6R 150Traktor

  • Max. výkon 165 koní (121 kW) (ECE-R120) + 12 koní (9 kW) so systémom IPM
  • 4-valcový motor 4,5 l
  • 6,5 t a rázvor 2,58 m
  • Kabína XXL ComfortView™ (3,33 m³) s 2 panoramatickými dverami alebo stĺpikom B po ľavej ruke a displej 4. generácie CommandCenter™ s hlučnosťou 71 dB(A)
  • Voľba prevodovky: AutoPowr

Rad 6R: Pracujte rozumnejšie, vykonajte viac.

Traktory radu 6R s malým rámom: Kompaktné, ľahké a výkonné

Užívajte si všestrannosť tohto obratného 4-valcového traktora s vysokým výkonom, silnou hydraulikou, veľkou zdvíhacou kapacitou a veľkými pneumatikami.

Využite svoj deň na maximum s čelnými nakladačmi John Deere

Využite svoj deň na maximum s čelnými nakladačmi John Deere

Čelné nakladače radu R značky John Deere majú našu konštrukciu automatického zaistenia, vďaka čomu je montáž nakladača a príslušenstva jednoduchá ako systém click & go. Náš voliteľný technologický balík zvýši vašu produktivitu.

Dynamický systém váženia

Dynamický systém váženia

Zvýšte presnosť počas jazdy: Náš dynamický systém váženia umožňuje naplniť lyžicu na požadovanú presnú hmotnosť a umožňuje vytvárať postupy na plnenie vagónov krok za krokom.

Návrat do pôvodnej polohy

Návrat do pôvodnej polohy

Zvýšte produktivitu pri opakovaných činnostiach. S funkciou návratu do pôvodnej polohy si môžete uložiť až štyri rôzne polohy príslušenstva na rýchle a pohodlné vrátenie sa do jednej z nich pomocou joysticku.

Horizontálne vyrovnávanie

Horizontálne vyrovnávanie

Táto exkluzívna funkcia vyrovnáva príslušenstvo rovnobežne so zemou, nielen s traktorom. Balíky môžete prepravovať rýchlejšie, tovar sa vám nikdy nerozsype ani nespadne a jazda bude celkovo hladšia.

CommandARM: Intuitívne ovládanie

CommandARM: Intuitívne ovládanie

Typový rad 6R umožňuje jednoduché ovládanie sofistikovanej poľnohospodárskej technológie. Všetko je jednoducho dostupné a dotyková obrazovka CommandCenter prináša plynulé ovládanie so skratkami a kontextovým pomocníkom.

Nový elektronický joystick so spätným chodom

Nový elektronický joystick so spätným chodom

Jednoducho najergonomickejší a najpohodlnejší spôsob ovládania čelného nakladača. Nová funkcia spätného chodu na joysticku umožňuje okrem toho meniť smer traktora stlačením tlačidla. Joystick je možné úplne prekonfigurovať a ovládať ním všetky SCV, predný záves a dokonca aj funkcie ISOBUS.

6R Traktor

NÁVRH OTOČENIA

Vonkajšia kabíny

NÁVRH OTOČENIA