SERVIS

service

Nechajte stroje pracovať. Pracovné príležitosti u predajcov John Deere.

Kariéru v servise môžete začať ako učeň s mnohými príležitosťami stať sa neskôr servisným špecialistom alebo dokonca servisným manažérom atď. Absolvujete odborné školenia, ktoré budete potrebovať pri práci na strojoch so špičkovou technológiou – od kosačky na trávu po zberaciu rezačku, od traktora po satelitne navádzaný systém riadenia.

Vyhľadajte predajcu John Deere v blízkosti a objavte aktuálne príležitosti:

 • Špičkové nástroje

  Keď pracujete s najnovším a najlepším príslušenstvom, ľahko dosiahnete skvelé výsledky

  Špičkové nástroje
 • Prvotriedny servis

  Skvelý servis znamená poskytovať ho v správny okamih.

  Prvotriedny servis
 • Maximalizácia času prevádzky

  Keď robíme svoju prácu dobre, neopravujeme len stroje, ale posilňujeme obchodnú činnosť.

  Maximalizácia času prevádzky

Typické pracovné príležitosti v servisnom oddelení

Servisný manažér


Na tejto pozícii budete riadiť servisný tím, ktorý radí zákazníkom pri opravách a vylepšeniach na poli i v dielni. Budete riadiť kvalitu a ziskovosť servisu a vaším cieľom je dokonalá spokojnosť zákazníka.

Technik


Budete vykonávať diagnostiku, servisné opravy a údržbu strojov vo vlastníctve zákazníka aj predajcu, so zákazníkmi budete konzultovať optimálne nastavenia a vylepšenia stroja.

Servisný špecialista


Budete vykonávať komplexnú diagnostiku a servisné opravy špecifických strojov (traktorov, strojov na starostlivosť o plodiny, zber, strojov pre precízne poľnohospodárstvo alebo na údržbu trávnika). So zákazníkmi budete konzultovať optimálne nastavenia a vylepšenia stroja. Budete pracovať ako odborná kontaktná osoba pre kolegov a zákazníkov.

Špecialista pripojenej pomoci


Budete využívať silu nástrojov na konektivitu stroja a nástroje John Deere Connected Support, aby ste zabezpečili prevádzkyschopnosť a výkon stroja podľa servisných zmlúv.

Servisný učeň


Budete sa pripravovať na prácu servisného technika u predajcu aj v odbornej škole. Budete pracovať s učiteľom pri základných opravách poľnohospodárskych strojov alebo strojov na údržbu trávnika a zúčastňovať sa technických školení.

Pracovné pozície a ich opis uvedené na tejto stránke slúžia len ako príklad. Skutočné pracovné pozície u jednotlivých predajcov sa môžu líšiť. Akékoľvek rokovania o pracovných záležitostiach u predajcov, rovnako ako žiadosti o prácu a pracovné pohovory prebiehajú výhradne medzi uchádzačom a predajcom.