Objavte John Deere Operations Center

S aplikáciou Operations Center na stránke MyJohnDeere.com máte svoju farmu vždy vo vrecku. Ľahko sa používa a spojí vás s vašimi strojmi, poliami a operátormi.

Päť dôvodov - päť príbehov používania aplikácie Operations Center

Aplikáciu Operations Center používam na:

Šetrí čas

Svoj vozidlový park vidím neustále

Rozhodovanie na základe faktov

Jednoduchú výmenu údajov

Pomáha mojim zákazníkom pracovať lepšie

Vytvorte si svoj bezplatný účet hneď teraz!

Operations Center môžete použiť na optimalizáciu všetkých aspektov vašej poľnohospodárskej prevádzky.

Stroje

Informácie o stroji

Kde sú moje stroje a sú pripravené na prácu? V aplikácii MyOperations sa zobrazuje poloha každého stroja, história jeho polohy a hladina paliva, ako aj aktívne diagnostické výstražné kódy.

Sledovanie postupu

Bola už dokončená sejba a stroj je na ceste na ďalšie pole? Vďaka aplikácii MyOperations môžete ušetriť tisíce telefonických hovorov a vyhradiť si čas na dôležitejšie úlohy.

Bezdrôtový prenos údajov

Ako odstránim nutnosť vyberať pamäťovú kartu pri prebraní údajov z mojich strojov? Dokumentačné údaje sa bezdrôtovo prenášajú do aplikácie MyOperations a Operations Center prakticky v reálnom čase - a to aj pre iné zariadenia ako sú zariadenia ISOBUS značky John Deere. Zjednodušená dokumentácia!

Polia

Vaša farma vo vrecku

Čo je potrebné na to, aby boli všetky polia v aplikácii MyOperations? Nie veľa. Niekoľkými kliknutiami môžete napríklad bez problémov importovať hranice poľa z pomocných aplikačných systémov. V aplikácii sa polia zobrazujú rôznymi farbami podľa toho, aká práca sa dokončila naposledy. Takže máte dokonalý prehľad.

Zjednodušená dokumentácia

Musím byť v kancelárii, aby som videl podrobné mapy dokumentácie? Už viac nie. Môžete ich sledovať v aplikácii prakticky v reálnom čase, dokonca aj pre iné zariadenia ako sú zariadenia ISOBUS značky John Deere. Môžete ich dokonca priamo exportovať z aplikácie.

Presné poľnohospodárstvo jednoduchým spôsobom

Načo sú mi všetky údaje? Ako si vedú jednotlivé odrody, ktoré pestujem, z pohľadu výnosu? Aplikácia MyOperations automaticky triedi a zobrazuje všetky roztriedené informácie - to znamená, že ešte nikdy nebolo také ľahké vykonať rozhodnutia vychádzajúce z faktov.

Operations Center je

Údaje možno importovať/exportovať vo formáte ISOXML* a spolupracovať s akýmkoľvek kompatibilným systémom, napríklad s displejmi od iných výrobcov alebo systémami riadenia fariem. Pomocou funkcie DataConnect je možné priamo vymieňať údaje medzi systémami Claas Telematics, 365 Farmnet, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) a S-Fleet (Steyr). Cez rozhrania je pripojených viac ako 100 online softvérových spoločností, ktoré poskytujú ďalšie služby využívajúce údaje z aplikácie Operations Center. * Od druhého polroka 2020
Váš dôveryhodný miestny predajca John Deere zamestnáva špecialistu na aplikáciu Operations Center, ktorý je pripravený poskytnúť akúkoľvek potrebnú podporu.
Neustále máte úplnú kontrolu nad údajmi svojho stroja. Môžete sa rozhodnúť, koľko údajov zdieľate a s kým. Aj prístupové práva, ktoré ste už udelili, možno kedykoľvek zmeniť alebo odobrať. A všetky systémové údaje sú bezpečne chránené proti strate a krádeži pomocou rovnakej technológie ako online bankovníctvo.
About Image

Vytvorte si svoj bezplatný účet hneď teraz!