7R 330Traktor

 • Max. výkon 363 k (267 kW) (ECE-R120) + 10 k (7 kW) s IPM
 • 6-valcový motor 9,0 l
 • 11,4 t a rázvor 2,925 m
 • Kabína XXL Comfort so sedadlom ActiveSeat II, rádioprijímačom s dotykovou obrazovkou a nový pákovým ovládačom CommandPRO
 • Riešenia precízneho poľnohospodárstva
  Reaktívne riadenie

  Reaktívne riadenie, radosť z jazdy.

  Vitajte v novej prémiovej možnosti riadenia v automobilovom štýle, ktorá je teraz k dispozícii pre všetky traktory radu 7: reaktívne riadenie. Volant sa pri zatáčaní automaticky vráti a zostane rovno na ceste. Vychutnajte si mimoriadne pohodlné a presné držanie línie na cestách a zažite riadenie bez námahy pri vchádzaní a vychádzaní zo zákrut na ceste, výjazde z kruhových objazdov alebo vjazde do T-križovatky.

  Viac možností

  Spustite 7R so širšími a vyššími možnosťami predných a zadných pneumatík pre väčšie možnosti flotácie a trakcie. Zvýšená kapacita riadenia bude ľahko manipulovať s predným príslušenstvom a novými 710 mm prednými pneumatikami. Využite svoju pôdu na maximum a pripravte svoje pole na najvyššie výnosy so správnou úpravou pôdy.

  Tractor

  POHODLIE POČAS JAZDY

  Sedadlo ActiveSeat II* používa technológiu elektrického odpruženia s rýchlymi reakciami, aby utlmilo až 90 % vertikálnych pohybov. Vychutnávajte si dokonalú kvalitu jazdy v najťažších podmienkach.

  Najmodernejšie rádio s 6,5“ digitálnou dotykovou obrazovkou s funkciou Apple CarPlay a Android Auto vám prináša mnoho možností zábavy, ktoré sú pohodlne prístupné pomocou dotykového displeja umožňujúceho prepínať medzi aplikáciami.

  radu 7

  POTIAHNUTÍM OTOČTE

  Pohľad do vnútra kabíny

  7-series-tractor