9RT 540Traktor

  • Max. výkon motora 594 k (437 kW) (ECE-R120)
  • 6-valcový motor 13,6 l
  • 20,6 t a rázvor 2,947 m
  • Exkluzívne zavesenie kolies AirCushion izoluje traktor od ostrých nerovností počas jazdy

Rýchlejší na nerovnom povrchu

Ak je vašou prioritou ťažný výkon v priamom smere a na rovnom povrchu, 9RT je neporaziteľný. Systém odpruženia AirCushion™ izoluje celý predný podvozok pri jazde cez brázdy a hrebene v nerovnom teréne, čo umožňuje samostatnú činnosť každej stopy. Model 9RT sa môže otáčať aj okolo svojej osi, vďaka čomu je na svoju veľkosť výnimočne obratný.

Funkcie

Pozrime sa na niektoré z jednotlivých funkcií, ktoré prinášajú dokonalý zážitok pri práci so strojmi z radu 9RT.

Nová úroveň automatizácie

Nová úroveň automatizácie

Dosiahnite bezprecedentnú úroveň produktivity vďaka našim základným systémom AutoTrac, s technológiou variabilného dávkovania, riadenia sekcií a ďalej vďaka naším pokročilým licenciám, ako je automatizácia zatáčania AutoTrac™, pasívne navádzanie príslušenstva AutoTrac™, technológia AutoPath™, MachineSync a zdieľanie údajov v teréne.

Kabína radu 9 - vaše obľúbené miesto

Kabína radu 9 - vaše obľúbené miesto

Vychutnajte si vynikajúcu kabínu s riadiacim centrom G5Plus CommandCenter™ a početné funkcie zvýšeného komfortu, ako je 6,5” digitálne rádio s dotykovou obrazovkou s integráciou služieb Android Auto a Apple CarPlay, 6.1 zvukový systém a systém odpruženia AirCushion s 340 mm dráhou odpruženia.

Efektívny prenos výkonu

Efektívny prenos výkonu

Využite celkovú spoľahlivosť a vynikajúcu spotrebu paliva nášho motora JD14 s objemom 13,6 l a efektívne spravujte jeho obrovské výkonové rezervy a krútiaci moment až 2723 Nm s prevodovkou e18.