Odborná prehliadka pre postrekovače

Odborná prehliadka pre postrekovače

Odborná prehliadka: Nedajte zime šancu

Naša podrobná mimosezónna prehliadka vášho postrekovača sa zameriava na správne zazimovanie, aby ste počas sezóny dosiahli maximálny čas prevádzky. Táto podrobná technická kontrola poskytuje množstvo výhod: pomáha predchádzať nerovnomernej aplikácii produktu, znižuje vaše účty za chemikálie a pomôže, aby váš stroj bez zaváhania prešiel oficiálnym testom postrekovačov. Pripravte sa na zimu a pripravte svoj postrekovač na maximálny výkon v ďalšej sezóne.

odborná prehliadka

Porazte mráz

Správne zazimovanie chráni postrekovač pred mrazom a jeho nepriaznivými účinkami – váš postrekovač sa vyčistí, vypustí a naplní nemrznúcou kvapalinou.

Objednajte si experta na zvýšenie času prevádzky

Získajte podrobnú mimosezónnu prehliadku vášho postrekovača, aby ste počas sezóny dosiahli maximálny čas prevádzky. Naplánujte si odbornú prehliadku už teraz.

Odborná prehliadka pre postrekovače
all in packages

Všetko potrebné, jedna cena 

Naše balíky „Všetko v jednom“ s paušálnymi sadzbami vám ušetria hotovosť. Keď budete poznať výsledky odbornej prehliadky, rozhodnete sa, akú prácu od nás budete požadovať – za jednu pevnú cenu, ktorá zahŕňa všetky diely a náklady na prácu.

Generálka čerpadla roztoku postrekovača

Nechajte skontrolovať srdce vášho postrekovača! Táto služba zahŕňa generálku čerpadla roztoku, kontrolu a čiastočnú výmenu postrekovacích trysiek a záverečnú skúšku, aby váš postrekovač spĺňal národné normy, ako sú NSTS, SKL a JKI.

Vyhľadávač predajcu

Akým spôsobom to získam?

Navštívte svojho predajcu ešte dnes

Vyhľadať predajcu

PREJSŤ SPÄŤ >

Požiadajte svojho predajcu o ceny kompletných balíčkov pre vyššie uvedené zostavy!
Všetky práce sa vykonávajú pomocou špeciálnych nástrojov John Deere a využitím najnovších pokynov na montáž dielov z výroby.