INTEGROVANÉ RIEŠENIA

Integrated Solutions

Riešenia pre zákazníkov. Pracovné príležitosti u predajcov John Deere.

Spoločnosť John Deere hladko spája stroje, inteligentné technológie a dáta, aby mohla poskytovať riešenia pre práce zákazníka v teréne. Pri práci u predajcu John Deere v trvalo vyvíjajúcom sa svete integrovaných riešení budete zákazníkom poskytovať podporu pri efektívnejšom používaní strojov a technológií na základe dát a umožníte im dosahovať vyššiu produktivitu a udržateľné životné prostredie.

Vyhľadajte predajcu John Deere v blízkosti a objavte aktuálne príležitosti:

 • Počúvame

  Chápeme potreby zákazníka a poskytujeme riešenia prispôsobené na mieru.

  Počúvame
 • Sme praktickí

  Sme pripravení pomáhať našim zákazníkom plne využívať výhody inovatívnych technológií.

  Sme praktickí
 • Sme vyškolení odborníci

  Neustále rozširovanie databázy znalostí a odborných skúseností je kľúčom k poskytovaniu riešení pre všetky výrobné systémy zákazníka.

  Sme vyškolení odborníci

Typické pracovné príležitosti na oddelení integrovaných riešení

Manažér integrovaných riešení


Na tejto pozícii vediete vývoj a implementáciu integrovaných riešení pre celú organizáciu vrátane služieb FarmSight. Budete úzko spolupracovať s ďalšími oddeleniami a externými zdrojmi.

Špecialista podpory integrovaných riešení


Budete podporovať a propagovať služby FarmSight poskytované predajcom, a to vďaka svojim praktickým znalostiam, prostredníctvom školení zamestnancov a podpory pri vykonávaní riešení.

Konzultant integrovaných riešení – precízne poľnohospodárstvo


Vďaka svojim znalostiam budete zastrešovať predaj a expedíciu a podporovať produkty a služby precízneho poľnohospodárstva. Na tejto pozícii budete vytvárať skutočnú pridanú hodnotu pre predajcu a zákazníka, pretože budete odborníkom na riešenia precízneho poľnohospodárstva.

Pracovné pozície a ich opis uvedené na tejto stránke slúžia len ako príklad. Skutočné pracovné pozície u jednotlivých predajcov sa môžu líšiť. Akékoľvek rokovania o pracovných záležitostiach u predajcov, rovnako ako žiadosti o prácu a pracovné pohovory prebiehajú výhradne medzi uchádzačom a predajcom.