Operations Center

Šetrí čas

Správa strojov

Inteligentnejšie rozhodnutia

Zdieľajte inteligenciu

Služby zákazníkom

NOVÉ – 1 – Nástroj na plánovanie práce s funkciou kliknutia

NOVÉ – 1 – Nástroj na plánovanie práce s funkciou kliknutia

Skráťte čas na nastavenie na poli až o 90 %!  AutoSetup je jednoducho použiteľný nástroj, ktorý vám pomôže naplánovať všetky hlavné činnosti: obrábanie pôdy, výsadba, postrekovanie, hnojenie a zber.

 

NOVÉ – Automatické navádzacie línie AutoPath

NOVÉ – Automatické navádzacie línie AutoPath

Nástroj AutoPath je jedinečný v poľnohospodárskom priemysle – podľa skutočne vysadených riadkov automaticky vytvára navádzacie línie pre celé pole, čím sa eliminuje poškodenie plodín.

NOVINKA – Digitálna aplikácia Fieldbook

Digitálna aplikácia Fieldbook

Teraz môžete pridať dokončené zákazky priamo do našej aplikácie, kde budú bezpečne uložené na jednom mieste a kedykoľvek ľahko dostupné z ľubovoľného zariadenia.

NOVINKA – Import ISOXML

Import ISOXML

Importujte údaje dokumentácie priamo z terminálov Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI alebo Kverneland a všetko si pohodlne prezrite na jednom mieste.

NOVÉ – Prenos údajov pre viaceré značky

Prenos údajov pre viaceré značky

Vďaka spoločnému štandardu DataConnect si teraz môžete v John Deere Operations Center prezerať v reálnom čase údaje pre stroje Case, Claas, New Holland a Steyr.

 

Šetrí čas

Naplánujte si svoju prácu v predstihu a pošlite informácie o zákazke priamo jednotlivým strojom. Žiadne zdržania nastavovania v teréne a žiadne chyby v dôsledku nedorozumenia alebo nedostatku informácií.

Save Time

 

Ďalšie informácie

Odkaz na rozloženieRozbaľovací text

Digitálna aplikácia Fieldbook. Teraz môžete pridávať dokončené zákazky priamo do našej aplikácie

VAŠA VLASTNÁ DIGITÁLNA FIELDBOOK

Už sa môžete rozlúčiť s perom a papierom a ukladať si údaje bezpečne do aplikácie Operations Center. Jednoducho pridajte dokončenú prácu do aplikácie Operations Center a vytvorte si vlastné digitálne záznamy, ktoré budú dostupné z každého zariadenia – smartfónu, tabletu alebo počítača – bez ohľadu na to, kde ste. A okrem toho si môžete pozrieť údaje z každej relácie a jednoducho porovnávať a sledovať výkon celej svojej prevádzky.

 

 

Zaznamenajte všetko

Fieldbook ukladá informácie o obsluhe, stroji, poli, zákazníkovi, rôznorodosti plodín. Chemikálie, implementácia a čas a dátum... a oveľa viac.

 

Prispôsobte si zobrazenie

Zobrazte údaje pre každú sezónu v zozname a pomocou filtrov pre farmu, pole, produkt a odrodu vyberte, ktoré riešenie je pre vás najvýhodnejšie.

 

Ľahko zdieľateľné údaje

Zdieľajte údaje v iných formátoch súborov – Shapefile, PDF alebo XLSX – tak, aby vám partneri mohli pomôcť s analýzou.

 

Nikdy nič nestraťte

Nájdite súbory za niekoľko sekúnd vďaka ľahko použiteľnému nástroju na vyhľadávanie.

 

Analyzujte výkon

Porovnajte výkon stroja a analyzujte údaje z terénu počas sezón pre lepšie dlhodobé agronomické rozhodovanie.

