Záhradné traktorové kosačky

Riding Lawn Equipment

Dokázaná úspora času

Veľké alebo malé, naše pojazdné kosačky na trávu kombinujú silu a spoľahlivosť s jednoduchosťou, komfortom a ovládaním ohľaduplným k vašej záhrade.

 

Správna kosačka pre váš pozemok

Ak dbáte na vzhľad vášho domova a záhrady, nevyhnete sa vyhradeniu si určitého času na údržbu. So správnymi nástrojmi sa však tieto povinnosti stanú zábavou a dokončíte ich takmer okamžite. Naše záhradné traktory a kosačky s nulovým polomerom otáčania majú svoje vlastné výhody. Pozrime sa na to, čo môžu pre vás urobiť, a ako zistíte, ktorý model je pre vás ten správny.

Lawn Tractors

Záhradné traktory

Máte na pozemku väčšie svahy a kopce? Naše výkonné záhradné traktory vám poskytnú všetko, čo potrebujete na to, aby ste nestrávili celý víkend kosením. Ovládajú sa takmer rovnako ako automobil, takže môžete nasadnúť a rýchlo a ľahko dokončiť akokoľvek veľkú úlohu.

Zero turn mowers

Kosačky s nulovým polomerom otáčania

Máte množstvo stromov, kríkov a záhonov, ktoré musíte obchádzať? Ak áno, čas vám ušetria pohotové reakcie a ostré zatáčanie našich kosačiek s nulovým polomerom otáčania – na dosiahnutie požadovanej presnosti vám stačí iba jeden prechod.