Postrekovače

Rad M700(i)

Rad M700(i)

Rad M700(i) kombinuje jednoduché, bezproblémové postrekovanie s najnovšími technológiami pre vynikajúci výkon.

Prívesný postrekovač radu R700i

Rad R700i

Rad R700i poskytuje funkcie pokročilého postrekovača z väčších modelov v kompaktnom formáte. Je navrhnutý tak, aby vám poskytol rýchle, presné a vysoko účinné postrekovanie vo všetkých podmienkach

Rad M900(i)

Rad M900(i)

Stroje radu M900(i) sú vysoko výkonné, intuitívne ovládateľné, ľahko sa používajú a umožňujú presné použitie.

Rad R900i

Rad R900i

Stroje radu R900i sú vysoko výkonné a prinášajú všetky potrebné inovácie.

Rad R41

Rad R41

Rad R41 je impozantný stroj na prepravu vybavený 6-valcovým motorom PowerTech PVS s objemom 6,8 l, plne spĺňajúcim emisnú normu V. Prispôsobte si ho podľa svojich potrieb.

 

Rad R41 s postrekovačmi 40i/50i

Rad R41 s postrekovačmi 40i/50i

Vychutnajte si výkon, všestrannosť a rýchlosť radu R41 s postrekovačmi 40i/50i nabitými najnovšími technológiami pre maximálnu produktivitu a efektivitu.

 

see-and-spray-image

Technológia See & Spray Select™ dorazila!

Naša revolučná nová technológia postreku pomocou kamier výrazne obmedzuje používanie herbicídov a zvyšuje výnosy v porovnaní s tradičným širokospektrálnym postrekom. Detekcia See and Spray rozpozná jednotlivé buriny na holej zemi alebo medzi radmi plodín, ako sú cukrová repa, repka v širokých radoch, kukurica alebo zemiaky. Vďaka spracovaniu údajov z kamier v reálnom čase a kombinácii technológie PowrSpray a individuálneho ovládania trysiek dokáže okamžite aplikovať herbicíd.