RTK SolutionsPoľnohospodárske manažérske riešenia (AMS)

  • Dokonalá opakovateľnosť
  • Vysoká úroveň presnosti
  • Rýchle pripojenie signálu
  • Základná stanica RTK, mRTK Modem a mRTK MTG*
Vytlačiť

RTK: Neprekonateľná presnosť a opakovateľnosť

Ak je vaším podnikaním precízne poľnohospodárstvo, RTK je stále vaším najlepším riešením, pokiaľ ide o presnosť, opakovateľnosť a dobu aktivácie (pull-in time). RTK eliminuje každý možný posun globálnych navigačných satelitných systémov a ponúka vám vynikajúcu presnosť +/- 2,5 cm medzi jednotlivými prejazdmi.
S RTK potrebujete zaznamenať hranice polí iba raz. Ak túto opakovateľnosť potrebujete napríklad na ovládanie sekcií, nebude sa vám chcieť neustále sa vracať a každý rok zaznamenávať hranice. Ušetríte čas každý deň: úplná presnosť RTK dostupná nepretržite od samého začiatku. Zaberie to menej ako 1 minútu!
Ako zákazník Starfire 6000 RTK získate až 14 dní služby RTK Extend. 

PLACEHOLDER ALT TEXT

Statická Základňová Stanica RTK

Rádio RTK pracuje so statickou miestnou základňovou stanicou vo vašom okolí alebo blízko neho. Môže to byť vaša vlastná stanica alebo stanica siete riadenej predajcom. Monitoruje konšteláciu satelitov GPS / GLONASS a nepretržite vysiela vysoko presný horizontálny priechod +/- 2,5 cm do prijímača StarFire vo vozidle vybavenom RTK. Skvelé riešenie, najmä ak pracujete v otvorenom teréne s dobrým výhľadom na základňu.

PLACEHOLDER ALT TEXT

Mobilný Modem RTK 4G LTE

Korekčný signál Mobile RTK sa vysiela cez celulárnu technológiu. To poskytuje opakovateľnú presnosť, dokonca aj v roztrúsených poliach a v kopcovitom teréne. Mobilný RTK Modem 4G LTE je plne integrovaný a pripojiteľný k prijímaču StarFire. Vďaka dvom vysoko výkonným anténam a montážnej polohe na streche kabíny máte skutočne optimálny príjem a stabilitu signálu. Podporuje nielen najnovší štandard mobilnej komunikácie 4G LTE, ale aj záložné riešenie 3G a 2G. Okrem funkčnosti Mobile RTK sa modem môže používať aj ako hotspot WLAN na pripojenie k vašim mobilným zariadeniam.

PLACEHOLDER ALT TEXT

John Deere Mobilny RTK Signál

Objavte najintegrovanejší, najpokročilejší a najúčinnejší spôsob použitia RTK. Nový signál John Deere Mobile RTK je nielen kompatibilný s naším modelom mRTK 4G LTE, ale môže byť prijímaný aj prostredníctvom zabudovaného systému JDLink našich strojov. To vám ušetrí náklady na samostatný hardvér modemu, ďalšie dátové plány (karta SIM) a licenciu Mobile RTK Access.

* Mobilná RTK je ďalšia technológia RTK dostupná vo vybraných krajinách