Self-Propelled Forage Harvesters

Vyberte si žací stroj John Deere – investujete lepšie, ako len do najlepšieho stroja na svete. Stanete sa členom tímu. Tímu, ktorý poskytuje prvotriedne služby a podporu, aby ste mohli sekať bez prestávky. Ale to nie je všetko.’ Ako štandard prichádza niečo navyše: Bezkonkurenčná reputácia značky John Deere.’ Jedna spoločnosť. Jeden názov. Už od roku 1837.

Rad 8000

Naši zákazníci nám stanovili jasné požiadavky na nový typový rad 8000. Prvotriedne vlastnosti v šiestich kľúčových oblastiach: výkonová účinnosť, kvalita sekania, komfort, spoľahlivosť, trakcia a nákladová efektivita. Bola to obrovská výzva. Sme však presvedčení, že sme úlohu splnili.´

Jednoducho to spracujte!

Jednoducho to spracujte!

VYNIKAJÚCE spracovanie jadra v rozsahu od 3 do 29 mm LOC v akejkoľvek sušine.

HarvestLab 3000

HarvestLab 3000

Vlhkosť plodín sa môže v jednotlivých poliach líšiť o viac ako 20 %, čo si vyžaduje rozdielnu dĺžku rezu, aby sa zabezpečilo ideálne zhutňovanie siláže bez protikyslíkových krytov. Ak je jednotka HarvestLab 3000 pripojená na rezačku John Deere, umožňuje automatické nastavenie dĺžky rezania v závislosti od obsahu sušiny.

VYKONAJTE VIAC. ZARUČENE.

VYKONAJTE VIAC. ZARUČENE.

S PRODUKTMI DURA LINE

Stroje John Deere Dura Line sa teraz dodávajú v troch balíkoch. Pre každú potrebu existuje ideálny balík, v závislosti od vašich individuálnych požiadaviek na zber.’ A každý z nich sa dodáva so zárukou*, že vydrží 3000 motohodín alebo 5 rokov používania, podľa toho, čo nastane skôr! S produktmi Dura Line vykonáte viac. Zaručene.

* Záruka nezahŕňa nožnice, nože, držiaky nožov, hladké stierače roliek

Požiadajte predajcu John Deere o ďalšie podrobnosti!