Samohybné silážne rezačky - skonštruované pre zber

Zberacie rezačky radu 8000

Zberacie rezačky radu 8000

Rad 8000 sme skonštruovali z dôvodu, na ktorom najviac záleží: aby ste mohli efektívnejšie produkovať viac vysokokvalitnej siláže. Vychutnajte si spoľahlivý vynikajúci rezný výkon pri najnižších možných prevádzkových nákladoch.

Zberacie rezačky radu 9000

Zberacie rezačky radu 9000

Vďaka špičkovým možnostiam analýzy plodín a dokumentácie, bezkonkurenčnej kvalite krmovín, mimoriadne robustnému zrnovému procesoru a vynikajúcim motorom sú samohybné rezačky radu 9000 pripravené posunúť zber o úroveň vyššie.

Veľké zľavy čakajú

Len na obmedzený čas sme pre vás zostavili Štyri špeciálne modely s výraznou úsporou až 15 000 €. Pozrite si ich v našej ponuke a nájdite si ten pravý pre vás!

9500 Pro: celková účinnosť bez AdBlue®

9500 Pro: celková účinnosť bez AdBlue®

Zvýšte svoju produktivitu a efektivitu pomocou našej silážnej rezačky. Tento vysokovýkonný stroj je pripravený na riešenie i-ready a navádzanie a je už nastavený pre najnovšie univerzálne displeje G5. Tento model je vybavený efektívnou automatizáciou, ako je napríklad Pro-Touch, a naším prémiovým balíkom LED osvetlenia. Spotrebné diely DuraLine Premium a vysokovýkonný pohon žacieho ústrojenstva poskytujú bezproblémový a mimoriadne dostupný zber.

8600 Pro: výkon testovaný spoločnosťou DLG

8600 Pro: výkon testovaný spoločnosťou DLG

Model 8600 s priepustnosťou 239 t/h, testovaný spoločnosťou DLG poskytuje úžasný výkon a so spotrebou 0,47 l/t šetrí náklady. Je pripravený na riešenie i-ready a navádzanie a sú v ňom zabudované najnovšie univerzálne terminály G5. Tento model je vybavený efektívnou
automatizáciou, ako napríklad Pro-Touch, a naším prémiovým balíkom LED osvetlenia. Spotrebné diely DuraLine Premium a vysokovýkonný pohon žacieho ústrojenstva poskytujú bezproblémovú a mimoriadne dostupnú žatvu.

8500 Pro: očakávajte lepšie riešenie

8500 Pro: očakávajte lepšie riešenie

Zažite výkonovo efektívne spracovanie plodín a získajte pohon, ktorý je dostatočný pri všetkých plodinách a za všetkých podmienok. Model 8500 sa môže pochváliť efektívnou automatizáciou, ako napríklad s riešením Pro-Touch, a je vybavený naším balíkom prémiového LED osvetlenia. Tento model je pripravený na riešenie i-ready, ako aj na navádzanie, a je možné v ňom použiť najnovšie univerzálne terminály G5. Detekcia kameňov, spotrebné diely DuraLine Premium a vysokovýkonný pohon žacieho ústrojenstva poskytujú bezproblémovú a mimoriadne dostupnú žatvu.

8200 Pro: nový motor, väčšie svaly

8200 Pro: nový motor, väčšie svaly

Model 8200 s vyšším výkonom a rovnako vynikajúcim pohonom a účinnosťou pri spracovaní plodín je teraz vybavený aj automatickou spojkou na pripájanie žacieho adaptéru. Všetko je pripravené pre najnovší univerzálny terminál John Deere G5. Tento model je zároveň vybavený naším balíkom prémiového LED osvetlenia. Spotrebné diely DuraLine Premium a detekcia kameňov zaisťujú bezproblémovú a mimoriadne dostupnú žatvu, funkcie ako ProTouch zasa zvyšujú efektivitu automatizácie.

Zberače trávy

Zberače trávy

Dôkladný vysokoúčinný zber trávy, máte na výber medzi zberačmi 6X9 a radu R.

Zberače kukurice

Zberače kukurice

Žberače kukurice 300plus a 400plus od spoločnosti Kemper, ktorá je súčasťou spoločnosti John Deere, sú na celom svete známe vysokým výkonom, spoľahlivosťou a jednoduchou údržbou.

Zberače celých plodín

Zberače celých plodín

Na spracovanie celých plodín nenájdete nič lepšie ako zberače ProfiCut od spoločnosti Zürn.

Kalkulačka úspor pre systém snímania hnoja

Kalulačka úspor pre systém snímania hnojovice

Vypočítajte si celkové výhody pomocou niekoľkých kliknutí.

Zistite viac
HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Získajte analýzu krmovín a hnojovice v reálnom čase a vykonávajte úpravy v teréne podľa okamžitých, veľmi presných údajov zozbieraných počas práce – a to pomocou technológie reflexných snímačov pracujúcich v blízkom infračervenom spektre (NIR).

Katalóg dielov

Katalóg dielov

Všetky značky, všetky modely, akýkoľvek vek. Všetky diely, ktoré potrebujete, od vášho predajcu John Deere. Do živočíšnej výroby, lesnícke, záhradnícke a dielenské potreby. Preskúmajte naše rozšírené portfólio.