Prečo si zvoliť značku John Deere?

Prečo si zvoliť značku John Deere?

Potrebujete výkonnú, spoľahlivú a pohodlnú kosačku? Ďalej už nehľadajte, je tu značka John Deere.

Náš cieľ v spoločnosti John Deere je jednoduchý. Snažíme sa poskytovať tie najlepšie traktory na trávnik a ručne vedené kosačky: kosačky, ktoré sú prispôsobené vašej záhrade a vašim požiadavkám na mieru. Na vytvorenie toho ultimátneho zážitku z kosenia sme použili overenú najmodernejšiu technológiu sekania a rovnaké inovácie, ktoré vytvorili naše veľké traktory John Deere. Naše kosačky vracajú radosť do starostlivosti o záhradu.

Rozvinúť všetkoZvinúť všetko

Chcem zdravý a svieži zelený trávnik!

Pravidelné kosenie trávy je jeden z najlepších spôsobov ako zabezpečiť vitálny a hustý rast. Kosačka John Deere váš trávnik poseká hladko a čisto, čím pomáha chrániť pred chorobami.

Ale na kosenie trávnika nemám dosť času.

Ďalší dôvod, prečo si zvoliť značku John Deere: Posaďte sa, naštartujte a začnite kosiť – nemôže to byť jednoduchšie. Výkonný a spoľahlivý výkon zabezpečí, že svoju prácu dokončíte rýchlo a efektívne.

Je potrebné môj trávnik hnojiť?

Každý zdravý trávnik potrebuje živiny, aby vynikal. Mulčovací systém sekania John Deere poskytuje prírodné a ekologické hnojivo. Kosí, znovu poseká pokosenú trávu a vyfúkne ju naspäť do trávnika.

Obsluhujú sa stroje John Deere jednoducho?

Určite! To, čo platí pre naše poľnohospodárske stroje, platí rovnako aj pre naše traktory na trávnik. Optimálne pohodlie operátora vďaka jednoduchému a intuitívnemu dizajnu s funkciami ako používateľsky prívetivá palubná doska a elektronické riadenie rýchlosti. Naše ručne vedené kosačky sa tiež ľahko obsluhujú vďaka jednoduchým ovládacím prvkom a ergonomickému dizajnu.

Bezpečnosť je moja najvyššia priorita.

Cítime to rovnako. V spoločnosti John Deere sa bezpečnosť skrýva v neviditeľných detailoch. Napríklad, ak opustíte sedadlo, motor sa automaticky vypne. A na väčšine modelov sa pri cúvaní vypne kosenie.

Je traktor na trávnik určený iba na leto?

Nemusí byť! Stroje John Deere sú užitočné po celý rok. Jednoducho pridajte tie správne nástavce a na jeseň môžete upratať lístie a v zime dokonca aj sneh.

Kosenie trávnika by malo byť zábavou!

Vstúpte na palubu – veľké pohodlné sedadlo a vynikajúcu manévrovateľnosť našich traktorov na trávnik si zamilujete. Nesklamú vás ani naše výkonné a účinné ručne vedené kosačky. Ultimátny komfort produktov John Deere vracia radosť koseniu!

Potrebujem spoľahlivého partnera.

Žiadny problém. Na všetku údržbu a servis vždy nájdete  predajcu John Deere v blízkosti.