Nástroj na plánovanie práce AutoSetup

SKRÁŤTE ČAS POTREBNÝ NA NASTAVENIE PRÁCE 

 

AutoSetup je nový cloudový nástroj na plánovanie práce, ktorý môže skrátiť čas potrebný na nastavenie na poli až o 90 %. 

 

Tento ľahko použiteľný plánovač je prístupný prostredníctvom mobilnej aplikácie John Deere Operations Center alebo internetového portálu. Umožňuje manažérom vopred nastavovať úlohy a odosielať ich bezdrôtovo do ľubovoľného stroja pripojenému k systému JDLink.  Stačí, keď operátor ihneď po príchode na pole stlačí tlačidlo na potvrdenie a môže ihneď začať pracovať. Bez chýb. Bez meškaní.

 

Kompatibilný s ISOBUS

Konfigurácia niektorých komplexných strojov na výsadbu vyžaduje až 60 kliknutí na displeji, čím by operátor stratil značné množstvo času. Keď stroj vojde na pole, vopred naplánovaná úloha sa automaticky zobrazí na displeji v kabíne.  AutoSetup funguje aj s príslušenstvom kompatibilným so zbernicou ISOBUS a údaje sa ukladajú v systéme Operations Center na použitie v budúcnosti.

 

Spravujte svoje stroje odkiaľkoľvek

Nástroj AutoSetup podporuje všetky bežné práce od obrábania pôdy a výsadby až po postrekovanie, hnojenie a zber. Prináša vám slobodu pri plánovaní činností z domu, kancelárie alebo ľubovoľného miesta. cKaždý rok môžete dokonca vyvolávať úlohy, čo zjednodušuje evidenciu a dokumentáciu.

 

Kompatibilný so staršími strojmi

Ak používate existujúci stroj John Deere, nástroj AutoSetup je spätne kompatibilný. A navyše je zadarmo. Jednoducho požiadajte svojho predajcu o ukážku a začnite šetriť čas na poli ešte dnes.

 

Správa strojov

Pozrite si lokalitu a stav vašich strojov v reálnom čase. Získajte informácie, kedy je práca hotová, aká je úroda a oveľa viac. Vďaka aplikácii Operations Center znížite čas strávený telefonovaním a prevezmete kontrolu.

Manage Machines

 

Inteligentnejšie rozhodnutia

Vďaka aplikácii Operations Center budete robiť lepšie a informovanejšie rozhodnutia. Stroje a implementované údaje sa zhromažďujú v reálnom čase, takže môžete rýchlo zistiť, čo sa deje, a podniknúť správne kroky pre svoju firmu.

Smarter Decisions

 

Ďalšie informácie

Odkaz na rozloženieRozbaľovací text

Automatické navádzacie línie AutoPath

Zjednodušený manažment navádzacej línie

 

AutoPath automaticky vytvára navádzacie línie pre stroje s rôznou šírkou využitím údajov, ktoré sa zhromaždia pri prvom prechode príslušenstva alebo sejačky.  Postará sa o manažment navádzacej línie, chráni investície do živín a pomáha vám bezpečne a presne zvládnuť každý prechod.

 

Aby ste mohli používať nástroj AutoPath, orná súprava alebo sejačka musí byť vybavená prijímačom StarFire.  Keď príslušenstvo prvýkrát prejde cez pole, automaticky sa zaznamenajú skutočné navádzacie línie riadkov a potom sa presne vypočítajú pre celé pole.  

 

S istotou používajte príslušenstvo s rôznou šírkou

Ak na výsadbu, postrekovanie alebo zber používate príslušenstvo s rôznou šírkou, nástroj AutoPath zabezpečí, aby pneumatiky vždy sledovali vysadené riadky a zostali mimo plodiny.  Pri zbere bude kombajn vždy navádzaný do správneho východiskového bodu a navádzacie línie sa automaticky vypočítajú podľa šírky žacieho valu. Riadky budete môcť zasadiť tak, aby ste mohli naplno využívať živiny.

