Kombajny

Rad T: 50-TONOVÝ KOMBAJN

Rad T:

50-TONOVÝ KOMBAJN

Rad S: 75-TONOVÝ KOMBAJN

Rad S:

75-TONOVÝ KOMBAJN

Dva kombajny
PRÍSĽUB ŽATVY

NÁHRADNÝ KOMBAJN: Náš najpopulárnejší balík Harvest Promise je štandardne dodávaný ku každému novému kombajnu.

ODBORNÁ PREHLIADKA EXPERT CHECK

Odborná prehliadka Expert Check optimalizuje prípravu vášho kombajnu na ďalšiu sezónu. Naši špecializovaní a certifikovaní servisní odborníci na kontrolné prehliadky vedia, ktorým dielom treba venovať osobitnú pozornosť – vďaka dômyselným metódam John Deere vytvoreným na základe skúseností z tisícov žatiev.

DIELY DO 24 HODÍN

Investovali sme do najlepšej logistickej siete náhradných dielov, aká v poľnohospodárstve existuje. Máme na poliach viac strojov ako akýkoľvek iný výrobca, a preto sú aj naše zásoby náhradných dielov najväčšie. Preto dokážeme vybaviť viac ako 97 % objednávok do 24 hodín.

ZÁLOŽNÝ STROJ

Ak by sa dodávka dielov oneskorila, poskytneme vám náhradný stroj. Skutočný rozdiel je v tom, že sa o všetko postaráme, nezaplatíme si jednoducho dodávateľa. Naši predajcovia majú v zálohe tie správne kombajny v správnej veľkosti.

ŠKOLENIE

Odborníci vyškolení vo výrobnom závode poskytujú profesionálne školenie vodičov, a to nielen pri dodávke nového stroja, ale aj v podobe opakovacích kurzov každú sezónu.

ODBORNÍCI NA MIESTE

Certifikovaní predajcovia majú vlastných odborníkov, ktorí boli vyškolení vo výrobnom závode a pomôžu vám pripraviť váš kombajn pred sezónou. Počas sezóny vás navštívia, aby sa uistili, že váš stroj neustále dosahuje optimálne výkony.