Neriskujte to
NERISKUJTE TO

Budete cítiť rozdiel

 

Vedeli ste, že originálne vretená John Deere Pro-XL vydržia až o 50 % dlhšie ako bežné vretená? Tvrdý chrómovaný povrch zabezpečuje dlhú životnosť. Sú navrhnuté do náročných podmienok zberu a zabezpečujú čistý a agresívny zber a jednoduché vysekávanie.

 


Prečo si vybrať originálne vretená na zber bavlny John Deere

Vynikajúci dizajn pre výnimočný výkon

Tri súpravy 12 presne vytvarovaných hrotov v každej drážke pod uhlom 55 stupňov zabezpečujú čistý a agresívny zber a jednoduché vysekávanie. Aby sa minimalizovali škody na zberných jednotkách, vretená Pro-XL sú cementované, takže sa pri zásahu pevných predmetov namiesto ohnutia zlomia. Originálne vretená s chróm-niklovaným povrchom pre extra odolnosť majú značku “JD”, ktorá ich odlišuje od neoriginálnych dielov.

Pokročilé nástroje

Rozhodli sme sa pre bavlnársky priemysel a nedávno sme investovali do budúcnosti s najmodernejšími pecami, chrómovým pokovaním a presnými kontrolami.

Profesionálni odborníci

Inžinieri v oblasti obrábania materiálov a vretien majú viac ako 20 rokov skúseností. Máme spolu viac ako 100 rokov skúseností v oblasti výroby vretien.

Prvotriedne procesy

Počas výrobného procesu prebieha 25 unikátnych kontrol kvality, aby sa zabezpečila konzistencia výroby. Unikátna matica údajov o každom vretene navyše umožňuje kontrolu kvality, konzistentnosť a sledovateľnosť.

Posúvač