RAD R41 S POSTREKOVAČMI 40i/50i

Postrekovač R41

Bez obmedzení

Rad R41 s postrekovačmi 40i/50i sú vyrobené, aby podávali výkon. Systém TerrainControl™ Pro alebo TerrainCommand™ Pro udržiava ramená v stabilnej polohe pri vysokých rýchlostiach, pričom nezávislé zavesenie kolies, kabína kategórie IV, nová multifunkčná ovládacia páka a systém CommandARM zaisťujú vynikajúci komfort obsluhy. Vďaka systémom ExactApply™ a PowrSpray™ a okamžitej kontrole dávkovania si počas celej sezóny užijete prvotriednu, konzistentnú kvalitu a pokrytie pri postrekovaní.

Väčšia kabína pre vás

Väčšia kabína pre vás

Prináša novú úroveň komfortu a pohodlia v kabíne:’ So všetkými ovládačmi presne tam, kde ich chcete mať,’ jednoducho nerušený výhľad a filtrácia vzduchu v kabíne kategórie IV – naša kabína kategórie IV vám prináša priestor pre jednoduchú obsluhu, plynulú jazdu so zavesením kolies XtraFlex a plnú kontrolu nad vozidlom vďaka systému CommandARM.

PowrSpray™

PowrSprayTM

Plňte rýchlejšie, postrekujte presnejšie. Unikátny 2-okruhový systém PowrSpray™ umožňuje rýchle a efektívne plnenie, postrekovanie a miešanie. To všetko stlačením tlačidla Solution Command. Systém PowrSpray™ zaručuje štandardnú presnosť pri akejkoľvek rýchlosti alebo tlaku s minimálnym prekrytím vďaka funkcii ExactApply™.

 • TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro

  Vychutnajte si konzistentné pokrytie, ktoré sa automaticky prispôsobuje: pomocou snímačov v hybridnom režime, ktoré naraz sledujú pôdu aj plodiny, systém TerrainControl Pro™ upravuje výšku a naklonenie ramena, aby sa zaistilo optimálne pokrytie, zatiaľ čo systém TerrainCommand Pro™ okrem toho riadi aj variabilnú geometriu.

  TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro
 • ExactApply™

  Pokryte väčšiu časť plodiny s vyššou presnosťou, pričom môžete udržiavať cieľovú rýchlosť a veľkosť kvapiek v bezprecedentnom rozsahu rýchlostí prostredníctvom pulznej šírkovej modulácie, a okrem toho sa obmedzia prekrývanie aj vstupné náklady pomocou funkcie riadenia individuálnych trysiek. V spojení s kompenzáciou otáčania systém ExactApply™ automaticky mení dávkovanie v celom ramene, aby sa dosiahlo správne dávkovanie v konkrétnej oblasti.

  Systém ExactApply™
 • Pripojenie uzavretého prenosového systému

  S jednoduchým pripojením k akémukoľvek uzavretému prenosovému systému sa takmer úplne vyhnete kontaktu s tekutinami na ochranu plodín. Umožňuje vám plnenie a vyplachovanie zapojením priamo do nádrže pomocou adaptéra, ktorý bežne používajú výrobcovia produktov na ochranu plodín.

  Pripojenie uzavretého prenosového systému
Viac pre vás, všetko pre výsledky

Viac pre vás, všetko pre výsledky

Už presne viete, čo máte robiť. Rad R41 s postrekovačmi 40i/50i sme vyrobili tak, aby ste to zvládli lepšie. Zistite, ako sa kombinuje bezkonkurenčná kvalita jazdy, precízne postrekovanie, nová úroveň pohodlia obsluhy a intuitívne ovládanie stroja, čo spolu prináša zážitok z výhodnejšieho postrekovania.

MODELNÁDRŽ NA ROZTOKŠÍRKA RAMENAVYPLACHOVACIA NÁDRŽVÝSTUP ČERPADLA

*Ak je to lokálne povolené