Ľudia kráčajúci medzi niekoľkými typmi zariadení John Deere na veľkom poli.

PRACUJEME
NA ZLEPŠOVANÍ ŽIVOTA.

Fungujeme ako nikto iný

Realizujeme sa činnostiam, ktoré sú potrebné pre život. Pracujeme pre ľudí, ktorí nám dôverujú. Zároveň pomáhame planéte, ktorá zaisťuje našu udržateľnosť. Vytvárame inteligentne prepojené stroje umožňujúce posunúť naše životy o krok vpred.


Zákazníci John Deere sú stredobodom všetkého, čomu sa venujeme.

Spoliehame sa na viac než 180-ročné skúsenosti a terabajty údajov o presnosti, vďaka čomu zákazníkov a ich podniky poznáme zo všetkých najlepšie. Naša jednoducho použiteľná technológia pomáha zaisťovať výsledky dosahované na poli, pracovisku či na súvahovom hárku. Zaisťujeme bezproblémový prístup k dielom, službám a výkonnostným inováciám od spotrebných až po bartrové tovary. Poskytujeme podporu svetovej triedy počas celej prevádzkovej životnosti ich zariadenia so zreteľom na produktivitu a udržateľnosť.

Nikdy nezabúdame na to, že sa snažíme život posúvať dopredu.


Udržateľnosť

Vytvárame riešenia, ktoré podporia na generácie životné prostredia našich zákazníkov a komunít po celom svete.

Ciele udržateľnosti

Inovácie a technológie

Snažíme sa prichádzať s novými spôsobmi myslenia a rozvojom nových pracovných postupov. Snažíme nenarúšať status quo, no zároveň vyvíjame riešenia zamerané na zákazníka, ktoré im pomáhajú v napredovaní úloh jednoduchším a výnosnejším spôsobom.

Navštívte stránku inovácií & technológie.

Komunita

Naša vášeň je rovnako odvážna ako lojalita, ktorá ju inšpiruje. Tento druh rešpektu si treba zaslúžiť. S hrdosťou na dobre odvedenú prácu máme výrazný vplyv v našich komunitách aj v globálnom meradle.

Prečítajte si na našej americkej webovej lokalite o sile občianstva (Power of Citizenship).

Vedenie

Veľké vedúce osobnosti vytvárajú veľké spoločnosti. A náš výkonný riaditeľ John May zdedil svoje líderské schopnosti po svojich predchodcoch. Medzi ne patria bezúhonnosť, kvalita, dodržiavanie záväzkov a zameranie sa na inovácie.

Predstavujeme naše vedenie

Spoločnosť Deere & Company ponúka portfólio viac ako 25 značiek, ktoré jej zákazníkom poskytujú ucelený rad inovatívnych riešení v podobe rozmanitých výrobných systémov po celú dobu životnosti ich strojov. Ukážka týchto značiek je zobrazená tu.

Wirgen logo

Wirtgen

Skupina Wirtgen, ktorá pozostáva zo značiek Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann a Benninghoven, ponúka zákazníkom mobilné strojové riešenia na výstavbu a rekonštrukciu ciest, zariadenia na ťažbu a spracovanie minerálov, na recykláciu materiálov a na výrobu asfaltu. Päť značiek, ktoré sú používané spoločne, pokrýva celý cyklus výstavby ciest, od spracovania surovín, vytvárania zmesí, pokládky, zhutňovania a renovácie.

Hagie logo

Hagie

História značky Hagie je históriou inovácií a dômyselných riešení. Snahou jej zakladateľa, ktorým bol Ray Hagie, bolo znižovanie podielu neefektívnych postupov a nájdenie účinnejších spôsobov práce, čo ho priviedlo k zameraniu na vývoj a výrobu riešení pre postrek plodín. Výsledkom tejto jeho neutíchajúcej snahy o riešenie problémov bol samojazdný postrekovač, ktorý bol ako prvý na svete vyrobený v roku 1947. Tento revolučný prielom so sebou priniesol zvýšený odbyt, rozšírenie výroby a vstup na medzinárodný trh. Značka Hagie pokračuje vo výrobe postrekovačov s veľkou svetlou výškou a strojov na odrezávanie strapcov kukurice.

PLA Logo

PLA

Zakladateľ Juan Carlos Pla zaviedol prvé argentínske dopravníky zrna, ktoré boli určené na použitie pri nakládke v prístavoch, a potom začal výrobu svojho najvýznačnejšieho produktu, ktorým je postrekovač s vysokým podvozkom. Od roku 1978 vyrába spoločnosť PLA prvý samojazdný postrekovač v Latinskej Amerike, ktorý je nasledovaný systémom automatických prívesov (1993) a celosvetovo prvým automaticky riadeným postrekovačom (1999). Spoločnosť PLA vyrába sejacie stroje a postrekovače.

