Traktory radu 8

Poľnohospodárstvo vpred: Uznávaný rad 8 zostáva verný svojmu silnému odkazu, aby slúžil perspektívnym farmárom, ako ste vy, ktorí formujú udržateľnú budúcnosť moderného poľnohospodárstva. Náš rad 8 obsahuje pásový traktor John Deere 8RX na ochranu pôdy a špičkové vylepšenia, ako je naša oceňovaná prevodovka eAutoPowr™.

Traktory 8R

Skvelý výber, ak potrebujete univerzálny stroj, ktorý vyniká na poli a je radosť ho riadiť na ceste. Traktor 8R je najlepšou kombináciou ťahovej sily, nízkych nákladov na prevádzku a univerzálneho výkonu.

 

Traktory 8RT

Traktory 8RT

Dvojpásové stroje prinášajú najväčší ťah v priamom smere, veľmi efektívny prenos sily a veľkú flotáciu. Určené pre rovný terén a suchú, sypkú pôdu.

Traktory 8RX

Traktory 8RX

Ak je pre vás prioritou čo najmenšie narušenie pôdy, nemôžete vynechať traktor 8RX. Jeho kontaktná plocha so zemou 4,57 m² je špičkou v odvetví a vytvára len málo alebo žiadne priehlbiny. Model 8RX je ideálny pre náročný terén na svahu a všetky typy pôdy a zároveň umožňuje maximálne prevádzkové doby.

Hodnotenie z terénu

“V kabíne je väčšie ticho, než sme zvyknutí v našom súčasnom stroji radu 8R.”
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Dánsko

Profesionáli, ktorí už mali skúsenosti s prevodovkou eAutoPowsense™, boli nadšení. Presvedčte sa sami.

kompromisy

Koniec kompromisov ohľadne v tlaku v pneumatikách

Správny tlak pneumatík je rozhodujúci pre optimalizáciu výkonu traktora a udržanie zdravej pôdy. Centrálny systém inflácie pneumatík John Deere (CTIS) vám umožňuje rýchlu úpravu tlaku pomocou tlačidla: Rýchle a pohodlné nafukovanie a vyfukovanie z kabíny & Prepínajte medzi režimom v teréne a režimom prepravy.

      

Pozrime sa na niektoré z jednotlivých funkcií, ktoré prinášajú vynikajúci zážitok pri práci so strojmi z radu 8.

Terapia v kabíne

Terapia v kabíne

Ako by sa vám páčila kabína, z ktorej odídete práve tak svieži, ako keď ste do nej vstúpili? Ako je to možné? Takto: Sedadlo ActiveSeat™ II s proaktívnym tlmením vibrácií, masážnymi funkciami, elektronickými ovládacími prvkami, 65° otáčaním sedadla, tri opierky nôh, zvukový systém 6.1, integrovaná chladnička… a mnoho ďalších funkcií.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Nový displej G5Plus, naša najväčšia obrazovka vôbec: viac miesta pre vaše informácie. Rýchlejší procesor pre kratšiu dobu spúšťania. A to všetko v skvelom vysokom rozlíšení.

Skutočný výkon

Skutočný výkon

Štítok na kapote traktora zobrazuje iba menovitý výkon motora. Naše motory však prinášajú zvýšenie krútiaceho momentu až o 40 % a pôsobivý nárast výkonu približne o 10 % – “maximálny výkon”, ktorý je vždy dostupný za akýchkoľvek podmienok.

Možnosti inteligentných prevodoviek

Možnosti inteligentných prevodoviek

Vyberte si medzi našimi 16-stupňovými prevodovkami PowerShift™ pre kolesové modely, našou robustnou plne mechanickou prevodovkou e23™, bezspojkovou prevodovkou AutoPowr™ s plynulým zrýchlením a našou oceňovanou bezstupňovou elektrickou prevodovkou eAutoPowr™.

1-Click-Go-AutoSetup: skráťte čas nastavenia až o 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: skráťte čas nastavenia až o 50 %

Máte už dosť písania poznámok na lístočky a plytvania času klikaním na obrazovkách? Znížte čas prípravy na poli až o 50 % vďaka 1-Click-Go-AutoSetup: pracovné úkony naplánované v centre Operations Center sa automaticky zobrazia na displeji 4. generácie pri vstupe stroja na pole. Obsluhe stroja už potom stačí na potvrdenie iba jediné kliknutie a môže začať*.

Presné poľnohospodárstvo: lepšie hospodárenie

Presné poľnohospodárstvo: lepšie hospodárenie

Zvýšenie efektivity a produktivity, ktoré môžete dosiahnuť pomocou funkcií aktivácie CommandCenter Premium, Automatizácia otáčania AutoTrac™, Pasívne navádzanie príslušenstva AutoTrac™, synchronizácia strojov a zdieľanie údajov na poli, vedie k zlepšeniu ziskovosti a udržateľnosti, ktorú nemôžete dosiahnuť iným spôsobom.

Sledujte: silné voľby

Tri koncepcie, ktoré zodpovedajú vašim miestnym podmienkam a individuálnym poľnohospodárskym postupom – od všestranného traktora 8R po priamočiary ťahový pohon traktora 8RT a po traktor 8RX na ochranu pôdy. Sledujte, ako vyzerá farmárčenie vpred.

Prevodovka eAutoPowr™

Bezstupňová sa stáva elektrickou: naša oceňovaná prevodovka eAutoPowr™ je prvou elektromechanickou drážkovou prevodovkou s plynule meniteľným prevodovým pomerom (IVT). Poskytuje nevídanú účinnosť, komfort a odolnosť.

Brožúra radu 8

Pozrite si celý príbeh

Ponorte sa do detailov toho, čo robí rad 8 tak skvelým, pozrite si brožúru radu 8.

PowerGard™

PowerGard™

Balík starostlivosti PowerGard™ rieši vaše náklady na údržbu.

Riešenia financovania

Riešenia financovania

V spoločnosti John Deere Financial vám ponúkame riešenia financovania, ktoré spájajú naše znalosti o zákazníkoch a o zariadeniach John Deere. Rozumieme vašim potrebám financovania lepšie ako ktokoľvek iný.

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

Naše riešenia presného poľnohospodárstva zahŕňajú aktualizácie softvéru na diaľku a neoceniteľné funkcie, napr. Prístup k vzdialenému displeju (Remote Display Access, RDA), ktoré zvyšujú vašu produktivitu a čas bezporuchovej prevádzky vďaka funkcii Expert Alerts.

* Stroj musí byť vybavený systémom CommandCenter™ 4. generácie alebo univerzálnym monitorom (so softvérom verzie minimálne SU20-3), prijímačom StarFire™ 3000/6000/7000, aktívnym predplatným systému JDLink™ Connect a účtom strediska John Deere Operations Center. Ak ešte nie je vybavený systémom MTG 4G, je nutná dodatočná montáž.