Traktory radu 7

Na Medzinárodnom udeľovaní ocenení Tractor of the Year Awards 2022 boli porotcovia ohromení obrovským množstvom kvalitných vlastností modelu 7R 350 AutoPowr™ v porovnaní so svojimi konkurentmi a v segmente veľkých traktorov ho korunovali za celkového víťaza. Vyzdvihli najmä luxusný komfort, ktorý ponúka extra priestranná kabína traktora 7R, ako aj špičkový výkon traktora pri prácach na poli.

      

      

Pozrime sa na niektoré z jednotlivých funkcií, ktoré prinášajú dokonalý zážitok pri práci so strojmi z radu 7R.

Pridajte veľké závažie – jemným dotykom

Pridajte veľké závažie – jemným dotykom

Nové EZ závažie umožňuje optimálne vyváženie traktora 7R, čo je mimoriadne výhodné pre farmárov a zmluvných poskytovateľov služieb, ktorí musia často striedať práce na poli s prepravou na cestách. Stlačením jedného tlačidla môžete za niekoľko sekúnd pridať alebo ubrať závažie s hmotnosťou 1,7 tony, a to bez nutnosti vystúpiť z kabíny.

Skutočný výkon

Skutočný výkon

Spoznajte svoju skutočnú silu (sily)! Štítok na kapote traktora zobrazuje iba menovitý výkon motora. Naše motory však poskytujú zvýšenie krútiaceho momentu až o 40 % a úžasný nárast výkonu približne o 10 % – “maximálny výkon”, ktorý je dostupný vždy a za akýchkoľvek podmienok.

Dokonalé pohodlie v kabíne

Dokonalé pohodlie v kabíne

Vychutnajte si jedinečný pocit dokonalého pohodlia vďaka vysoko efektívnemu odpruženiu kabíny, nášmu sedadlu ActiveSeat™ II s proaktívnym tlmením vibrácií, masážnymi funkciami, elektronickými ovládacími prvkami, 65° otáčaním sedadla, troma opierkami na nohy a úžasným 6.1-kanálovým zvukovým systémom, integrovanou chladničkou… plus, plus, plus.

Dokonalé rozhranie pre vodiča

Dokonalé rozhranie pre vodiča

Zvládnuť výkon traktorov radu 7R je jednoduché a efektívne vďaka novému pákovému ovládaču CommandPRO™ a jeho 11 nastaviteľným tlačidlám. Zjednodušené ergonomické rozhranie vodiča vám poskytne presné ovládanie a každý pracovný deň bude vďaka nemu pohodlnejší a produktívnejší.

1-Click-Go-AutoSetup: skráťte čas nastavenia až o 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: skráťte čas nastavenia až o 50 %

Máte už dosť písania poznámok na lístočky a plytvania času klikaním na obrazovkách? Znížte čas prípravy na poli až o 50 % vďaka 1-Click-Go-AutoSetup: pracovné úkony naplánované v centre Operations Center sa automaticky zobrazia na displeji 4. generácie pri vstupe stroja na pole. Obsluhe stroja už potom stačí na potvrdenie iba jediné kliknutie a môže začať*.

Presné poľnohospodárstvo: lepšie hospodárenie

Presné poľnohospodárstvo: lepšie hospodárenie

Zvýšenie efektivity a produktivity, ktoré môžete dosiahnuť pomocou funkcií aktivácie CommandCenter Premium, automatizáciou otáčania AutoTrac™, pasívnym navádzaním príslušenstva AutoTrac™ a synchronizáciou stroja, vám umožní zvýšiť vašu ziskovosť a zlepšiť udržateľnosť, čo nie je možné dosiahnuť žiadnym iným spôsobom.

Brožúra k 7R

Pozrite si celý príbeh

Preskúmajte všetky detaily, prečo je rad 7R taký skvelý – pozrite si produktovú brožúru s informáciami o rade 7R.

PowerGard™

PowerGard™

Balík starostlivosti PowerGard™ rieši vaše náklady na údržbu.

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

Naše riešenia presného poľnohospodárstva zahŕňajú aktualizácie softvéru na diaľku a neoceniteľné funkcie, napr. Remote Display Access (RDA), ktoré zvyšujú vašu produktivitu a čas bezporuchovej prevádzky vďaka funkcii Expert Alerts.

*Stroj musí byť vybavený systémom CommandCenter™ 4. generácie alebo univerzálnym monitorom (so softvérom verzie minimálne SU20-3), prijímačom StarFire™ 3000/6000/7000, aktívnym predplatným systému JDLink™ Connect a účtom strediska John Deere Operations Center. Ak ešte nie je vybavený systémom MTG 4G, je nutná dodatočná montáž.