Traktory radu 7

Na Medzinárodnom udeľovaní ocenení Tractor of the Year Awards 2022 boli porotcovia ohromení obrovským množstvom kvalitných vlastností modelu 7R 350 AutoPowr™ v porovnaní so svojimi konkurentmi a v segmente veľkých traktorov ho korunovali za celkového víťaza. Vyzdvihli najmä luxusný komfort, ktorý ponúka extra priestranná kabína traktora 7R, ako aj špičkový výkon traktora pri prácach na poli.

      

Reaktívne riadenie

Reaktívne riadenie, radosť z jazdy.

Vitajte v novej prémiovej možnosti riadenia v automobilovom štýle, ktorá je teraz k dispozícii pre všetky traktory radu 7: reaktívne riadenie. Volant sa pri zatáčaní automaticky vráti a zostane rovno na ceste. Vychutnajte si mimoriadne pohodlné a presné držanie línie na cestách a zažite riadenie bez námahy pri vchádzaní a vychádzaní zo zákrut na ceste, výjazde z kruhových objazdov alebo vjazde do T-križovatky.

Pozrime sa na niektoré z jednotlivých funkcií, ktoré prinášajú dokonalý zážitok pri práci so strojmi z radu 7.

Pridajte veľké závažie – jemným dotykom

Pridajte veľké závažie – jemným dotykom

Nové EZ závažie umožňuje optimálne vyváženie traktora 7R, čo je mimoriadne výhodné pre farmárov a zmluvných poskytovateľov služieb, ktorí musia často striedať práce na poli s prepravou na cestách. Stlačením jedného tlačidla môžete za niekoľko sekúnd pridať alebo ubrať závažie s hmotnosťou 1,7 tony, a to bez nutnosti vystúpiť z kabíny.

Skutočný výkon

Skutočný výkon

Spoznajte svoju skutočnú silu (sily)! Štítok na kapote traktora zobrazuje iba menovitý výkon motora. Naše motory však poskytujú zvýšenie krútiaceho momentu až o 40 % a úžasný nárast výkonu približne o 10 % – “maximálny výkon”, ktorý je dostupný vždy a za akýchkoľvek podmienok.

Dokonalé pohodlie v kabíne

Dokonalé pohodlie v kabíne

Vychutnajte si jedinečný pocit dokonalého pohodlia vďaka vysoko efektívnemu odpruženiu kabíny, nášmu sedadlu ActiveSeat™ II s proaktívnym tlmením vibrácií, masážnymi funkciami, elektronickými ovládacími prvkami, 65° otáčaním sedadla, troma opierkami na nohy a úžasným 6.1-kanálovým zvukovým systémom, integrovanou chladničkou… plus, plus, plus.

Dokonalé rozhranie pre vodiča

Dokonalé rozhranie pre vodiča

Zvládnuť výkon traktorov radu 7 je jednoduché a efektívne vďaka novému pákovému ovládaču CommandPRO™ a jeho 11 nastaviteľným tlačidlám. Zjednodušené ergonomické rozhranie vodiča vám poskytne presné ovládanie a každý pracovný deň bude vďaka nemu pohodlnejší a produktívnejší.

1-Click-Go-AutoSetup: skráťte čas nastavenia až o 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: skráťte čas nastavenia až o 50 %

Máte už dosť písania poznámok na lístočky a plytvania času klikaním na obrazovkách? Znížte čas prípravy na poli až o 50 % vďaka 1-Click-Go-AutoSetup: pracovné úkony naplánované v centre Operations Center sa automaticky zobrazia na G5Plus Display pri vstupe stroja na pole. Obsluhe stroja už potom stačí na potvrdenie iba jediné kliknutie a môže začať*.

Presné poľnohospodárstvo: lepšie hospodárenie

Presné poľnohospodárstvo: lepšie hospodárenie

Zvýšenie efektivity a produktivity, ktoré môžete dosiahnuť pomocou funkcií G5 advanced Licenses, automatizáciou otáčania AutoTrac™, pasívnym navádzaním príslušenstva AutoTrac™ a synchronizáciou stroja, vám umožní zvýšiť vašu ziskovosť a zlepšiť udržateľnosť, čo nie je možné dosiahnuť žiadnym iným spôsobom.

Brožúra k 7R

Pozrite si celý príbeh

Preskúmajte všetky detaily, prečo je rad 7R taký skvelý – pozrite si produktovú brožúru s informáciami o rade 7R.

PowerGard™

PowerGard™

Balík starostlivosti PowerGard™ rieši vaše náklady na údržbu.

Presné poľnohospodárstvo

Presné poľnohospodárstvo

Získajte podrobné informácie o mnohých aplikáciách a výhodách technológie presného poľnohospodárstva Precision Ag spoločnosti John Deere.

*Stroj musí byť vybavený systémom G5 CommandCenter, CommandCenter™ 4. generácie alebo univerzálnym monitorom (so softvérom verzie minimálne SU20-3), prijímačom StarFire™ 3000 alebo novším, aktívnym predplatným systému JDLink™ Connect a účtom strediska John Deere Operations Center. Ak ešte nie je vybavený systémom MTG 4G, je nutná dodatočná montáž.