Výsadba a sejba

Analyzovať a pripraviť

Pomocou údajov mapovania výnosov z prevádzkového strediska John Deere Operations Center v kombinácii s ďalšími údajmi, ak sú k dispozícii (odber vzoriek živín v pôde, satelitná biomasa atď.), je možné jednoducho vytvoriť mapy variabilnej výsevnej dávky. Môžete to urobiť sami alebo pracovať so svojím agronómom alebo špecialistom na precízne poľnohospodárstvo u svojho miestneho predajcu.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Vykonať v poli

Po dokončení máp výsevu môžete nastaviť pracovný plán pre jednotlivé polia s navádzacími čiarami pre váš sejací stroj alebo sejačku a odoslať ho do traktora. Vďaka kompatibilite s ISOBUS sa nastavenia výsevného zariadenia zobrazia na displeji traktorov hneď, ako sa pripojí. Keď traktor vstúpi do poľa, úloha sa automaticky zobrazí na displeji. Vodič musí len potvrdiť svoju prácu a môže ihneď začať s výkonom práce.

Kvalita je všetko. Všetko je to o tom, ako to urobiť správne.

chovateľ dobytka
James Dyer
Farm Owner

Príbehy zákazníkov

Teraz je ten správny čas na výsadbu s variabilnou dávkou!

Teraz je ten správny čas na výsadbu s variabilnou dávkou!

Výsadba s variabilnou dávkou nie je len o zvyšovaní výnosov a znižovaní nákladov. Ide aj o primeranú reakciu na pokles zrážok spôsobený klimatickými zmenami. Viacerí francúzski poľnohospodári a dodávatelia vysvetlili, ako sa vyrovnávajú s touto výzvou.

Každé semienko sa počíta

Každé semienko sa počíta

V spolupráci so spoločnosťou Saaten-Union hľadá spoločnosť John Deere nové spôsoby optimalizácie sejby. Na to je potrebné, aby sa technické znalosti a agronomické vedomosti navzájom dopĺňali.