Technológia presného poľnohospodárstva

Operation Center

Objavte John Deere Operations Center

S aplikáciou Operations Center na stránke MyJohnDeere.com máte svoju farmu vždy vo vrecku. Ľahko sa používa a spojí vás s vašimi strojmi, poliami a operátormi.

AMS

HarvestLab 3000: Perfektná výživa rastlín

Znížte svoje náklady na hnojivo!
Aplikujte kal rovnako presne ako minerálne hnojivo.

Prijímače a displeje

Prijímače a displeje

Presné poľnohospodárstvo sa začína tu. Prijímače a displeje John Deere poskytujú hardvérovú infraštruktúru, ktorá plne využíva moderné poľnohospodárstvo a pripravuje váš podnik na väčší úspech.

Navádzanie a automatizácia strojov

Navádzanie a automatizácia strojov

John Deere ponúka kompletný sortiment integrovaných navádzacích systémov, od jednoduchého manuálneho ovládania až po plne automatizované. Ak je váš vozový park zmiešaný, ponúkame tiež riešenie pre iné značky, takže môžete aj v tomto prípade využívať výhody navádzania a automatizácie strojov John Deere.

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Vďaka údajom zo snímača v reálnom čase a dokumentácii špecifickej pre danú lokalitu získate cenné informácie na vykonávanie informovaných rozhodnutí a vytváranie presných predpisov pre vaše ďalšie úlohy na poli. Navyše’ šetríte ten najcennejší zdroj: váš čas. Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu vám umožňuje presnejšie riadiť a rozpočítavať svoje náklady, čím znížite náklady na hnojivá, siatie a chemické látky.

Manažment prepojených fariem

Manažment prepojených fariem

John Deere Operations Center je váš poľnohospodársky portál, ktorý vám umožňuje vizualizovať poľnohospodárske informácie a údaje o strojoch. Stručný prehľad všetkých dôležitých informácií vám pomôže rýchlo a ľahko vykonávať informované rozhodnutia. Operations Center vás spája s vašimi strojmi a vašimi poliami na jednom mieste. Umožňuje aj plynulú výmenu informácií s vašim predajcom John Deere, vašimi dodávateľmi alebo inými dôveryhodnými partnermi.