Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu

site-specific-farming

Aplikujte správne množstvo na správne miesto

Poľnohospodárstvo špecifické pre danú lokalitu môže premeniť ekonomiku vašej farmy tým, že vstupy, ako sú osivá, chemikálie a hnojivá, použijete len tam, kde sú potrebné. Vďaka kombinácii technológie Precision Ag od spoločnosti John Deere a analytických nástrojov riadenia prinesie na vašu farmu novú úroveň poznania a presnosti.

Ovládanie sekcií

Ovládanie sekcií

Pomocou údajov z mapovania polí sa sekcie príslušenstva zapínajú a vypínajú, aby sa použil presný objem vstupov.

Regulácia variabilného dávkovania

Regulácia variabilného dávkovania

Presne riadi množstvo osiva, hnojív alebo chemikálií na optimalizáciu výnosov plodín.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Palubné laboratórium na meranie zložiek siláže, hnojovice a pšenice v reálnom čase.

Bezproblémovo integrované

Bezproblémovo integrované

Všetky naše komponenty sú vzájomne kombinovateľné a výhody technológie Precision Ag od spoločnosti John Deere môžete využívať aj v prípade, že váš stroj nie je zeleno-žltý.

Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie

Všetky komponenty a softvér sme vytvorili my. Boli navrhnuté s poľnohospodármi, pre poľnohospodárov, ľahko sa používajú a majú dlhú životnosť.

Merateľná ziskovosť

Merateľná ziskovosť

Vaše údaje sú bezpečne uložené v prevádzkovom stredisku John Deere Operations CenterTM na účely podrobnej analýzy efektívnosti strojov, výnosov a ďalších údajov. Táto analýza pomáha podporovať vašu ziskovosť.

Služby Connected Support

Služby Connected Support

Inteligentné poľnohospodárstvo nesúvisí len s presným poľnohospodárstvom. Súvisí tiež s maximalizáciou času prevádzkyschopnosti vašich strojov. Služba John Deere Connected Support™, ktorú dodáva váš predajca, poskytuje množstvo monitorovacích a proaktívnych služieb, vďaka ktorým budete môcť pracovať bez ohľadu na to, čo prinesie budúcnosť.

John Deere vám uľahčuje presné poľnohospodárstvo

Vytvorili sme sériu krátkych videí, ktoré vysvetľujú niektoré výhody našich nástrojov presného poľnohospodárstva. Stačí si prezrieť zoznam vpravo a nájsť svoju oblasť záujmu.

Inteligentné poľnohospodárstvo: Základy

Inteligentné poľnohospodárstvo: Základy

Na to, aby ste mohli odštartovať svoju cestu k presnému poľnohospodárstvu, potrebujete iba prijímač, displej, pripojenie JDLink™ a účet v službe prevádzkového strediska John Deere Operations Center™. Navyše, prístup k službe prevádzkového strediska John Deere Operations Center™ je bezplatný!

Riešenia v oblasti navádzania

Riešenia v oblasti navádzania

Žiadne vynechania, žiadne prekrývania – dodržujte vždy rovnaké stopy úplne bez použitia rúk. Ponúkame veľmi vysokú presnosť a náš sortiment navádzania sme rozšírili o riešenia pre všetky značky zariadení.

Systémy automatizácie

Systémy automatizácie

Zbavte sa stresu z opakujúcich sa úloh pomocou našich ovládačov a programovateľných zariadení. Pomôžu vám optimalizovať výkon strojov a eliminovať finančne náročné chyby.