Rad R700i

Rad R700i

Precízna efektivita

S novým radom R700i teraz máte v kompaktnom formáte prémiové funkcie väčších modelov, ktoré zvyšujú produktivitu. So systémom pre tekuté hnojivá PowrSpray a funkciami ako individuálne riadenie trysiek a možnosť pripojenia k akémukoľvek uzavretému prenosovému systému si budete užívať mimoriadne jednoduché používanie a presnejšie postrekovanie.

 

Rýchla presnosť

PowrSprayTM

Plňte rýchlejšie, postrekujte presnejšie. Jedinečný dvojokruhový systém PowrSpray™ vám umožňuje naplniť váš postrekovač za iba 7 minút1 a poskytuje vám presnosť ovládania dávkovania na úrovni 98 %2. Všetko pohodlne jednoduchým stlačením tlačidla.

Extra bezpečne

Pripojenie uzavretého prenosového systému

S jednoduchým pripojením k akémukoľvek uzavretému prenosovému systému sa takmer úplne vyhnete kontaktu s tekutinami na ochranu plodín. Umožňuje vám plnenie a vyplachovanie zapojením priamo do nádrže pomocou adaptéra, ktorý bežne používajú výrobcovia produktov na ochranu plodín.

Šetrite a ochraňujte

Individuálne riadenie trysiek

Individuálne riadenie trysiek umožňuje účinnú a lokalizovanú aplikáciu produktov na ochranu plodín. Ušetrite až 5 % chemikálií na ochranu plodín – až 6 EUR na hektár3. Elektronicky ovládaný systém dosiahne svoj plný potenciál pri použití spolu s PowrSpray™.

Intuitívne ovládanie

Systém riadenia roztoku

Plnenie, miešanie, postrek alebo oplachovanie stlačením tlačidla. Všetka kontrola, ktorú potrebujete buď z kabíny s novým joystickom alebo zo stanice operátora s novým riadiacim systémom postrekovania Solution Command.

Kompaktný, ale prémiový

Kompaktný, ale prémiový

Rad R700i je náš takzvaný najmenší veľký postrekovač, je vybavený mnohými pokročilými funkciami, ktoré zvyčajne nájdete u omnoho väčších modelov. A je postavený tak, aby vám zabezpečil rýchle, presné a vysokoúčinné postrekovanie vo všetkých podmienkach – sezónu za sezónou.’

ModelNádrž s roztokomŠírka ramienVýstup čerpadla

3200 l

18 – 334 m

600 l/min pre plnenie,
750 l/min pre aplikáciu

4000 l

18 – 334 m

600 l/min pre plnenie,
750 l/min pre aplikáciu

 1 Merané bez prvotného plnenia.

2 Hodnota presnosti 98 % je odvodená z údajov JDLink založených na systéme čerpadla s piestovou membránou John Deere v porovnaní so systémom John Deere 3” PowrSpray™ a znamená, že 98 % času sa aplikuje nastavená cieľová dávka.”

3 Na základe 500 ha pšeničnej farmy a predpokladaných nákladov 53 €/ha za herbicídy a 65 €/ha za fungicídy (5 %*118 € = 5,90 €/ha)

4 Podrobnejšie informácie vám poskytne predajca.