Rad M900(i)

M900i Hero

Sú dokonalé pre vaše plodiny’

S tromi veľkosťami nádrží od 4400 do 6200 litrov, dvojito alebo trojito skladacími ramenami so šírkou od 24 do 40 metrov a voliteľnou zbernicou ISOBUS. Model M900(i) je skvelou voľbou pre plodiny s malými zrnami, ako je pšenica a jačmeň.

 

Jednoduché manuálne ovládacie prvky

Jednoduché manuálne ovládacie prvky

Spoľahlivé manuálne ventily sú jednoduché a bezpečné, nekazia sa a nevyžadujú častú údržbu. Chcete niečo sofistikovanejšie? Vyberte si možnosti AutoFill alebo AutoDilute!

TwinSelect

TwinSelect

Výmena trysiek podľa poveternostných podmienok alebo prechod od postrekovania chemikáliami k umelým hnojivám je skutočne jednoduché a stačí stlačiť tlačidlo TwinSelect. Táto funkcia šetrí čas, zvyšuje flexibilitu a vždy vám umožní aplikovať cieľovú dávku nezávisle od rýchlosti postrekovania.

Vzdialenosť medzi tryskami 25 cm

Vzdialenosť medzi tryskami 25 cm

Vďaka rozstupu trysiek 25 cm môžete znížiť výšku ramena, aby ste znížili unášanie bez obmedzenia spektra kvapôčok – môžete zachovať malé kvapky a minimalizovať unášanie.

Pripojenie uzavretého prenosového systému

Pripojenie uzavretého prenosového systému

S jednoduchým pripojením k akémukoľvek uzavretému prenosovému systému sa takmer úplne vyhnete kontaktu s tekutinami na ochranu plodín. Umožňuje vám plnenie a vyplachovanie zapojením priamo do nádrže pomocou adaptéra, ktorý bežne používajú výrobcovia produktov na ochranu plodín.

  • TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro

    S ovládaním TerrainControl™ Pro a TerrainCommand™ Pro je rameno vždy tam, kde má byť, aby sa dosiahlo optimálne pokrytie. Špeciálne navrhnuté snímače hybridného režimu pomáhajú umiestniť postrekovacie rameno vždy správne – pri zachovaní konštantných výšok postrekovania, čím sa znižuje unášanie, možno využiť vyššie rýchlosti a obsluha má menej stresu.

    TerrainControl
  • Individuálne riadenie dýz

    Individuálne ovládanie dýz je presnejšie, znižuje vstupné náklady, zvyšuje potenciál výnosu a pomáha chrániť životné prostredie vďaka zníženiu nadmerného alebo nedostatočného dávkovania.

    postrekovač m900i, blok posúvača

MODELNÁDRŽ NA ROZTOKŠÍRKA RAMENAVÝSTUP ČERPADLA

4400 l

24 – 40 m

560 l/min

5200 l

24 – 40 m

560 l/min

6200 l

24 – 40 m

560 l/min