6R 150Traktor

 • Max. výkon 165 koní (121 kW) (ECE-R120) + 12 koní (9 kW) so systémom IPM
 • 4-valcový motor 4,5 l
 • 6,5 t a rázvor 2,58 m
 • Kabína XXL ComfortView™ (3,33 m³) s 2 panoramatickými dverami alebo stĺpikom B po ľavej ruke a displej 4. generácie CommandCenter™ s hlučnosťou 71 dB(A)
 • Voľba prevodovky: AutoPowr
ZÁSTUPNÝ SYMBOL ALT TEXT

Rad 6R: Pracujte rozumnejšie, vykonajte viac.

Traktory radu 6R s malým rámom: Kompaktné, ľahké a výkonné

Užívajte si všestrannosť tohto obratného 4-valcového traktora s vysokým výkonom, silnou hydraulikou, veľkou zdvíhacou kapacitou a veľkými pneumatikami.

Buďte chytrí a urobte viac

Užívajte si všestrannosť tohto jedinečného a výkonného 4-valcového kompaktného traktora.
Spoznajte hlavné body a funkcie zvyšujúce efektivitu

 • Palivovo efektívny výkon

  Dokonale jednoduché ovládanie našej špičkovej prevodovky AutoPowr™ dopĺňa výkon a krútiaci moment, vďaka ktorému ponúka model 6R 150 mimoriadne vysokú úroveň prevádzkového pohodlia a palivovej účinnosti, čo potvrdili aj nedávne testy

   

  Zaujíma vás to? Viac podrobností na nasledujúcich snímkach! >

   

  Palivovo efektívny výkon
 • Nízka spotreba nafty a veľmi dobrý výkon¹

  Test DLG-PowerMix-Test 2.0 (využitie v teréne) potvrdil nízku spotrebu paliva modelu 6R 150 pri hodnote len 274 g/kWh (nafta) a 8 g/kWh (DEF).¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  Nízka spotreba nafty a veľmi dobrý výkon1
 • Palivovo najefektívnejší¹ 4-valec V preprave

  Test DLG-PowerMix-Test 2.0 (využitie v preprave) potvrdil nízku spotrebu paliva modelu 6R 150 s hodnotou len 375 g/kWh (nafta) a 12 g/kWh (DEF).¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  6R 150: Preukázaná palivová účinnosť5
 • Nová úroveň automatizácie

  Užívajte si pridané benefity produktivity od našich pokročilých licencovaných riešení, akými sú automatizácia otáčania AutoTracTM, pasívne navádzanie príslušenstva AutoTracTM, AutoPathTM, funkcia synchronizácie MachineSync a zdieľanie údajov priamo v teréne.

   

  Ďalšie informácie o jednotlivých funkciách nájdete na nasledujúcich snímkach >

  Nová úroveň automatizácie
 • AutoPath™

  Funkcia AutoPath™ automaticky vytvára navádzacie línie na základe údajov zozbieraných počas prvého prejazdu príslušenstva na sadenie alebo orbu. Preberá kontrolu nad riadením navádzacích línií, a chráni tak vašu investíciu do živín a pomáha vám vykonať každý prejazd s istotou a presnosťou. Bez ohľadu na šírku používaného príslušenstva na sadenie, postrekovanie alebo žatvu, systém AutoPath™ zabezpečí, že pneumatiky budú vždy kopírovať vysadené riadky a plodiny nepoškodia.

