Logistika dielov

Logistika dielov

 

Udržíme vás v pohybe

Tento sľub začína zdrojmi dielov, ktoré sú vám najbližšie: váš predajca a jeho pre vás zaručený úplný servis. O zvyšok sa postará nezastaviteľná logistická prevádzka a náš masívny európsky sklad dielov, kde je k dispozícii viac ako 300 000 rôznych dielov pripravených na odoslanie do ďalšieho dňa.

 

 

Sklady predajcov

Sklady predajcov

Vedeli ste, že 8 z 10 objednávok môže váš predajca dodať okamžite? A so všetkým ostatným mu pomôžu sklady nášho obchodného tímu z celej Európy s viac ako 1900 lokalitami. Môžete si to sami overiť na stránke JDParts.com a dokonca si priamo odtiaľ objednať. Avšak 80 % z toho, čo potrebujete, nájdete za rohom, aj v neskorý večer v čase žatvy.

Európske stredisko distribúcie dielov

Európske stredisko distribúcie dielov

Naši návštevníci hovoria, že nič také ešte nevideli. Je to zrejme pravda. Alebo ste už boli v sklade, ktorý má veľkosť 12 futbalových ihrísk? Je to miesto, kde máme skladom viac ako 300 000 rôznych dielov – všetko od skrutky noža až po 10,7 m závitovku na kombajn. A tá najlepšia časť: veci sa pohybujú rýchlo. Naše moderné logistické a baliace systémy umožňujú dodanie na nasledujúci deň s odoslaním zásielky už 2 hodiny po príchode objednávky.

Stredisko podpory dielov

Stredisko podpory dielov

Na prevádzku sofistikovanej medzinárodnej logistickej siete, ako je tá naša, je potrebné moderné stredisko podpory dielov. Jeho hviezdny tím zabezpečuje, že takmer všetky diely odoslané z našich skladov a stredísk v Európe a USA budú dodané podľa plánu. V niektorých prípadoch to dokonca zahŕňa aj bleskové objednávky priamo do tovární, odkiaľ sa priamo dodávajú.

Podpora v teréne

Podpora v teréne

Ten správny diel je len začiatkom príbehu. Keď svoj stroj potrebujete rýchlo vrátiť do prevádzky na poli, môžete sa spoľahnúť na tímy vyškolených a certifikovaných technikov u našich predajcov, ktorí si vyhrnú rukávy a pomôžu vám v momente, keď sa to počíta. Použitím najnovšieho diagnostického vybavenia a nástrojov od spoločnosti John Deere opravia všetko, čo bude trápiť váš traktor, kombajn, rezačku alebo postrekovač.

Mohlo by vás tiež zaujímať…