 

Zaistite presné rozstupy riadkov

Pri použití s funkciou navádzania príslušenstva AutoTrac je nástroj AutoPath ešte výkonnejší. Prijímač StarFire namontovaný na príslušenstve automaticky riadi traktor, aby sa zaistili presné rozstupy riadkov aj na svahoch a v zákrutách.  Tieto údaje sa potom použijú na ďalšie operácie, napríklad postrekovanie alebo zber pomocou stroja sledujúceho rovnomerne rozmiestnené riadky.

Zdieľajte inteligenciu

Zdieľajte údaje dokumentácie so svojimi zákazníkmi, aby lepšie porozumeli svojej firme a vedeli, ktorú prácu ste dokončili. Aplikácia Operations Center posilňuje vzťahy so zákazníkmi s väčšou transparentnosťou a pomáha zlepšovať ich dlhodobé obchodné výsledky

Share Intelligence

 

Ďalšie informácie

Odkaz na rozloženieRozbaľovací text

NOVÉ – Zdieľanie údajov pre viaceré značky

DataConnect – spoločný štandard pre zdieľanie dát medzi rôznymi výrobcami strojov – je teraz v prevádzke.  Údaje zo systému 365FarmNet, ako aj zo strojov značiek Case, Claas, New Holland a Steyr vybavených telematickými systémami, je možné automaticky importovať do centra činností John Deere. Zmeny uvítajú prevádzkovatelia flotíl s viacerými značkami, pretože namiesto monitorovania strojov na niekoľkých rôznych platformách môžu používať len centrum činností.

Štandard DataConnect vám umožňuje zobraziť nasledujúce informácie:

  • Poloha (súčasná a predchádzajúca)
  • Množstvo paliva
  • Rýchlosť
  • Stav práce

Stačí, ak pridáte svoje stroje značky Class, Case, New Holland alebo Steyr do svojho účtu v centre činností.  Na svojich strojoch nemusíte robiť žiadne zmeny, pretože údaje sa prenášajú automaticky.  A okrem toho, DataConnect je bezplatný!

DataConnect sa vyvíja ako spoločný dátový štandard pre poľnohospodársky priemysel a je prístupný pre všetkých výrobcov.  Dúfame, že v budúcnosti prinesieme ďalšie oznámenia týkajúce sa ďalších výrobcov, ako aj výmeny agronomických údajov pre aplikácie, napríklad mapovanie výnosov.

 

Import ISOXML. Priamo importujte údaje dokumentácie zo strojov iných značiek.

IMPORT ISOXML: TOTO VŠETKO JE ZDIEĽANIE ÚDAJOV

Ak máte flotilu viacerých značiek, môžete vďaka importu údajov dokumentácie ISOXML stále ťažiť zo všetkých funkcií aplikácie Operations Center. Teraz môžete importovať údaje dokumentácie z terminálov Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI, Kverneland a iné priamo do aplikácie Operations Center. Pohodlne uložené na jednom mieste vám uľahčí správu celej vašej prevádzky!

 

Služby zákazníkom 

Váš miestny predajca vám môže pomôcť s nastavením aplikácie Operations Center a poskytne vám dlhodobú podporu prostredníctvom balíka služieb FarmSight. Prečo sa neporozprávate so svojim predajcom o svojich obchodných výzvach a zistite, ako vám môže pomôcť pri zlepšovaní efektivity vašej firmy.

Service Customers

 

Aplikácia Operations Center od spoločnosti John Deer je...

Otvorená

Otvorená

Preposielajte údaje dokumentácie inému používateľovi aplikácie Operations Center, importujte údaje dokumentácie od ľubovoľného výrobcu, ktorý používa štandard ISOXML, alebo bezdrôtovo zdieľajte údaje zo strojov AFS Connect (Case IH) a S-Fleet (Steyr). Aplikácia Operations Center je navrhnutá ako informačné centrum, ktoré umožňuje čo najjednoduchšie spracovanie údajov. Môžete dokonca zdieľať údaje s viac ako 180 softvérovými partnermi, takže na správu potrebujete iba jednu platformu.

