Príslušenstvo pre golfové ihriská a technika pre športové trávniky

Doma tam, kde ste vy

Keď pracujete tam, kde ostatní hrajú, potrebujete partnera s príslušenstvom pre trávnik, ktorému dôverujete, že vaše ihrisko alebo športový areál udrží v skvelom stave. Pokiaľ ide o kompletné príslušenstvo pre vaše golfové ihrisko a športový trávnik, môžete sa spoľahnúť na to, že John Deere je tu pre vás a ponúka stroje najvyššej kvality, pokrokovú technológiu a spoľahlivú podporu.

Príslušenstvo pre golfové ihrisko

Príslušenstvo pre golfové ihrisko

Kvalita vašich greenov je jednou z prvých vecí, ktoré si ľudia všimnú. Naše príslušenstvo pre golfové ihrisko zaisťuje presný strih a jemnú starostlivosť, ktoré hráči aj personál považujú za rovnako pôsobivé. Preto’ si najuznávanejšie’ golfové ihrisko na svete zvolilo značku John Deere a spolieha sa na kvalitu našich strojov.

Technika pre športový trávnik

Technika pre športový trávnik

Máme príslušenstvo pre trávnik, ktoré je vhodné pre každé ihrisko. John Deere ponúka manažérom pôsobivý rad techniky pre športový trávnik určenej na precízne kosenie, hrabanie, postrekovanie a ťažkú prepravu.

Krok za krokom

Zistite, ako sa to robí

Nahliadnite do zákulisia našej továrne Turf Care v Severnej Karolíne, kde sme kompletne prepracovali’ montážnu linku, aby sme zefektívnili procesy a kontrolu kvality podľa najvyšších štandardov.

Nájdite najbližšieho predajcu

Nájdite najbližšieho predajcu

Vyhľadajte predajcu John Deere