Traktory radu 6R

Pracujte rozumnejšie, vykonajte viac

Vychádzajúc z legendárnej ťažnej sily, spoľahlivosti a úrovne pohodlia sme do radu 6R pridali dva nové, ešte inteligentnejšie modely. Model 6R 150 s malým rámom a 6R 185 so stredným rámom dopĺňajú rad mimoriadne inteligentnými funkciami automatizácie a vynikajúcim výkonom pri preprave. Každý traktor radu 6R je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby bol najuniverzálnejším, najľahším a najvýkonnejším komponentom vašej pracovnej flotily.

Traktory série 6r veľké žlté

SÉRIA 6R 250 VÁM UŠETRÍ VIAC NA PALIVE

Od roku 2018 je John Deere 6R 250 na popredných priečkach v teste DLG PowerMix Transport 2.0 (kategória preprava)¹ – s 348 g/kWh nafty a 16 g/kWh kvapaliny DEF, v ktorom model 6R 250 preukázal najnižšiu spotrebu paliva v porovnaní s ostatnými doteraz testovanými konkurentmi¹.

Poľnohospodárska komora Dolného Saska (Nemecko) okrem toho potvrdila výnimočnú účinnosť traktora 6R 215 vo svojom teste traktorov 2020³.

      

Vykonajte viac, urobte to lepšie a efektívnejšie. Rad 6R sme vyrobili pre váš úspech

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

V traktore radu 6R máte k ’dispozícii technológiu, ktorá hladko prepojí stroje a ľudí, pracuje s nevídanou presnosťou a efektivitou a poskytuje prehľady, s ktorými budete mať skutočnú výhodu.

Jednotka v preprave

Jednotka v preprave4 5

Náš model 6R 250 zatiaľ nebol prekonaný v teste DLG PowerMix Transport 2.0 a výnimočná efektivita modelu 6R 215 bola potvrdená poľnohospodárskou komorou v Dolnom Sasku (Nemecko) počas testu traktorov v roku 2020.

Inteligentnejšie čelné nakladače

Inteligentnejšie čelné nakladače

Naše nakladače sa upevňujú ľahko a rýchlo a sú vybavené inteligentnými funkciami – zvýšte svoju produktivitu pomocou funkcie Návrat na pozíciu, zvýšte presnosť pomocou dynamického váženia a zabráňte stratám materiálu pomocou elektronickej funkcie Horizontálne vyrovnanie.

Kabína a ovládanie

Kabína a ovládanie

V tejto mimoriadne ’priestrannej (3,33 m³) a veľmi tichej kabíne (71 dB (A)) a s novým rohovým displejom odvediete svoju najlepšiu prácu. S pákovým ovládačom CommandPRO™ s 11 nastaviteľnými tlačidlami zvládnete výkon modelu 6R s ľahkosťou.

Komfort

Komfort

Buďte ostražití a zostaňte uvoľnene sústredení: Odpruženie prednej nápravy TLS™ Plus a odpruženie kabíny HCS Plus spolu poskytujú ten najlepší zážitok z jazdy &a riadenia na poli aj na ceste.

Hydraulická sústava ComfortSmarter

Inteligentnejšia hydraulika

Zdvihnite latku produktivity: Inteligentnejšie riadenie výkonu pre až 40 dodatočných koní pri práci s hydraulikou a až šesť zadných selektívnych regulačných ventilov (SCV’) s hydraulickým prietokom až 195 l/min.

6R Broucher

Pozrite si celý príbeh

Ponorte sa do detailov, prečo je rad 6R taký skvelý – pozrite si produktový leták s informáciami o rade 6R

Čelný nakladač

Čelný nakladač

Uvažujete, či je čas’ na nakladač? Pozrite sa, čo máme v ponuke a zistite, čo ’je pre vás to pravé!

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

Získajte podrobné informácie o mnohých aplikáciách a výhodách technológie presného poľnohospodárstva spoločnosti John Deere.

PowerGard

PowerGard

Balík starostlivosti PowerGard rozdeľuje vaše náklady na údržbu.

¹Výsledky testu Profi, Test traktorov „6250R: More Vario“, 06/2018; www.profi.de Test DLG PowerMix Transport 2.0 (kategória preprava): strany 10 až 16; https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

²Test DLG PowerMix č. 7369; (www.dlg.org)

³ Test traktorov poľnohospodárskej komory Dolného Saska (Nemecko) “V porovnaní so štandardnými traktormi (bez vozidiel Unimog) dosiahol John Deere najnižšiu spotrebu nafty. […] Je pozoruhodné, že napriek nízkej spotrebe paliva bol model 6215R tiež najrýchlejší pri zrýchlení s dvoma prívesmi”; www.‌‌lwk-niedersachsen.‌‌de.

4 Profi Test Results, Tractor-Test “John Deere 6250R: More Vario”, 06/2018; www.profi.de DLG-PowerMix-Transport Test 2.0 (Transport application); page 10 to 16:  https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

 

5 Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany) tractor test 2020. “Comparing standard tractors (without Unimog) the John Deere achieved the lowest diesel consumption. [...] It is interesting that, despite the low fuel consumption, the 6215R was also the fastest when accelerating with two trailers”. Based on Tractor Test 2020, Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany), where 6215R John Deere AutoPowr™ was compared with Claas Axion 830 CMATIC, Deutz-Fahr 7250TTV, Fendt Vario 826, New Holland T7.270 AutoCommand and Unimog U427 (www.lwk-niedersachsen.de)