  AutoPath™
 • Najlepší všestranný stroj a jednotka vo vážení¹

  V časopise Trekker podľa najnovšieho testu traktora z februára 2023 priniesla kombinácia nakladačov 6R 150 a 643R najlepšie výsledky. Dosiahnite novú úroveň produktivity s oceňovanou kombináciou nakladača 6R a 64R s
  naším dynamickým systémom váženia, návratom do pôvodnej polohy a vyrovnaním na horizont.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

   

  Informácie o funkcii nájdete na ďalšej snímke >

  Najlepší všestranný stroj a jednotka vo vážení¹
 • Efektívna presnosť

  Zvýšte svoju presnosť počas jazdy1: Náš dynamický systém váženia umožňuje naplniť lyžicu na požadovanú presnú hmotnosť a umožňuje vytvárať postupy na plnenie prepraviek krok za krokom.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

  Efektívna presnosť
 • Urobte tú úplne najlepšiu prácu

  Posaďte sa na svoje obľúbené odpružené sedadlo s pohybom na oba smery, rozliadnite sa a určite si poviete: Dnes to pôjde od ruky. Lepšie, rýchlejšie, efektívnejšie. A v tichosti 71 dB(A) si budete užívať sústredenosť v priestrannej 3,33 m³
  kabíne.

   

  Bližšie informácie nájdete na ďalších snímkach >

  Urobte tú úplne najlepšiu prácu
 • Sedadlo s pohybom do obidvoch smerov

  Toto extra pohodlné sedadlo je teraz voliteľne dostupné s vylepšeným odpružením. Horná časť operadla, ktorá je k dispozícii ako voliteľná výbava, sa pri otáčaní vodiča otáča spolu s ním, čím poskytuje oporu chrbta a zároveň umožňuje lepší výhľad dozadu.

  Sedadlo s pohybom do obidvoch smerov
 • Dvere, ktoré nevidíte

  Naše panoramatické dvere veľmi nevynikajú. To je dobre. Užijete si skrz ne voľný výhľad. K dispozícii je aj ľavá verzia so stredným stĺpikom.

   

  Dvere, ktoré nevidíte

 Urobte viac, urobte to lepšie a urobte to efektívnejšie. Rad 6R staviame pre váš úspech

Využite svoj deň na maximum s čelnými nakladačmi John Deere

Využite svoj deň na maximum s čelnými nakladačmi John Deere

Čelné nakladače radu R značky John Deere majú našu konštrukciu automatického zaistenia, vďaka čomu je montáž nakladača a príslušenstva jednoduchá ako systém click & go. Náš voliteľný technologický balík zvýši vašu produktivitu.

Dynamický systém váženia

Dynamický systém váženia

Zvýšte presnosť počas jazdy: Náš dynamický systém váženia umožňuje naplniť lyžicu na požadovanú presnú hmotnosť a umožňuje vytvárať postupy na plnenie vagónov krok za krokom.

Návrat do pôvodnej polohy

Návrat do pôvodnej polohy

Zvýšte produktivitu pri opakovaných činnostiach. S funkciou návratu do pôvodnej polohy si môžete uložiť až štyri rôzne polohy príslušenstva na rýchle a pohodlné vrátenie sa do jednej z nich pomocou joysticku.

Horizontálne vyrovnávanie

Horizontálne vyrovnávanie

Táto exkluzívna funkcia vyrovnáva príslušenstvo rovnobežne so zemou, nielen s traktorom. Balíky môžete prepravovať rýchlejšie, tovar sa vám nikdy nerozsype ani nespadne a jazda bude celkovo hladšia.

CommandARM: Intuitívne ovládanie

CommandARM: Intuitívne ovládanie

Typový rad 6R umožňuje jednoduché ovládanie sofistikovanej poľnohospodárskej technológie. Všetko je jednoducho dostupné a dotyková obrazovka CommandCenter prináša plynulé ovládanie so skratkami a kontextovým pomocníkom.

Nový elektronický joystick so spätným chodom

Nový elektronický joystick so spätným chodom

Jednoducho najergonomickejší a najpohodlnejší spôsob ovládania čelného nakladača. Nová funkcia spätného chodu na joysticku umožňuje okrem toho meniť smer traktora stlačením tlačidla. Joystick je možné úplne prekonfigurovať a ovládať ním všetky SCV, predný záves a dokonca aj funkcie ISOBUS.

Pohľad z kabíny

POTIAHNUTÍM OTOČTE

Pohľad zvonka

POTIAHNUTÍM OTOČTE