7R 330Traktor

 • Max. výkon 363 k (267 kW) (ECE-R120) + 10 k (7 kW) s IPM
 • 6-valcový motor 9,0 l
 • 11,4 t a rázvor 2,925 m
 • Kabína XXL Comfort so sedadlom Active Seat II, rádioprijímačom s dotykovou obrazovkou a nový pákovým ovládačom CommandPRO
 • Riešenia precízneho poľnohospodárstva
  Reaktívne riadenie

  Reaktívne riadenie, radosť z jazdy.

  Vitajte v novej prémiovej možnosti riadenia v automobilovom štýle, ktorá je teraz k dispozícii pre všetky traktory radu 7: reaktívne riadenie. Volant sa pri zatáčaní automaticky vráti a zostane rovno na ceste. Vychutnajte si mimoriadne pohodlné a presné držanie línie na cestách a zažite riadenie bez námahy pri vchádzaní a vychádzaní zo zákrut na ceste, výjazde z kruhových objazdov alebo vjazde do T-križovatky.

  Rad 7R. Presuniete viac

  PRESUNIETE VIAC

  Nízka celková hmotnosť stroja a vysoký menovitý výkon dodávajú traktorom radu 7R výnimočné schopnosti. Tento obratný traktor nielen podporí váš zisk, ale posunie vaše podnikanie vpred.

  Nový integrovaný prijímač StarFire 7500 dosiahne úplnú presnosť signálu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Dodáva sa kalibrovaný z výroby a je vybavený funkciami proti krádeži.

  POHODLIE POČAS JAZDY

  Sedadlo Active Seat II* používa technológiu elektrického odpruženia s rýchlymi reakciami, aby utlmilo až 90 % vertikálnych pohybov. Vychutnávajte si dokonalú kvalitu jazdy v najťažších podmienkach.

  Najmodernejšie rádio s 6,5“ digitálnou dotykovou obrazovkou s funkciou Apple CarPlay vám prináša mnoho možností zábavy, ktoré sú pohodlne prístupné pomocou dotykového displeja umožňujúceho prepínať medzi aplikáciami.

  7R 330 Traktor

  POTIAHNUTÍM OTOČTE

  Pohľad do vnútra kabíny

  POTIAHNUTÍM OTOČTE