Lokálna

Lokálna

Váš miestny predajca má vyškolených špecialistov na aplikáciu Operations Center, ktorí vám môžu pomôcť získať to najlepšie z tohto výkonného nástroja a tráviť čas nastavením tak, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám. Dokážu vám pomôcť so zaškolením vašich ľudí, plánovaním práce, monitorovaním a optimalizovaním výkonu stroja, analyzovaním údajov a viac.

Bezpečná

Bezpečná

Vždy máte kontrolu nad svojimi údajmi.  Môžete sa rozhodnúť, ktoré údaje chcete zdieľať a s kým, čo je užitočné najmä v rámci spolupráci s partnermi alebo poradcami.  Zároveň je upokojujúce vedieť, že vaše údaje sú bezpečne chránené pomocou rovnakých systémov zabezpečenia ako online bankovníctvo.

Preskúmajte výhody

Sledujte zákazky

Sledujte zákazky

Bola už dokončená sejba a stroj je na ceste na ďalšie pole? Vdaka aplikácii Operations Center môžete skontrolovať svoje stroje v reálnom čase, čo vám ušetrí tisícky telefonátov a získate čas na dôležitejšie úlohy..

Posielajte údaje bezdrôtovo

Môžem prestať používať pamäťovú kartu na ukladanie údajov zo svojich strojov? Údaje dokumentácie sú teraz automaticky bezdrôtovo posielané do aplikácie Operations Center v reálnom čase. Dokonca aj pre iné zariadenia, ako sú zariadenia ISOBUS značky John Deere. Dokumentácia je jednoduchšia bez potreby použiť kľúč USB!

Správa strojov

Správa strojov

Kde sú moje stroje a sú pripravené na prácu? V aplikácii Operations Center sa zobrazuje poloha každého stroja, história jeho polohy a aktuálna hladina paliva, ako aj aktívne diagnostické výstražné kódy.

Zdieľajte údaje z terénu

Musím byť v kancelárii, aby som videl podrobné mapy dokumentácie? Nikdy viac. Môžete ich sledovať v aplikácii takmer v reálnom čase, dokonca aj pre iné zariadenia, ako sú zariadenia ISOBUS značky John Deere. Dokonca môžete údaje exportovať priamo z aplikácie a vytlačiť alebo posielať a zdieľať s parnterom, ktorému dôverujete.

Okamžite analyzujte polia

Okamžite analyzujte polia

Priniesla nová odroda pšenice lepší výnos?… Ako sa porovnávajú moje výnosy z jednotlivých polí? Aplikácia Operations Center automaticky triedi a zobrazuje všetky informácie o vašom poli a plodinách, takže je ľahšie ako kedykoľvek predtým robiť rozhodnutia na základe faktov..

Robte inteligentnejšie rozhodnutia

Ako dobre fungovalo posledné ošetrenie dusíkom?... Bolo nové chemické ošetrenie účinné?... Dosiahli nové odrody osiva lepšiu výkonnosť ako v predchádzajúcom roku? Výnosy zo svojich polí môžete porovnať pomocou funkcie filtra, čo vám pomôže robiť informovanejšie rozhodnutia týkajúce sa úrody v ďalšom roku

Vytvorte si bezplatný účet na MyJohnDeere.com

1. Vytvorte si bezplatný účet

Zaregistrovanie účtu a nastavenie hesla trvá len niekoľko sekúnd.

Stiahnite si aplikáciu Operations Center

2. Stiahnite si aplikáciu Operations Center

Prejdite do obchodu Google Play alebo Apple App Store.

Požiadajte predajcu o radu ako nastaviť aplikáciu

3. Požiadajte predajcu o radu ako nastaviť aplikáciu

Váš miestny predajca má vyškolených odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť začať a poskytnú vám dlhodobú podporu..