Odborná prehliadka pre traktory

Odborná prehliadka pre traktory

Odborná prehliadka: Sústreďte sa na čas bezporuchovej prevádzky

Výhodou spoločnosti John Deere je, že vieme, čo hľadať. Naši odborníci disponujú príslušnými skúsenosťami, znalosťami a nástrojmi. A niečo navyše: globálne údaje z terénu o vašom traktore z mnohých sezón, ktoré im napovedajú, čo skontrolovať ako prvé.

odborná-prehliadka

Naši odborníci: Zručnosti, ktoré sú v súlade s údajmi

Odborníci vášho predajcu využívajú aktualizované kontrolné zoznamy z výroby a údaje z terénu z predchádzajúcej sezóny, ktoré majú k dispozícii exkluzívne predajcovia spoločnosti John Deere. Ich komplexnej technickej diagnostike nič neunikne. Použijú ju na vytvorenie úplnej správy o stave a potrebách vášho traktora.

Odborná prehliadka: Je prispôsobená na mieru

Odborné prehliadky sú prispôsobené vašim aktivitám a plánom s traktorom. Zahŕňajú kontroly primárnych funkcií a bezpečnosti až hĺbkové prehliadky s podrobným meraním opotrebovania a testami výkonu. Všetko to závisí od veku, používania a času prevádzky vášho traktora.

Skontrolujte si svoj vozový park za menej peňazí

Zaraďte viac ako jeden traktor alebo príslušenstvo do služby Expert Check a môžete značne ušetriť prostredníctvom našich atraktívnych množstevných zliav na kontrolu.

odborná prehliadka
all in packages

Všetko potrebné, jedna cena 

Naše balíky „Všetko v jednom“ s paušálnymi sadzbami vám ušetria hotovosť. Keď budete poznať výsledky odbornej prehliadky, rozhodnete sa, akú prácu od nás budete požadovať – za jednu pevnú cenu, ktorá zahŕňa všetky diely a náklady na prácu.

Balík pre motor a palivový systém traktoraBalík pre motor a palivový systém traktoraBalík pre motor a palivový systém traktora

Balík pre motor a palivový systém traktora

HeadingIcon

Používame len originálne mazivá a filtre na zaistenie maximálneho výkonu a dlhej životnosti motora. Vymeníme filtre motorového oleja a paliva, vymeníme motorový olej za olej John Deere Plus 50 II a namažeme mazacie body.

Balík ILS ReLifeBalík ILS ReLifeBalík ILS ReLife

Balík ILS ReLife pre traktory

HeadingIcon

Naše balíky Re-life pre traktory série 8 zvyšujú výkonnosť a životnosť vašej nápravy ILS. Máme pre vás niekoľko ponúk, ktoré môžete využiť na inováciu vášho traktora.

Výmena pásu a strednej kladkyVýmena pásu a strednej kladkyVýmena pásu a strednej kladky

Výmena pásu a strednej kladky

HeadingIcon

Získajte jedinečnú inováciu trakcie vo všetkých podmienkach pomocou rôznych pásov a stredových kladiek Camso špecifických pre danú aplikáciu. Vymeníme ich a zarovnáme, skontrolujeme napínaciu kladku, hnacie koleso a hladinu oleja strednej kladky.

Vyhľadávač predajcu

Akým spôsobom to získam?

Navštívte svojho predajcu ešte dnes

Vyhľadať predajcu

PREJSŤ SPÄŤ >

Požiadajte svojho predajcu o ceny kompletných balíčkov pre vyššie uvedené zostavy!
Všetky práce sa vykonávajú pomocou špeciálnych nástrojov John Deere a využitím najnovších pokynov na montáž dielov z výroby.