FarmSight services

Maximálny čas prevádzky s podporou John Deere Connected Support™

Viete, že keď tvrdo pracujete, môže sa stať niečo neočakávané.’ A práve vtedy potrebujete rýchle riešenie.

Podpora John Deere Connected Support™ je pripravená pomôcť vám aj vášmu predajcovi. Dokáže monitorovať stav stroja a proaktívne riešiť problémy, aby ste mohli pokračovať v práci.

To všetko’ je súčasťou balíka služieb FarmSight Services In Base pre každý stroj s podporou JDLink™.

  

Expert Alerts – Technológie k vašim službám

Expert Alerts – Technológie k vašim službám

Využite všetky možnosti, ktoré prinášajú inteligentné technológie, a maximalizujte dobu bezporuchovej prevádzky zariadení. Vďaka službe Expert Alerts dokáže predajca značky John Deere identifikovať potenciálne poruchy stroja a opraviť ich skôr, než sa z nich stane reálny problém. Vitajte v službe podpory John Deere Connected Support™.

Recept na dostupnosť

Podpora John Deere Connected Support™ kombinuje funkciu pripojenia stroja, inovatívne nástroje a proaktívnu podporu predajcu, aby sa zaistilo, že vaše stroje budú k dispozícii počas celej sezóny a s maximálnym výkonom.

  

Recept na dostupnosť

 

Proaktívna podpora, ktorá vás chráni od základov

Ak ste ako my, nemáte radi prekvapenia.’’ Najmä ak ide o stav vašich strojov. Pretože to môže znamenať náklady, stratu produktivity a menšiu ziskovosť. ’Takže, vynechajme prekvapenia. Na základe fázy životnosti a využitia stroja je súčasťou balíkov služieb FarmSight Services* funkcia vzdialeného monitorovania strojov** a diagnostika odborníkmi predajcu, ktorí vám pomôžu udržiavať stroj v dokonalom stave: spoľahlivo fungujúci s maximálnym výkonom.

 

Chcete ešte viac?

Predĺžte dobu prevádzky a výkon stroja pomocou ďalších služieb FarmSight Services. Vyberte si služby zamerané na školenia, dobu bezporuchovej prevádzky a výkon a skombinujte ich do formy balíka služieb FarmSight Services šitého na mieru vašich potrieb.

  

Prispôsobené vašim potrebám

Služby FarmSight Services je možné v záujme dosiahnutia maximálnych výhod pre vaše podnikanie kombinovať do rôznych úrovní balíkov služieb. Ak potrebujete ponuku šitú na mieru, kontaktujte predajcu John Deere.

  

Rozvinúť všetkoZvinúť všetko

In Base

Ako vlastník stroja John Deere môžete využívať výhody podpory John Deere Connected Support™, s ktorou zachováte prevádzkyschopnosť stroja. V rámci služieb In Base získate aj prispôsobenú pomoc s počiatočným nastavením stroja a pokyny na obsluhu.

Select

Úroveň služieb Select umožňuje využívať najnovšie poznatky odborníkov u vášho predajcu a údaje z výroby. Podľa údajov z vašich strojov v reálnom čase dostanete’ včasné odporúčania, ako zachovať výkon stroja v dokonalom stave.

Premium

S úrovňou služieb Premium získate’ výhody nižších prevádzkových nákladov a vyššieho výkonu stroja využitím údajov a odborných znalostí – vykonáva sa na farme alebo pomocou najnovších nástrojov vzdialenej podpory.

Ultimate

Úroveň služieb Ultimate posúva vašu prevádzkovú dobu a výkon na novú úroveň. Doprajte si absolútny pokoj vďaka službám využívajúcim údaje a odborné poznatky, a to vrátane zaručeného času prevádzky stroja.

Vyhľadávač predajcu

Akým spôsobom to získam?

Navštívte svojho predajcu ešte dnes

Vyhľadať predajcu

* K dispozícii len u zúčastnených predajcov. Presný rozsah služieb závisí od individuálnej ponuky predajcov.

** Všetky služby na diaľku si vyžadujú telematický modul JDLink, aktívne predplatné a váš súhlas.