Inovácie a technológie John Deere

Pozrite sa do budúcnosti

Technológia John Deere

V spoločnosti John Deere inovujeme v mene našich zákazníkov, pretože naše poznatky nie sú len vedľajším produktom našej práce. Je to palivo, ktoré v nás poháňa to, čo dokážeme robiť lepšie. Naše riešenia umožňujú zákazníkom dosiahnuť ich túžby, vykonávať ich prácu presnejšie a s väčšou produktivitou vďaka pokročilej technológií, ako aj prijímať lepšie rozhodnutia na základe dát.

Traktor rozprašujúci na poli.

Poľnohospodárska technológia Precision

Naše poľnohospodárske produkty s technológiou Precision menia odolné stroje na inteligentných partnerov na poli, ktorí zvyšujú hodnotu od najmenšieho semienka po najväčšiu rastlinu. Naša jednoducho použiteľná, špičková technológia pracuje pre vás. Nie opačne.

Poľnohospodárska technológia >
Pripojená podpora pre poľnohospodárstvo >

Buldozér s naloženým betónom

Technológia Precision pre stavebníctvo

Odolné stavebné stroje John Deere sú aj odolné a inteligentné. Naše technologické produkty Precision optimalizujú vaše stroje, predlžujú čas prevádzky a zvyšujú hodnotu bez ohľadu na to, či presúvate zeminu, budujete infraštruktúru alebo asfaltujete cesty.

Stavebná technológia >
Pripojená podpora pre stavebníctvo >

V kabíne lesníckeho vybavenia

Lesnícka technológia Precision

Pracujte rýchlejšie, inteligentnejšie a vytvárajte hodnotu pomocou lesníckej technológie Precision spoločnosti John Deere. Môžeme vám pomôcť zvýšiť produktivitu a čas prevádzky a znížiť denné prevádzkové náklady – od sledovania stroja až po diagnostiku na diaľku a rady od špecializovaných odborníkov na technológie.

Lesnícka technológia >
Pripojená podpora pre lesníctvo >

Lee Redden stojí pred strojom.

Kultivácia inovácií

V spoločnosti John Deere je každý veľký skok vpred výsledkom inovatívneho ducha, ktorý poháňa našu túžbu snívať, konštruovať a prinášať prelomové produkty a riešenia, ktoré zlepšujú život a zachovávajú náš svet pre budúce generácie.

Spoznajte našich najlepších odborníkov >