John C. May

Generálny riaditeľ
Deere & Company

John May

John C. May je generálnym riaditeľom, čo je funkcia, ktorú zastáva od novembra 2019. Je zodpovedný za vedenie snáh spoločnosti Deere & Company o maximalizáciu svojej finančnej a prevádzkovej výkonnosti vo všetkých podnikoch a regiónoch.

Pred jeho súčasnou funkciou bol May prezidentom a generálnym riaditeľom, čo je pozícia, ktorú prevzal v apríli 2019. Predtým pôsobil ako prezident divízie Worldwide Agriculture & Turf Division so zodpovednosťou za Ameriku a Austráliu, ako aj za platformy Global Harvesting, Turf and Utility a Crop Care a skupinu inteligentných riešení. Predtým zastával funkciu riaditeľa pre informačné technológie a prezidenta divízie Agricultural Solutions.

Okrem toho má May skúsenosti v divízii Worldwide Construction & Forestry spoločnosti Deere, keď bol manažérom továrne John Deere Dubuque Works. V ostatných pozíciách bol viceprezidentom pre platformu Global Turf & Utility a výkonným riaditeľom pre činnosť spoločnosti Deere v Číne počas obdobia významného rastu. May sa stal súčasťou tímu vrcholového vedenia spoločnosti v roku 2012.

Pripojil sa k spoločnosti John Deere v roku 1997 po tom, ako pracoval ako konzultant pre manažment v spoločnosti KPMG Peat Marwick.

May je držiteľom bakalárskeho titulu z University of New Hampshire a titulu MBA z University of Maine.

Spoločnosť Deere & Company (burza NYSE: DE) je svetovým lídrom v poskytovaní vyspelých produktov a služieb a je oddaná úspechu zákazníkov, ktorých práca je spojená s pôdou, všetkých tých, ktorí kultivujú, transformujú a obohacujú pôdu, zberajú úrodu a na pôde stavajú, aby uspokojili dramaticky rastúci dopyt po potravinách, palive, obydliach a infraštruktúre. Spoločnosť John Deere dodáva od roku 1837 inovatívne produkty špičkovej kvality, ktoré vychádzajú z tradície integrity. Ďalšie informácie nájdete na medzinárodnej internetovej stránke spoločnosti John Deere www.JohnDeere.com.