9RX 710Traktor

  • Max. výkon motora 781 k (582 kW) (ECE-R120)
  • 6-valcový motor JD18 18 l
  • 33,5 t a rázvor 4,260 m
  • Minimálny statický tlak na zem 0,58 kg/cm²

Efektívnejšie hospodárenie

Modely z našej rady 9RX 710, 770 a 830 sú najvýkonnejšie výrobné traktory John Deere. Kombinácia motora JD18 s novou prevodovkou e21 PST a nanovo prepracovaným podvozkom zaručujú bezkonkurenčný ťažný výkon tiahla, a to všetko bez potreby použitia výfukovej kvapaliny vznetového motora (DEF). Väčší výkon znamená väčšie a širšie príslušenstvo, menej času stráveného na poli a znížené množstvo prevádzkových prác, pričom reálne odrobíte viac ako kedykoľvek predtým. Celková šírka traktorov vybavených 30" pásmi je menšia ako 3,0 metra. 

Funkcie

Pozrime sa na niektoré z jednotlivých funkcií, ktoré prinášajú dokonalý zážitok pri práci so strojmi z radu 9RX.

Skutočný výkon

Skutočný výkon

Výkonný motor JD18X nepotrebuje žiadnu výfukovú kvapalinu vznetového motora (DEF). V kombinácii s novou prevodovkou e21  PowerShift a prepracovaným dizajnom podvozkov zaručuje bezkonkurenčný ťažný výkon tiahla.

Prvotriedna kabína

Prvotriedna kabína

Nová kabína CommandView 4 Plus so sofistikovaným odpružením vám poskytne bezkonkurenčnú kvalitu a nefalšovanú radosť z jazdy s lepšou viditeľnosťou a väčším priestorom ako kedykoľvek predtým. Vychutnajte si množstvo funkcií zvýšeného komfortu, ako napríklad nový G5Plus CommandCenter™, 6,5” digitálne dotykové rádio s integráciou služieb Apple CarPlay a Android Auto so 6.1 zvukovým systémom.

Technológia Precision Ag

Technológia Precision Ag

Vďaka integrovanému prijímaču StarFire™ a pripojeniu G5PlusCommandCenter™ a JDLink™ má 9RX všetko, čo potrebujete na rýchly štart v oblasti precízneho poľnohospodárstva. Dosiahnite bezprecedentnú úroveň produktivity vďaka našej základnej technológii AutoTrac, variabilnej miery dávkovania, riadenia sekcií, a ďalej vďaka naším pokročilým licenciám, ako je automatizácia zatáčania AutoTrac™, pasívne navádzanie príslušenstva AutoTrac™, technológia AutoPath™, MachineSync a zdieľanie údajov na poli.