DIELY

Parts

Kľúčom je popredajný trh. Pracovné príležitosti u predajcov John Deere.

Pre našich zákazníkov nie je nič dôležitejšie, ako zachovať svoje stroje v činnosti počas vrcholnej sezóny. Ako predstaviteľ prvotriednej logistickej a dodávateľskej siete dielov spoločnosti John Deere voči našim zákazníkom budete zodpovední za všetky aspekty predaja a logistiky náhradných dielov predajcu. Zodpovednosťou bude predaj náhradných dielov, správa majetku a realizácia proaktívnych marketingových kampaní súvisiacich so strojom a servisných predajných kampaní.

Vyhľadajte predajcu John Deere v blízkosti a objavte aktuálne príležitosti:

 • Áno, máme to skladom

  Pri správe nášho majetku máme k dispozícii správne diely a vďaka tomu sme si získali dôveru našich zákazníkov.

  Áno, máme to skladom
 • Chápeme potreby zákazníkov

  Máme k dispozícii správny diel a servis. Práca v oblasti dielov znamená oveľa viac než len predaj dielov.

  Chápeme potreby zákazníkov
 • Sme silný tím

  Úzko spolupracujeme so servisným tímom – spoločne podporujeme popredajný trh a zlepšujeme skúsenosti zákazníkov.

  Sme silný tím

Typické pracovné príležitosti na oddelení dielov

Manažér dielov


Na tejto pozícii budete podporovať predaj dielov, obrat a zisk. Budete riadiť kvalitu skladu a realizovať zlepšenie obchodnej činnosti.

Zástupca podpory zákazníkov


Budete budovať silné vzťahy so zákazníkmi a podporovať predaj na popredajnom trhu prostredníctvom proaktívnych servisných zmlúv a propagačných kampaní. Budete podporovať diferenciáciu konzistentnými dodávkami dielov a následnými procesmi.

Zamestnanec predaja dielov – v sklade alebo online


Budete zodpovední za predaj, príjem a dodávku dielov a príslušenstva, poskytovanie skladového zákazníckeho servisu a vykonávanie celkových organizačných, propagačných a skladových úloh.

Pracovné pozície a ich opis uvedené na tejto stránke slúžia len ako príklad. Skutočné pracovné pozície u jednotlivých predajcov sa môžu líšiť. Akékoľvek rokovania o pracovných záležitostiach u predajcov, rovnako ako žiadosti o prácu a pracovné pohovory prebiehajú výhradne medzi uchádzačom a predajcom.