Kosačky Ztrak s nulovým polomerom otáčania

Profesionálne kosačky Ztrak s nulovým polomerom otáčania, Z345R Field

Kosačky ZTrak s nulovým polomerom otáčania od spoločnosti John Deere: rýchlejšie univerzálne stroje

Ak je vaša záhrada vaším projektom, potrebujete stroj, ktorý presne vyhovuje vašim potrebám. Naše kosačky ZTrak od spoločnosti John Deere s nulovým polomerom otáčania s vynikajúcou obratnosťou a rýchlosťami až 14,5 km/h vám pomôžu rýchlejšie dosiahnuť vynikajúci výsledok úpravy trávnika. Vďaka ich 360° manévrovateľnosti sa skvele hodia na pohyb v úzkych priestoroch a okolo všetkých druhov prekážok.

Prejdite si túto stránku, aby ste sa dozvedeli všetko o rôznych funkciách a špecifikáciách našich modelov kosačiek s nulovým polomerom otáčania a našli ten správny stroj pre svoje potreby.

ztrak z315e

John Deere Z315E

Ak sa na vašej záhrade nachádzajú prekážky a hľadáte kosačku s nulovým otáčaním s vynikajúcou komplexnou rýchlosťou a účinnosťou, kosačka Z315M je pre vás tá pravá. Tento základný model je vybavený dvojvalcovým motorom OHV do V s výkonom 12.1 kW, intuitívnymi dvojitými páčkami na radenie a zmenu smeru namiesto páčok na ovládanie pohybu a 107 cm (42 palcov) žacím ústrojenstvom.

ztrak Z320M

John Deere Z320M

Z320M môžete nazývať pohodlnejším súrodencom Z315. Tiež je vybavený dvojvalcovým motorom OHV do V s výkonom 12.7 kW, intuitívnymi dvojitými páčkami na radenie a zmenu a smeru namiesto páčok na ovládanie pohybu a 107 cm (42 palcov) žacím ústrojenstvom. Pridáva však prémiové sedadlo s vysokým operadlom, voliteľné lakťové opierky a praktický závesný systém.

ztrak z320r

John Deere Z320R

V prípade kosačky s nulovým polomerom otáčania radu 300 poskytuje model Z320R všetko, čo model 3Z20M, pokiaľ ide o funkcie, rýchlosť, účinnosť a pohodlie, ale navyše je vybavený LED svetlami, podlahovými rohožami a krytým úložným priestorom na náradie.

Z515E

John Deere Z515E

Modely kosačky s nulovým polomerom otáčania radu Z515E sú perfektnou voľbou pre väčšie plochy. Výkonný 13,4 kW dvojvalcový motor a 122 cm (48 in) žacie ústrojenstvo kosačky poskytujú vynikajúci výkon a efektivitu.

Z530M

John Deere Z530M

Z530M je kosačka s nulovým polomerom otáčania s mimoriadnym komfortom. Ergonomické ovládacie páčky a pohodlné prémiové sedadlo s vysokým operadlom v kombinácii s robustným rámom sú len niektoré z prvkov, ktoré zabezpečujú plynulú a pohodlnú prevádzku.

Z545r

John Deere Z545R

Špičková sila a výkon: to je to, čím sa vyznačujú kosačky s nulovým polomerom otáčania Z545R od spoločnosti John Deere. O efektívne kosenie sa vždy stará 122 cm (48 palcová) jednotka určená na kosenie veľkého množstva trávy a dvojvalcový motor s výkonom 15,3 kW s elektrickým vstrekovaním paliva a technológiou elektronického ovládania plynu.

Vybavenie kosačiek John Deere s nulovým polomerom otáčania

Modely kosačiek s nulovým polomerom otáčania John Deere presviedčajú množstvom praktických vlastností. Všetky podrobnosti nájdete tu.

Manévrovateľnosť kosačiek Ztrak s nulovým polomerom otáčania

Vynikajúca obratnosť

Pokiaľ ide o manévrovateľnosť, kosačka ZTrak vyniká nad ostatnými kosačkami. Spojte to s výnimočnou rýchlosťou kosenia a je úplne zrejmé, prečo sa toľko profesionálov rozhoduje pre ZTrak.

Intuitívne ovládanie pohybu komerčných kosačiek s nulovým polomerom otáčania Ztrak

Otočte sa na mieste

Páčky ovládania pohybu našich kosačiek s nulovým polomerom otáčania zvyšujú pohodlie obsluhy a poskytujú presnejšiu kontrolu.

