Odborná prehliadka pre lisy

expert-check-balers

Odborná prehliadka: bezproblémová sezóna

Privezte svoj lis na vykonanie podrobnej technickej kontroly, aby ste zvýšili čas prevádzky a zaistili špičkový výkon, čo vám umožní zachovať požadovanú produktivitu.’

odborná prehliadka

Našim expertom neujde žiadny detail’

Dôkladne preskúmajú hnací systém, ložiská, reťaze, opotrebiteľné časti, ozubené kolesá, remene a elektrický systém. Vypracujú úplnú správu o stave a potrebných opravách vášho lisu.’

Objednajte si experta na zvýšenie času prevádzky

Získajte podrobnú a detailnú technickú kontrolu, aby ste mali istotu, že váš lis bude v budúcej sezóne fungovať na maximálny výkon čo najdlhšie.

Odborná prehliadka pre lisy
all in packages

Všetko potrebné, jedna cena 

Naše balíky „Všetko v jednom“ s paušálnymi sadzbami vám ušetria hotovosť. Keď budete poznať výsledky odbornej prehliadky, rozhodnete sa, akú prácu od nás budete požadovať – za jednu pevnú cenu, ktorá zahŕňa všetky diely a náklady na prácu.

variable-chamber-round-baler-package

Lis na okrúhle balíky s variabilnou komorou

Váš lis môže fungovať ako nový! Súčasťou servisu je výmena predných nožov, konektora remeňa a podľa potreby aj výmena stieracieho valca.

fixed-chamber-round-baler

Lis na okrúhle balíky s pevnou komorou

Zostrite prevádzku svojho lisu! Obnovte zdvíhacie zariadenie a valce do optimálneho prevádzkového stavu pre súčasnú aj budúcu sezónu. Súčasťou servisu je výmena zdvíhacieho zariadenia s 52 zubami, čiastočná výmena stieracieho valca a kontrola všetkých reťazí, ozubených kolies a funkcie mazania.

Vyhľadávač predajcu

Akým spôsobom to získam?

Navštívte svojho predajcu ešte dnes

Vyhľadať predajcu

PREJSŤ SPÄŤ >

Požiadajte svojho predajcu o ceny kompletných balíčkov pre vyššie uvedené zostavy!
Všetky práce sa vykonávajú pomocou špeciálnych nástrojov John Deere a využitím najnovších pokynov na montáž dielov z výroby.