Zberače trávy

Zberače trávy
Variabilný pohon zberača

Variabilný pohon zberača

Ak hľadáte lepšie podávanie pri všetkých dĺžkach rezu, určite vás zaujme variabilný pohon zberača 6 x 9. Tento pohon synchronizuje rýchlosť závitovky s LOC pre zaistenie vyššej kvality sekania, konštantného toku plodiny a optimalizovaného výkonu.

Plynulé podávanie

Plynulé podávanie

Konštrukcia “nekonečnej” závitovky posúva plodinu dovnútra do stredu stroja, aby sa zabezpečil plynulý, nepretržitý tok plodiny do sekačky, čo vám umožní plne využiť ohromnú kapacitu strojov a zároveň šetriť palivo a znižovať mieru opotrebovania.

Dvojitý pohon zberača

Dvojitý pohon zberača

Pre maximálny výkon v rôznych podmienkach. Už žiadne zvyšky úrody na poli: osvedčený dvojitý pohon zberača, ktorý bol predstavený s novým radom 8000 v roku 2015 a je k dispozícii na želanie, prispôsobuje rýchlosť zberacích hrotov nezávisle od závitovky tak, aby zodpovedala rýchlosti jazdy.

Automatické mazanie reťaze

Automatické mazanie reťaze

Dve reťaze snímača môžu byť voliteľne mazané elektricky poháňaným olejovým čerpadlom, ktoré dodáva olej do plstených podložiek dotýkajúcich sa reťaze len vtedy, keď sa snímač otáča – , zachováte si čisté ruky a nemusíte sa starať o mazanie reťaze.

30R - tráva

Nový zberač trávy 30R

Nové zberače radu R majú vysoký výkon. Sú vybavené veľkým závitovkovým dopravníkom s priemerom 80 cm, väčšími závitovkovými unášačmi s priemerom 20 cm a 6 tyčami s prstami s priemerom zubov 6,5 mm. Aby ste si mohli užiť plný výkon aj v nasledujúcich sezónach, model 30R je tiež vybavený bezreťazovým pohonom a odolnými dielmi podliehajúcimi bežnému opotrebeniu, ktoré znižujú náklady na údržbu. Variabilný pohon žacieho stola v základni synchronizuje rýchlosť závitového dopravníka s LOC a výsledkom je kvalitný rez. Doplnkový dvojitý pohon žacieho stola upravuje rýchlosť zberacích prstov nezávisle od závitového dopravníka bez ohľadu na to, či zbierate väčšie alebo menšie riadky. Nezostanú za ním žiadne plodiny.

 

Špičkové zberače 6 x 9

MODELPREPRAVNÁ ŠÍRKAPRACOVNÁ ŠÍRKA (MEDZI HROTMI)

639

3 m

2,56 m

649

4 m

3,64 m

659

4,5 m

4,15 m

Zberače radu R

MODELPREPRAVNÁ ŠÍRKAPRACOVNÁ ŠÍRKA (MEDZI HROTMI)

30R

3 m

2,70 m

Vyhľadávač predajcu

Nájdite najbližšieho predajcu

Nájsť si ten správny zberač nemôže byť jednoduchšie. Váš predajca vám s radosťou poradí.

Nájdite predajcu

Zberače

Zberače kukurice

Zberače kukurice

Zberače kukurice 300plus a 400plus sú na celom svete známe vysokým výkonom, spoľahlivosťou a jednoduchou údržbou.

Zberače celých plodín

Zberače celých plodín

Na siláž celej rastliny nenájdete nič lepšie ako zberače ProfiCut od spoločnosti Zürn.