Mazzotti Logo

Mazzotti

Spoločnosť založená rodinou Mazzotti zhromažďuje po dobu už takmer 75 rokov skúsenosti v oblasti konštrukcie a výroby samohybných poľnohospodárskych strojov. Vďaka tomu, že má na pamäti potreby farmárov, si rodinná firma vybudovala povesť zapálených inovátorov a vizionárov zaoberajúcich sa nepretržitým vývojom riešení zameraných na problémy zákazníkov a na plnenie ich požiadaviek. Značka Mazzotti vyrába samojazdné postrekovače v Taliansku.

Monosem logo

Monosem

Už viac ako 75 rokov dodáva značka Monosem kvalitné, presné vákuové sejacie stroje a kultivátory do viac ako 80 krajín celého sveta. Už od roku 1945 je história značky Monosem pretkaná nepretržitými inováciami jej výrobkov. Spoločnosť Monosem, ktorá je dlho považovaná za vedúceho francúzskeho výrobcu presných sejacích strojov, v súčasnosti vyváža asi 70 percent svojich výrobkov na trhy celého sveta.  Jej pobočka sídliaca v meste Kansas City sa zameriava na potreby severoamerického trhu v oblasti zberu špeciálnych plodín.

A&I Products Logo

A&I Products

Od roku 1980 získavala spoločnosť A&I Products postupne postavenie popredného výrobcu a veľkoobchodného distribútora servisných náhradných dielov na trhu strojov používaných v poľnohospodárstve, pri starostlivosti o trávniky a v rôznych priemyselných výrobných odvetviach. Spoločnosť A&I Products, ktorá svoju činnosť začala ako malá predajňa a opravovňa strojov, postupne prešla na výrobu nových dielov ako náhradu za tie diely, u ktorých je známe, že často potrebujú opravu. V súčasnosti má spoločnosť A&I Products v ponuke viac ako 160 000 rôznych objednávacích čísel dielov pre najrozmennejšie oblasti použitia.

Blue River Technology Logo

Blue River Technology

Pôsobnosť spoločnosti Blue River Technology je založená na jedinej jednoduchej koncepcii spočívajúcej v maximalizácii pri súčasnej minimalizácii. Spoločnosť Blue River kombinuje najnovšie inovácie a technológie s cieľom zvyšovať produktivitu poľnohospodárskej výroby a súčasne znižovať nepriaznivý dopad tejto výroby na životné prostredie. Spoločnosť Blue River vyvinula technológiu See & Spray Select, ktorou sú vybavované postrekovače John Deere rady 400 a 600. Technológia See & Spray zlučuje počítačové zobrazovanie, strojné učenie a robotiku tak, aby zákazníkom šetrila čas aj finančné prostriedky pri súčasnom udržateľnom zvyšovaní rentability výroby.

Harvest Profit logo

Harvest Profit

Spoločnosť Harvest Profit, ktorá bola založená v roku 2015, je tvorená tímom, ktorý žije a pracuje v centrálnej farmárskej vidieckej časti štátu Severná Dakota. Poslaním spoločnosti je zviditeľnenie finančnej stránky poľnohospodárskeho podnikania. V tejto súvislosti spoločnosť Harvest Profit vytvorila súpravu softvérových nástrojov, ktoré sú zamerané na to, aby farmárom uľahčovali sledovanie nákladov, ziskov, situácie na trhu plodín a skladových zásob. Táto súprava je nazývaná “softvérom pre dôvtipných farmárov” – teda pre tých farmárov, ktorí sa venujú celoročnému hospodáreniu.

Bear Flag Robotics Logo

Bear Flag Robotics

Poslaním spoločnosti Bear Flag Robotics je podieľanie sa na zvyšovaní celosvetovej produkcie potravín pri súčasnom znižovaní nákladov na pestovanie krmovín a krmív prostredníctvom automatizácie strojov. Spoločnosť vyrába autonómne technológie určené pre poľnohospodárske traktory, čím zvyšuje bezpečnosť, spoľahlivosť a rentabilitu fariem, ktoré tieto stroje používajú. Spoločnosť Bear Flag Robotics, ktorej spoločnými zakladateľmi boli Aubrey Donnellan a Igino Cafierostarted, začala svoju činnosť v roku 2017 v Silicon Valley. Donnellanov a Cafierov vzťah so spoločnosťou John Deere má pôvod v ich účasti v programe John Deere Startup Collaborator v 2019, pričom prevzatie spoločnosti bolo oznámené v roku 2021.

Kriesel Electric logo

Kriesel Electric

Spoločnosť Kriesel je od roku 2014 popredným inovátorom zameriavajúcim sa na vývoj súprav a modulov elektrických akumulátorov s ponorným chladením. Spoločnosť používa diferencované technológie akumulátorov a nabíjaciu infraštruktúru s vyrovnávacími akumulátormi, ktorá ponúka a v súčasnosti slúži globálnej zákazníckej základni na rôznych koncových trhoch, vrátane úžitkových vozidiel, terénnych vozidiel, námorných plavidiel, športových elektrických vozidiel a ďalších vysoko výkonných aplikácií. Spoločnosť, ktorá bola založená bratmi Johannom, Markusom a Philippom Kreiselovými, sídli v rakúskom meste Rainbach im Mühlkreis.