MANAŽMENT A SPRÁVA

Management & Administration

Jadro úspechu. Pracovné príležitosti u predajcov John Deere.

Každý dobre fungujúci biznis vyžaduje silné vedenie, efektívne riadenie a vynikajúcu administratívnu podporu. Predajcovia John Deere potrebujú talentovaných ľudí s rôznymi skúsenosťami v oblasti obchodu a riadenia ľudí, ktorí pomáhajú zlepšovať prácu zamestnancov a skúsenosti zákazníkov a podporujú rast obchodnej činnosti. Budete pracovať s ľuďmi v rámci celého predajného zastúpenia a poskytovať potrebnú podporu pre každodennú činnosť a plánovanie. Ako manažér môžete viesť tím ľudí a zohrávať kľúčovú úlohu pri súčasných aj budúcich obchodných rozhodnutiach.

Vyhľadajte predajcu John Deere v blízkosti a objavte aktuálne príležitosti:

 • Zodpovednosť

  Naši zákazníci sa na nás spoliehajú a každý deň robíme to najlepšie, aby mohli byť úspešní.

  Zodpovednosť
 • Dokonalosť

  Mierime do budúcnosti a naším mottom je „dokážeme to“ – to je náš víťazný slogan.

  Dokonalosť
 • Tímový elán

  Spoločne dokážeme oveľa viac!

  Tímový elán

Typické pracovné príležitosti na pozícii Manažment a správa

Manažér predajne


Povediete predajňu u predajcu a budete mať celkovú zodpovednosť za zákazníkov, fungovanie predajne a prácu zamestnancov.

Finančný manažér


Budete viesť a riadiť všetky finančné aktivity organizácie a dohliadať na každodenné operácie.

Personálny manažér


Na tejto pozícii vediete personálne oblasti organizácie – od implementácie pravidiel a dodržiavanie miestnych zákonov a nariadení až po podporu manažmentu a riadenie zamestnancov.

Marketingový manažér


Budete spravovať image a povedomie o značke predajcu, podporovať taktické marketingové stratégie a propagovať produkty a služby.

Úverový koordinátor


Budete koordinovať všetky finančné aktivity a úzko spolupracovať s predajným tímom a oddelením John Deere Financial. Vašou najvyššou prioritou bude, aby všetci zákazníci boli podporovaní kvalitným a zrozumiteľným finančným procesom.

IT koordinátor


Budete koordinovať všetky práce týkajúce sa výberu technologických produktov a služieb, nastavenia, podpory, komunikácie a ochrany dát a poskytovať asistenciu kolegom, aby mohli efektívne dokončiť svoju prácu.

Pracovník servisu, predaja alebo dielov


Budete zodpovední za procesy, ktoré maximalizujú efektivitu príslušného oddelenia.

Pracovné pozície a ich opis uvedené na tejto stránke slúžia len ako príklad. Skutočné pracovné pozície u jednotlivých predajcov sa môžu líšiť. Akékoľvek rokovania o pracovných záležitostiach u predajcov, rovnako ako žiadosti o prácu a pracovné pohovory prebiehajú výhradne medzi uchádzačom a predajcom.