Žatva

Analyzovať a pripraviť

Ak používate inú šírku žacieho valu na vašom kombajne alebo SPFH na vašich iných nástrojoch, uistite sa, že vaše navádzacie čiary sú správne nastavené pre váš kombajn.
Pre zber krmiva s meraním zložiek prostredníctvom systému HarvestLab budete tiež chcieť analyzovať zozbieranú siláž, aby ste začali plánovať svoje zimné suroviny.

Harvester Analysis and prepare

Vykonať v poli

Snímače úrody a vlhkosti, ako aj meranie zložiek HarvestLab si vyžadujú kalibráciu na začiatku zberu. Musíte tiež skontrolovať, či sa údaje o poli automaticky ukladajú do prevádzkového strediska John Deere Operations Center™. Ak používate dodávateľa na zber úrody, môžete im buď poskytnúť dočasný prístup k vášmu účtu prevádzkového strediska John Deere Operations Center™, alebo ich požiadať o prenos údajov na konci zberu.

Precision Ag nám pomáha vďaka našim rôznym typom pôdy.

Uk-farm-manažér
Simon Beddows
Manager, Coppid Farming

Príbehy zákazníkov

HarvestLab™: Vysoko kvalitná siláž

HarvestLab™: Vysoko kvalitná siláž

Vďaka správnej potrave sú spokojné zvieratá aj poľnohospodári. Dodávateľ Andreas Feil to vie veľmi dobre. Vďaka systému HarvestLab™ 3000, dokáže analyzovať žatvu kukurice až do posledného vlákna, a to ešte kým je na poli.

Úlohou je precíznosť

Úlohou je precíznosť

Zákazníci poľnohospodárskeho dodávateľa Flaskamp využívajú výhody precízneho poľnohospodárstva už viac ako 10 rokov. Spoločnosť sa zaoberá jednoduchými základnými operáciami, ako aj komplexnými úlohami precízneho poľnohospodárstva.