Neriskujte to
NERISKUJTE TO

Budete cítiť rozdiel

 

Vedeli ste, že originálne LED svetlá John Deere sú nielen výkonnejšie, ale aj energeticky úspornejšie ako halogénové svetlá? Ich prirodzené svetlo vám umožní vidieť viac a udržiava vaše oči čerstvé, zatiaľ čo získavate dlhšiu životnosť akumulátora a alternátora.

 


Nože

Energetická úspornosť, ktorá jasne svieti

Ponúkame LED svetlá so širokou škálou svetelného toku (lúmeny), ktoré spĺňajú presné nároky na svetelný výkon a náklady. Najvýkonnejšie svetlá s efektívnym svetelným tokom 3000 lúmenov prekonávajú HID svetlá v šírke aj hĺbke a poskytujú to najjasnejšie a najčírejšie svetlo s menším zaťažením akumulátora.

Čo by ste mali vedieť o LED svetlách: Mnohé neoriginálne svetlá uvádzajú veľmi vysoké hodnoty svetelného toku. Tieto čísla často odrážajú iba surový alebo teoretický maximálny svetelný tok LED svetla, pretože ich účinný svetelný tok je veľmi nízky.

Efektívny svetelný tok v lúmenoch predstavuje presné hodnotenie svetla podľa normálneho použitia. Svetlá John Deere uvádzajú hodnoty surového aj efektívneho svetelného toku, takže výstupy môžete presne porovnať. LED svetlá od spoločnosti John Deere vám za vaše peniaze vždy poskytnú maximálny výkon.

LED svetlá John Deere – vyrobené pre váš stroj John Deere

K dispozícii sú dva rôzne druhy LED svetiel:

  • Priame náhradné LED svietidlá sú konštruované tak, aby dokonale zapadli do umiestnenia pôvodného halogénového svetla. Montáž s jednoduchým zapojením vás privedie na ďalšiu úroveň osvetlenia.
  • Stojanové LED svetlá môžu byť namontované na rôzne miesta vášho stroja všade tam, kde potrebujete dodatočné osvetlenie.

 

Tvary lúčov LED svetiel

V závislosti od použitia a potreby osvetlenia sú k dispozícii dva rôzne tvary lúčov: priestorový vzor na širšie, kratšie osvetlenie a lichobežníkový tvar na užšie osvetlenie s dlhším dosahom.


PRIESTOROVÉ SVETLO

PRIESTOROVÉ SVETLO

Širšie a kratšie osvetlenie

LICHOBEŽNÍKOVÉ SVETLO

LICHOBEŽNÍKOVÉ SVETLO

Užšie a dlhšie osvetlenie