Odborná prehliadka pre kombajny

Expert Check for combines

Odborná prehliadka: Sústreďte sa na čas bezporuchovej prevádzky

Celý rok pracujete pre jedinú vec: čas žatvy. Vtedy sa počíta každá produktívna hodina a maximálna efektivita je nevyhnutná.’ Keď sa chystáte zozbierať svoje odmeny, kombajn musí byť v dokonalom stave.’ Odborná prehliadka vám pomôže zaistiť dokonalý stav.

all-in-package-en

Naši odborníci: Zručnosti, ktoré sú v súlade s údajmi

Odborníci vášho predajcu využívajú aktualizované kontrolné zoznamy z výroby a údaje z terénu z predchádzajúcej sezóny, ktoré majú k dispozícii exkluzívne predajcovia spoločnosti John Deere.’’ Ich komplexnej technickej diagnostike nič neunikne. Použijú ju na vytvorenie úplnej správy o stave a potrebách vášho kombajnu.’’

Objednajte si experta na zvýšenie času prevádzky

Služba Odborná prehliadka vám pomôže aktívne plánovať údržbu s cieľom zaistiť produktivitu a udržať náklady na vlastníctvo na nízkej úrovni. Naplánujte si Odbornú prehliadku ihneď po skončení sezóny, kedy sú naši odborníci u predajcu dostupní.’’ 

expert-check-combines
all in packages

Všetko potrebné, jedna cena 

Naše balíky „Všetko v jednom“ s paušálnymi sadzbami vám ušetria hotovosť. Keď budete poznať výsledky odbornej prehliadky, rozhodnete sa, akú prácu od nás budete požadovať – za jednu pevnú cenu, ktorá zahŕňa všetky diely a náklady na prácu.

Kombajn – Prémiový balík žací valKombajn – Prémiový balík žací valKombajn – Prémiový balík žací val

Kombajn – Prémiový balík žací val

HeadingIcon

Neriskujte. Nastavíme zadné stieracie valce, vymeníme celú žaciu lištu, skontrolujeme prekĺzavanie spojky, remeňa a reťaze, aktualizujeme viacnásobný konektor, aby bol pohyb cievky a ďalšie komponenty rýchlejšie a lepšie.

Kombajn – Balík klimatizáciaKombajn – Balík klimatizáciaKombajn – Balík klimatizácia

Kombajn – Balík klimatizácia

HeadingIcon

Pripravte svoju klimatizáciu na ďalšie horúce leto.’ Zo systému prirodzene uniká plyn, a preto by ste ho mali dopĺňať každé dva roky. Súčasťou údržby je výmena vzduchového filtra v kabíne, vypustenie, vyčistenie a opätovné doplnenie chladiva a ďalšie úkony.

Kombajn – Balík motorKombajn – Balík motorKombajn – Balík motor

Kombajn – Balík motor

HeadingIcon

Udržiavajte maximálny výkon motora a predĺžte jeho životnosť pomocou originálnych mazív a filtrov. Súčasťou údržby je výmena filtra, výmena oleja a kontrola kompresie motora.

Vyhľadávač predajcu

Akým spôsobom to získam?

Navštívte svojho predajcu ešte dnes

Vyhľadať predajcu

PREJSŤ SPÄŤ >

Požiadajte svojho predajcu o ceny kompletných balíčkov pre vyššie uvedené zostavy!
Všetky práce sa vykonávajú pomocou špeciálnych nástrojov John Deere a využitím najnovších pokynov na montáž dielov z výroby.