Riešenia inteligentného poľnohospodárstva

Riešenia inteligentného poľnohospodárstva

Vaša cesta za inteligentným poľnohospodárstvom sa začína tu


Ak chcete začať s presným poľnohospodárstvom, ste na správnom mieste!

Technológia Precision Ag od spoločnosti John Deere sa jednoducho používa a pomáha vám plánovať, monitorovať, vykonávať a analyzovať poľnohospodársku činnosť v priebehu celého roka. Budete tiež lepšie pripravení pochopiť problémy pre budúcnosť poľnohospodárstva, ktoré prináša klimatická zmena, a vyrovnať sa s nimi.

Väčšie výnosy

Väčšie výnosy

Presné poľnohospodárstvo vám umožňuje optimalizovať vstupy osiva, hnojív, chemikálií a ďalších látok tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašich polí a maximalizovali výnosy plodín.

Lepší prehľad o financiách

Lepší prehľad o financiách

Inteligentné poľnohospodárske technológie poskytujú cenné informácie o využívaní strojov a vstupov pre lepšiu transparentnosť nákladov a lepšie rozhodovanie.

Vylepšená udržateľnosť

Vylepšená udržateľnosť

Presné poľnohospodárstvo môže výrazne znížiť spotrebu paliva a nadmerné používanie vstupov, ako sú hnojivá a chemikálie, vďaka čomu je poľnohospodárstvo udržateľnejšie.

Riešenia v oblasti navádzania

Riešenia v oblasti navádzania

Žiadne vynechania, žiadne prekrývania – dodržujte vždy rovnaké stopy úplne bez použitia rúk. Ponúkame veľmi vysokú presnosť a náš sortiment navádzania sme rozšírili o riešenia pre všetky značky zariadení.

Riešenia v oblasti navádzania

Systémy automatizácie

Zbavte sa stresu z opakujúcich sa úloh pomocou našich ovládačov a programovateľných zariadení. Pomôžu vám optimalizovať výkon strojov a eliminovať finančne náročné chyby.

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Zistite, ako sa údaje o poli z viacerých zdrojov používajú na vytváranie máp s premenlivými dávkami, ktoré umožňujú správu jednotlivých oblastí vášho poľa na zlepšenie rastu a výnosov.

John Deere vám uľahčuje presné poľnohospodárstvo

Vytvorili sme sériu krátkych videí, ktoré vysvetľujú niektoré výhody našich nástrojov presného poľnohospodárstva. Stačí si prezrieť zoznam vpravo a nájsť svoju oblasť záujmu.