Riešenia v oblasti navádzania

Riešenia v oblasti navádzania

Systémy na každú aplikáciu pre viaceré značky

Nepoužívate všetky stroje od spoločnosti John Deere? Žiadny problém. Ponúkame širokú škálu navádzacích systémov na stroje mnohých značiek a na rôzne aplikácie. To vďaka tomu, že navrhujeme a konštruujeme vlastné navádzacie systémy. Sme schopní prispôsobiť elektronické systémy rôznym konkrétnym strojom. Opýtajte sa svojho predajcu, ako využívať výhody automatického riadenia.

Bezproblémovo integrované

Bezproblémovo integrované

Všetky naše komponenty sú vzájomne kombinovateľné a výhody technológie Precision Ag od spoločnosti John Deere môžete využívať aj v prípade, že váš stroj nie je zeleno-žltý.

Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie

Všetky komponenty a softvér sme vytvorili my. Boli navrhnuté s poľnohospodármi, pre poľnohospodárov, ľahko sa používajú a majú dlhú životnosť.

Merateľná ziskovosť

Merateľná ziskovosť

Vaše údaje sú bezpečne uložené v prevádzkovom stredisku John Deere Operations CenterTM na účely podrobnej analýzy efektívnosti strojov, výnosov a ďalších údajov. Táto analýza pomáha podporovať vašu ziskovosť.

Služby Connected Support

Služby Connected Support

Inteligentné poľnohospodárstvo nesúvisí len s presným poľnohospodárstvom. Súvisí tiež s maximalizáciou času prevádzkyschopnosti vašich strojov. Služba John Deere Connected Support™, ktorú dodáva váš predajca, poskytuje množstvo monitorovacích a proaktívnych služieb, vďaka ktorým budete môcť pracovať bez ohľadu na to, čo prinesie budúcnosť.

John Deere vám uľahčuje presné poľnohospodárstvo

Vytvorili sme sériu krátkych videí, ktoré vysvetľujú niektoré výhody našich nástrojov presného poľnohospodárstva. Stačí si prezrieť zoznam vpravo a nájsť svoju oblasť záujmu.

Systémy automatizácie

Systémy automatizácie

Zbavte sa stresu z opakujúcich sa úloh pomocou našich ovládačov a programovateľných zariadení. Pomôžu vám optimalizovať výkon strojov a eliminovať finančne náročné chyby.

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Zistite, ako sa údaje o poli z viacerých zdrojov používajú na vytváranie máp s variabilnými dávkami, ktoré umožňujú správu jednotlivých oblastí vášho poľa s cieľom zlepšiť rast a výnos.

Inteligentné poľnohospodárstvo: Základy

Inteligentné poľnohospodárstvo: Základy

Na to, aby ste mohli odštartovať svoju cestu k presnému poľnohospodárstvu, potrebujete iba prijímač, displej, pripojenie JDLink™ a účet v službe prevádzkového strediska John Deere Operations Center™. Navyše, prístup k službe prevádzkového strediska John Deere Operations Center™ je bezplatný!