Unbeaten-Header

Nová úroveň komfortu a účinnosti

Tento rad traktorov musíte zažiť osobne. Zažite na vlastnej koži produktivitu, presnosť a komfort, ktoré vám prinesú tieto stroje. Kontaktujte svojho predajcu práve teraz a zažite vzrušujúcu skúšobnú jazdu.

Vyhľadať predajcu

Čas prejsť na overený výkon!

Pozrite si vynikajúci výkon John Deere 6215R v najnovšom teste*.

Urobte viac s menšou spotrebou paliva!

/ection-control-large

Riadenie sekcií

Čo očakávate od toho najlepšieho displeja? Ak predpokladáte podporu až 255 sekcií a úplnú certifikáciu ISOBUS AEF, potom výborne, presne toto máme. A ak si tiež myslíte, že váš traktor by mal štandardne obsahovať variabilné riadenie dávky a telematiku, pozeráte sa na ten správny stroj. V oblasti presného poľnohospodárstva sa traktorom John Deere radu 6R, 7R a 8R nevyhnete.

Hľadáte ešte vyšší komfort?

Naše veľké traktory obsahujú množstvo funkcií, ktoré ešte viac zvyšujú úroveň pohodlia a produktivity, ktorú hľadáte.

veľký traktor čas na modernizáciu

Veľkosť kabíny

Keď priestor okolo vás pôsobí stiesnene, budete sa tak cítiť ja vy. Pretože vaše zdravie a blaho sú kritickými prvkami produktivity, kabínu radu 6R sme výrazne zväčšili. Teraz má 3,30 m³. Aký skvelý spôsob ako začať váš pracovný deň.

massage-seat-comfort

Pohodlné sedadlo

Uvoľnite sa, relaxujte a odpočiňte si počas dlhých hodín práce. Zakončite svoj pracovný deň svieži vo svojom traktore radu 7R a 8R s funkciami, bez ktorých už nikdy nebudete chcieť pracovať: Sedadlo Active Seat II s proaktívnou kompenzáciou pohybu sedadla, masážnou funkciou, otáčaním s uhlom 65°, 3 opierkami nôh plus zvukový systém 6.1 a integrovaná chladnička.

visibility-large

Lepší výhľad

Znížená kapota modelov 6M s krátkym rámom výrazne zlepšuje výhľad. Prvý viditeľný bod pred vami je od vás len 5 m. Spolu so 180° rozhľadom poskytuje model 6M výrazné vylepšenie výhľadu.**

 

Porovnajte sami­

Výhody týchto strojov musíte zažiť na vlastnej koži. Naše stroje otestovali zákazníci vlastniaci traktory konkurenčných značiek, pozrite si ich reakcie. Utvorte si názor sami počas živej ukážky a skúšobnej jazdy.

*Poľnohospodárska komora Dolného Saska (Nemecko) – test traktorov 2020; http://www.lwk-niedersachsen.de/

** Testy interiérového výhľadu z pohľadu vodiča smerom dopredu a cez kapotu na zem, meranie vzdialenosti od vodiča po úroveň zeme k bodu, v ktorom vodič vidí na zem. Merania boli vykonané na modeloch John Deere 6090M, 6100M, 6110M a 6120M podľa referenčnej normy ISO pre sedadlá.