Operations Center

Šetrí čas

Správa strojov

Inteligentnejšie rozhodnutia

Zdieľajte inteligenciu

Služby zákazníkom

NOVINKA – Digitálna aplikácia Fieldbook

NOVINKA – Digitálna aplikácia Fieldbook

Teraz môžete pridať dokončené zákazky priamo do našej aplikácie, kde budú bezpečne uložené na jednom mieste a kedykoľvek ľahko dostupné z ľubovoľného zariadenia.

NOVINKA – Import ISOXML

NOVINKA – Import ISOXML

Importujte údaje dokumentácie priamo z terminálov Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI alebo Kverneland a všetko si pohodlne prezrite na jednom mieste.

Šetrí čas

Naplánujte si svoju prácu v predstihu a pošlite informácie o zákazke priamo jednotlivým strojom. Žiadne zdržania nastavovania v teréne a žiadne chyby v dôsledku nedorozumenia alebo nedostatku informácií.

Save Time

 

Ďalšie informácie

Odkaz na rozloženieRozbaľovací text

Digitálna aplikácia Fieldbook. Teraz môžete pridávať dokončené zákazky priamo do našej aplikácie

VAŠA VLASTNÁ DIGITÁLNA FIELDBOOK

Už sa môžete rozlúčiť s perom a papierom a ukladať si údaje bezpečne do aplikácie Operations Center. Jednoducho pridajte dokončenú prácu do aplikácie Operations Center a vytvorte si vlastné digitálne záznamy, ktoré budú dostupné z každého zariadenia – smartfónu, tabletu alebo počítača – bez ohľadu na to, kde ste. A okrem toho si môžete pozrieť údaje z každej relácie a jednoducho porovnávať a sledovať výkon celej svojej prevádzky.

 

 

Zaznamenajte všetko

Fieldbook ukladá informácie o obsluhe, stroji, poli, zákazníkovi, rôznorodosti plodín. Chemikálie, implementácia a čas a dátum... a oveľa viac.

 

Prispôsobte si zobrazenie

Zobrazte údaje pre každú sezónu v zozname a pomocou filtrov pre farmu, pole, produkt a odrodu vyberte, ktoré riešenie je pre vás najvýhodnejšie.

 

Ľahko zdieľateľné údaje

Zdieľajte údaje v iných formátoch súborov – Shapefile, PDF alebo XLSX – tak, aby vám partneri mohli pomôcť s analýzou.

 

Nikdy nič nestraťte

Nájdite súbory za niekoľko sekúnd vďaka ľahko použiteľnému nástroju na vyhľadávanie.

 

Analyzujte výkon

Porovnajte výkon stroja a analyzujte údaje z terénu počas sezón pre lepšie dlhodobé agronomické rozhodovanie.

Správa strojov

Pozrite si lokalitu a stav vašich strojov v reálnom čase. Získajte informácie, kedy je práca hotová, aká je úroda a oveľa viac. Vďaka aplikácii Operation Center znížite čas strávený telefonovaním a prevezmete kontrolu.

Manage Machines

 

Inteligentnejšie rozhodnutia

Vďaka aplikácii Operations Center budete robiť lepšie a informovanejšie rozhodnutia. Stroje a implementované údaje sa zhromažďujú v reálnom čase, takže môžete rýchlo zistiť, čo sa deje, a podniknúť správne kroky pre svoju firmu.

Smarter Decisions

 

Zdieľajte inteligenciu

Zdieľajte údaje dokumentácie so svojimi zákazníkmi, aby lepšie porozumeli svojej firme a vedeli, ktorú prácu ste dokončili. Aplikácia Operations Center posilňuje vzťahy so zákazníkmi s väčšou transparentnosťou a pomáha zlepšovať ich dlhodobé obchodné výsledky

Share Intelligence

 

Ďalšie informácie

Odkaz na rozloženieRozbaľovací text

Import ISOXML. Priamo importujte údaje dokumentácie zo strojov iných značiek.

IMPORT ISOXML: TOTO VŠETKO JE ZDIEĽANIE ÚDAJOV

Ak máte flotilu viacerých značiek, môžete vďaka importu údajov dokumentácie ISOXML stále ťažiť zo všetkých funkcií aplikácie Operations Center. Teraz môžete importovať údaje dokumentácie z terminálov Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI, Kverneland a iné priamo do aplikácie Operations Center. Pohodlne uložené na jednom mieste vám uľahčí správu celej vašej prevádzky!

 

Služby zákazníkom 

Váš miestny predajca vám môže pomôcť s nastavením aplikácie Operations Center a poskytne vám dlhodobú podporu prostredníctvom balíka služieb FarmSight. Prečo sa neporozprávate so svojim predajcom o svojich obchodných výzvach a zistite, ako vám môže pomôcť pri zlepšovaní efektivity vašej firmy.

