistrujte sa do našej služby digitálnych správ, aby ste boli informovaní o nových článkoch na blogoch, novinkách, špeciálnych aktivitách a exkluzívnych ponukách!

Zaregistrujte sa!

Súvisiace témy

Rad 6R

Rad 6R

Č. 1 v preprave a inteligentnej automatizácii – vysoký výkon a nízka hmotnosť.

Pripojte svoj stroj John Deere

Rad 7

Nízka hmotnosť, vysoký výkon motora – to je pohotové zrýchlenie a výnimočná dynamika.

Pripojte svoj stroj John Deere

Rad 8

Špičkové traktory s vysokou ťažnou silou – univerzálne a výkonné traktory pre precízne poľnohospodárstvo.

 1. 25 l/h je zaručená úroveň spotreby paliva pre tento model v režime prepravy, pre stroje zapojené do programu záruky spotreby paliva John Deere podľa zmluvných podmienok programu a v príslušných krajinách.& O podrobnejšie informácie požiadajte svojho predajcu John Deere.
 2. Test traktorov poľnohospodárskej komory Dolného Saska (Nemecko) z roku 2020. “V porovnaní so štandardnými traktormi (bez vozidiel Unimog) dosiahol John Deere najnižšiu spotrebu nafty. […] Je pozoruhodné, že napriek nízkej spotrebe paliva bol model 6215R tiež najrýchlejší pri zrýchlení s dvoma prívesmi” – www.‌lwk-niedersachsen.‌de. 19 l/h je taktiež zaručená úroveň spotreby paliva pre tento model v režime prepravy, pre stroje zapojené do programu záruky spotreby paliva John Deere podľa zmluvných podmienok programu a v príslušných krajinách.& O podrobnejšie informácie požiadajte svojho predajcu John Deere.
 3. 20 l/h je zaručená úroveň spotreby paliva pre tento model v režime prepravy, pre stroje zapojené do programu záruky spotreby paliva John Deere podľa zmluvných podmienok programu a v príslušných krajinách.& O podrobnejšie informácie požiadajte svojho predajcu John Deere.
 4. Výsledky testu Profi, 06/2018
 5. Vychádza zo spotreby paliva 40 l/h a 20 % výhody v oblasti efektivity oproti kolesovým traktorom 8R pri 7 000 daN.
 6. Za predpokladu 3 % potenciálnej straty výnosu na zhutnených poliach – pre pšeničné pole s výnosom 8 t/ha a trhovú cenu 200 €/t potom 3 % (240 kg) zodpovedá zvýšeniu zisku o 48 €/ha