Komerčné kosačky Ztrak s nulovým polomerom otáčania s voliteľným systémom zberu

Objem zberného koša

Každú kosačku Ztrak môžete ľahko upraviť na zber trávy pripojením voliteľného zberného systému.

Profesionálne kosačky Ztrak s nulovým polomerom otáčania, nožné zdvíhanie kosiacej jednotky

Nožné zdvíhanie kosiacej jednotky

Na zdvíhanie, spustenie alebo zmenu výšky žacej jednotky počas práce jednoducho stlačte nožnú tyč.

Profesionálne kosačky Ztrak s nulovým polomerom otáčania a veľkým motorom

Voľba výšky kosenia

Pre nastavenie výšky kosenia z pohodlia sedadla jednoducho otočte ovládač (Z300) alebo posuňte čap (Z500) medzi hodnotami 25 – 104 mm (1 – 4 in.) pri sérii Z500 alebo 32 – 114 mm (1,25 – 4,5 in.) pri sérii Z300

Profesionálne kosačky Ztrak s nulovým polomerom otáčania a moderným rozložením prístrojovej dosky

3 úrovne pohodlia

Naše modely E majú všetko, čo potrebujete pre hladké, konzistentné kosenie. V modeloch série M je pridané vyššie sedadlo a viac pohodlia, zatiaľ čo modely série R ponúkajú to najlepšie pohodlie a praktickosť.

Sortiment produktov kosačiek s nulovým polomerom otáčania John Deere

Chcete presne vedieť, aké sú rozdiely medzi modelmi našich kosačiek ZTrak s nulovým polomerom otáčania pred tým, ako sa rozhodnete? Žiadny problélm, v tomto grafe nájdete všetky potrebné údaje.

ModelyVýkon motora**Šírka záberuRýchlosť

12.1 kW (16,2 k) pri 3 000 ot/min

107 cm (42“) plošina Accel Deep™

Až do 11,3 km/h (7 mph) 

12.7 kW (17 k) pri 3 000 ot/min

107 cm (42“) plošina Accel Deep™

Až do 11,3 km/h (7 mph)

12.7 kW (17 k) pri 3 000 ot/min

107 cm (42“) plošina Accel Deep™

Až do 11,3 km/h (7 mph)

13,4 kW (18,0 k) pri 3 350 ot/min

122 cm (48“) Accel Deep

Až do 12,9 km/h (8 mph)

16,1 kW (21,6 k) pri 3 350 ot/min

122 cm (48“) Accel Deep

Až do 12,9 km/h (8 mph)

15,3 kW (20,5 k) pri 3 250 ot/min

Kosiaca jednotka 122 cm (48") s vysokým objemom

Až do 14,5 km/h (9 mph)

vyhľadať predajcu

Nájdite najbližšieho predajcu

Potrebuje vaša traktorová kosačka s nulovým polomerom otáčania od spoločnosti John Deere údržbu? Žiadny problém! Naši odborníci zo zákazníckeho servisu vám poskytnú podporu vďaka presne takému servisu, ktorý potrebujete. Pomocou našej interaktívnej mapy vyhľadajte svojho najbližšieho predajcu.

Tipy pre záhradu od spoločnosti John Deere

Hľadáte inšpirácie pre dizajn vašej záhrady? V našich tipoch pre záhrady nájdete množstvo zaujímavých tipov a článkov.

Príslušenstvo pre kosačky s nulovým polomerom otáčania a mnoho ďalšieho

Ešte viac rozšírte využitie kosačky John Deere s nulovým polomerom otáčania pridaním početných prídavných zariadení a príslušenstva. Či už hľadáte snehový štít alebo nový vozík, všetko, čo potrebujete, nájdete v našom katalógu príslušenstva.

Internetový obchod John Deere

Stále vám chýba traktor do vašej zbierky modelov John Deere alebo by ste chceli mikinu s kapucňou? Všetko, čo potrebujete, nájdete v našom internetovom obchode.

¹ Len na osobné použitie na súkromnom pozemku. Na komerčné použitie modelov radu Z300 sa poskytuje záruka 12 mesiacov.
² Odporúčaná maloobchodná cena. Ceny sú vrátane DPH. Všetky ceny sú platné do 31. októbra 2023.
³ Menovitý výkon CE (testované podľa SAE J1349). Informácie o výkone a krútiacom momente motora poskytuje výrobca motora s cieľom použitia výhradne na porovnanie. Skutočný prevádzkový výkon a krútiaci moment budú nižšie. Ďalšie informácie nájdete internetovej stránke výrobcu motora.