Traktory radu 6R

Pracujte rozumnejšie, vykonajte viac

Vychádzajúc z legendárnej ťažnej sily, spoľahlivosti a úrovne pohodlia sme do radu 6R pridali dva nové, ešte inteligentnejšie modely. Model 6R 150 s malým rámom a 6R 185 so stredným rámom dopĺňajú rad mimoriadne inteligentnými funkciami automatizácie a vynikajúcim výkonom pri preprave. Každý traktor radu 6R je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby bol najuniverzálnejším, najľahším a najvýkonnejším komponentom vašej pracovnej flotily.

Urobí všetko

Pozrite sa, ako rad 6R kombinuje silu, výkon a digitálnu inteligenciu, aby vám pomohol zvládnuť všetky výzvy, ktoré si pre vás môže pripraviť terén, počasie alebo prevádzkové podmienky. Nech sú vaše ciele akékoľvek, je tu’ 6R, s ktorým to zvládnete.

1-Click-Go – AutoSetup

Znížte čas prípravy na poli o až 50 %: Naplánujte si úlohy v stredisku Operations Center a pri vstupe na pole sa automaticky zobrazia na displeji 4. generácie – jediným kliknutím potvrdíte podrobnosti o úlohe a môžete začať pracovať.

      

Vykonajte viac, urobte to lepšie a efektívnejšie. Rad 6R sme vyrobili pre váš úspech

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

V traktore radu 6R máte k ’dispozícii technológiu, ktorá hladko prepojí stroje a ľudí, pracuje s nevídanou presnosťou a efektivitou a poskytuje prehľady, s ktorými budete mať skutočnú výhodu.

Jednotka v preprave

Jednotka v preprave

Náš model 6R 250 zatiaľ nebol prekonaný v teste DLG PowerMix Transport 2.0 a výnimočná efektivita modelu 6R 215 bola potvrdená poľnohospodárskou komorou v Dolnom Sasku (Nemecko) počas testu traktorov v roku 2020*.

Inteligentnejšie čelné nakladače

Inteligentnejšie čelné nakladače

Naše nakladače sa upevňujú ľahko a rýchlo a sú vybavené inteligentnými funkciami – zvýšte svoju produktivitu pomocou funkcie Návrat na pozíciu, zvýšte presnosť pomocou dynamického váženia a zabráňte stratám materiálu pomocou elektronickej funkcie Horizontálne vyrovnanie.

Kabína a ovládanie

Kabína a ovládanie

V tejto mimoriadne ’priestrannej (3,33 m³) a veľmi tichej kabíne (71 dB (A)) a s novým rohovým displejom odvediete svoju najlepšiu prácu. S pákovým ovládačom CommandPRO™ s 11 nastaviteľnými tlačidlami zvládnete výkon modelu 6R s ľahkosťou.

Komfort

Komfort

Buďte ostražití a zostaňte uvoľnene sústredení: Odpruženie prednej nápravy TLS™ Plus a odpruženie kabíny HCS Plus spolu poskytujú ten najlepší zážitok z jazdy &a riadenia na poli aj na ceste.

Hydraulická sústava ComfortSmarter

Inteligentnejšia hydraulika

Zdvihnite latku produktivity: Inteligentnejšie riadenie výkonu pre až 40 dodatočných koní pri práci s hydraulikou a až šesť zadných selektívnych regulačných ventilov (SCV’) s hydraulickým prietokom až 160 l/min.

Posaďte sa, relaxujte a pozrite si tieto zaujímavé videá, v ktorých sa dozviete všetko’, čo ste chceli vedieť o modelovom rade 6R.

6R Broucher

Pozrite si celý príbeh

Ponorte sa do detailov, prečo je rad 6R taký skvelý – pozrite si produktový leták s informáciami o rade 6R

Čelný nakladač

Čelný nakladač

Uvažujete, či je čas’ na nakladač? Pozrite sa, čo máme v ponuke a zistite, čo ’je pre vás to pravé!

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

Získajte podrobné informácie o mnohých aplikáciách a výhodách technológie presného poľnohospodárstva spoločnosti John Deere.

PowerGard

PowerGard

Balík starostlivosti PowerGard rozdeľuje vaše náklady na údržbu.