Systémy automatizácie

Systémy automatizácie

Ušetrite čas a stres pri opakovaných úlohách

Nástroje na automatizáciu vás zbavia nudných, opakujúcich sa úloh a umožnia vám venovať čas riadeniu prevádzky. Sú veľmi užitočné, ak sa spoliehate na pracovníkov na čiastočný úväzok alebo menej skúsenú obsluhu. Automatizácia vždy zaručuje skvele odvedenú prácu.

Bezproblémovo integrované

Bezproblémovo integrované

Všetky naše komponenty sú vzájomne kombinovateľné a výhody technológie Precision Ag od spoločnosti John Deere môžete využívať aj v prípade, že váš stroj nie je zeleno-žltý.

Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie

Všetky komponenty a softvér sme vytvorili my. Boli navrhnuté s poľnohospodármi, pre poľnohospodárov, ľahko sa používajú a majú dlhú životnosť.

Merateľná ziskovosť

Merateľná ziskovosť

Vaše údaje sú bezpečne uložené v prevádzkovom stredisku John Deere Operations CenterTM na účely podrobnej analýzy efektívnosti strojov, výnosov a ďalších údajov. Táto analýza pomáha podporovať vašu ziskovosť.

Služby Connected Support

Služby Connected Support

Inteligentné poľnohospodárstvo nesúvisí len s presným poľnohospodárstvom. Súvisí tiež s maximalizáciou času prevádzkyschopnosti vašich strojov. Služba John Deere Connected Support™, ktorú dodáva váš predajca, poskytuje množstvo monitorovacích a proaktívnych služieb, vďaka ktorým budete môcť pracovať bez ohľadu na to, čo prinesie budúcnosť.

John Deere vám uľahčuje presné poľnohospodárstvo

Vytvorili sme sériu krátkych videí, ktoré vysvetľujú niektoré výhody našich nástrojov presného poľnohospodárstva. Stačí si prezrieť zoznam vpravo a nájsť svoju oblasť záujmu.

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

Zistite, ako sa údaje o poli z viacerých zdrojov používajú na vytvorenie máp variabilných dávok, ktoré umožňujú správe jednotlivých oblastí vášho poľa zlepšiť rast a zvýšiť výnos.

Inteligentné poľnohospodárstvo: Základy

Inteligentné poľnohospodárstvo: Základy

Na to, aby ste mohli odštartovať svoju cestu k presnému poľnohospodárstvu, potrebujete iba prijímač, displej, pripojenie JDLink™ a účet v službe prevádzkového strediska John Deere Operations Center™. Navyše, prístup k službe prevádzkového strediska John Deere Operations Center™ je bezplatný!

Riešenia v oblasti navádzania

Riešenia v oblasti navádzania

Žiadne vynechania, žiadne prekrývania – dodržujte vždy rovnaké stopy úplne bez použitia rúk. Ponúkame veľmi vysokú presnosť a náš sortiment navádzania sme rozšírili o riešenia pre všetky značky zariadení.