Service Customers

 

Aplikácia Operations Center od spoločnosti John Deer je...

Otvorená

Otvorená

Preposielajte údaje dokumentácie inému používateľovi aplikácie Operations Center, importujte údaje dokumentácie od ľubovoľného výrobcu, ktorý používa štandard ISOXML, alebo bezdrôtovo zdieľajte údaje zo strojov Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) a S-Fleet (Steyr). Aplikácia Operations Center je navrhnutá ako informačné centrum, ktoré umožňuje čo najjednoduchšie spracovanie údajov. Môžete dokonca zdieľať údaje s viac ako 180 softvérovými partnermi, takže na správu potrebujete iba jednu platformu.

Lokálna

Lokálna

Váš miestny predajca má vyškolených špecialistov na aplikáciu Operations Center, ktorí vám môžu pomôcť získať to najlepšie z tohto výkonného nástroja a tráviť čas nastavením tak, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám. Dokážu vám pomôcť so zaškolením vašich ľudí, plánovaním práce, monitorovaním a optimalizovaním výkonu stroja, analyzovaním údajov a viac.

Bezpečná

Bezpečná

Vždy máte kontrolu nad svojimi údajmi.  Môžete sa rozhodnúť, ktoré údaje chcete zdieľať a s kým, čo je užitočné najmä v rámci spolupráci s partnermi alebo poradcami.  Zároveň je upokojujúce vedieť, že vaše údaje sú bezpečne chránené pomocou rovnakých systémov zabezpečenia ako online bankovníctvo.

Preskúmajte výhody

Sledujte zákazky

Sledujte zákazky

Bola už dokončená sejba a stroj je na ceste na ďalšie pole? Vdaka aplikácii Operations Center môžete skontrolovať svoje stroje v reálnom čase, čo vám ušetrí tisícky telefonátov a získate čas na dôležitejšie úlohy..

Posielajte údaje bezdrôtovo

Môžem prestať používať pamäťovú kartu na ukladanie údajov zo svojich strojov? Údaje dokumentácie sú teraz automaticky bezdrôtovo posielané do aplikácie Operations Center v reálnom čase. Dokonca aj pre iné zariadenia, ako sú zariadenia ISOBUS značky John Deere. Dokumentácia je jednoduchšia bez potreby použiť kľúč USB!

Správa strojov

Správa strojov

Kde sú moje stroje a sú pripravené na prácu? V aplikácii MyOperations sa zobrazuje poloha každého stroja, história jeho polohy a aktuálna hladina paliva, ako aj aktívne diagnostické výstražné kódy.

Zdieľajte údaje z terénu

Musím byť v kancelárii, aby som videl podrobné mapy dokumentácie? Nikdy viac. Môžete ich sledovať v aplikácii takmer v reálnom čase, dokonca aj pre iné zariadenia, ako sú zariadenia ISOBUS značky John Deere. Dokonca môžete údaje exportovať priamo z aplikácie a vytlačiť alebo posielať a zdieľať s parnterom, ktorému dôverujete.

Okamžite analyzujte polia

Okamžite analyzujte polia

Priniesla nová odroda pšenice lepší výnos?… Ako sa porovnávajú moje výnosy z jednotlivých polí? Aplikácia Operations Center automaticky triedi a zobrazuje všetky informácie o vašom poli a plodinách, takže je ľahšie ako kedykoľvek predtým robiť rozhodnutia na základe faktov..

Robte inteligentnejšie rozhodnutia

Ako dobre fungovalo posledné ošetrenie dusíkom?... Bolo nové chemické ošetrenie účinné?... Dosiahli nové odrody osiva lepšiu výkonnosť ako v predchádzajúcom roku? Výnosy zo svojich polí môžete porovnať pomocou funkcie filtra, čo vám pomôže robiť informovanejšie rozhodnutia týkajúce sa úrody v ďalšom roku

Vytvorte si bezplatný účet na MyJohnDeere.com

1. Vytvorte si bezplatný účet na MyJohnDeere.com

Zaregistrovanie účtu a nastavenie hesla trvá len niekoľko sekúnd.

Stiahnite si aplikáciu Operations Center

2. Stiahnite si aplikáciu Operations Center

Prejdite do obchodu Google Play alebo Apple App Store.

Požiadajte predajcu o radu ako nastaviť aplikáciu

3. Požiadajte predajcu o radu ako nastaviť aplikáciu

Váš miestny predajca má vyškolených odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť začať a poskytnú vám dlhodobú podporu..