Neriskujte to
NERISKUJTE TO

Budete cítiť rozdiel

 

Vedeli ste, že originálne rezacie nože John Deere obsahujú vysoko kvalitný povrch z karbidu volfrámu s vynikajúcou priľnavosťou? Sú tak odolnejšie voči opotrebovaniu a vydržia dlhšie ako konkurencia podobného vzhľadu. Vedie to k menšej potrebe údržby a znižuje prevádzkové náklady.

 


Rezacie nože: Prečo tie naše vydržia dlhšie

Rezacia hlava hrá pri zbere plodín rozhodujúcu úlohu. Je to dôvod, prečo je tak dôležité vybrať si nože, ktoré sú vhodné, výkonné a vydržia. Nože rezacej hlavy John Deere sú skonštruované presne takto – sú vyrobené špeciálne pre vašu žaciu rezačku John Deere.

  1. Pieskovaný povrch zaisťuje presné upínacie sily.
  2. Indukčne kalená rezacia oblasť zostáva dlhšie ostrá.
  3. Tvrdé telo minimalizuje riziko zlomenia.
  4. Predĺžené telo noža podporuje zatiahnutie pri náraze na predmet.
  5. Originálny nôž John Deere označuje ochranná známka.
Nože
Extra silné: povrchová úprava nožov

Extra silné: povrchová úprava nožov

Originálne nože John Deere zostávajú dlhšie ostrejšie. Tvrdý karbid volfrámu zabezpečuje vysoko kvalitné rezanie, dlhšiu životnosť a nižšiu spotrebu paliva.

Extra ochrana proti kameňom

Extra ochrana proti kameňom

Používame štyri rady nožov, ktoré sa pri kontakte s cudzími predmetmi zatiahnu. Táto konštrukcia chráni rotor pred poškodením a znižuje prestoje.

Nože na trávnik Dura Line (rad SPFH 7000)

Nože na trávnik Dura Line (rad SPFH 7000)

Na predĺženie životnosti namontujte na stroj SPFH radu 7000 nôž na trávnik Dura Line s povrchom rezacej hrany širším o 33 %. Na strojoch SPFH radu 8000 sú štandardnou výbavou.