Filtre

Filtre

Filtre John Deere sú nevyhnutným doplnkom k našim špičkovým kvapalinám. Vaše zariadenie dokázateľne chránia pred škodlivými časticami prenikajúcimi do systému a zároveň predlžujú životnosť vášho stroja.

Naše filtre vyrábame s vysoko kvalitnými médiami, ktoré dokážu zachytiť už častice veľkosti jednej pätiny hrúbky ľudského vlasu! Určite si všimnete dlhší servisný interval a celkovo lepšiu ochranu.

Rozvinúť všetkoZvinúť všetko

Olejové filtre

Olejové filtre

Olejové filtre John Deere sú odborne skonštruované tak, aby zachytili malé častice, ako sú nečistoty a iné znečisťujúce látky, skôr, než znečistia váš motor. Znečistený olej vás spomalí, čo vedie k nižšej produktivite a častejším servisným intervalom. Preto sú filtre John Deere testované na zachytávanie prachu a zachytia viac ako filtre nižšej kvality.

Keď vyberáte olejový filter, majte na pamäti nasledujúce skutočnosti:

 • Ak filter nemá dostatočnú kapacitu na zachytávanie nečistôt, znečistený olej začne obchádzať filter pred intervalom výmeny filtra.
 • Obtekanie filtra prepustí nečistoty do motora, čo spôsobí zbytočné opotrebovanie.

Výhody:

 • Rovnomerné záhyby a rozostupy média zabezpečujú rovnomernú filtráciu s lepšou celkovou ochranou bez medzier.
 • Špirálová a zvlnená stredová trubica dodáva pevnosť, aby sa zabránilo zrúteniu média a prieniku nechcených častíc do systému.
 • Gumové tesnenia pracujú lepšie ako plastové tesnenia v konkurenčných filtroch.

Palivové filtre

Palivové filtre

Palivové filtre John Deere

Keď ide o vaše palivo, voda je nepriateľom číslo jeden. Preto sú palivové filtre John Deere určené nielen na zachytávanie vody, ale aj na jej odpudzovanie. Naše filtre obsahujú potiahnuté médiá, ktoré vytesňujú vodu a chránia pred vniknutím hrdze a mikróbov, čo môže poškodiť palivo a viesť k vysokej spotrebe paliva.

Výhody:

 • Tesné záhyby a rovnomerné rozmiestnenie média zabezpečujú vysokú schopnosť zachytávať vodu a prachové častice predtým, ako poškodia palivo.
 • Médium s povrchovou úpravou odpudzuje vodu a zabraňuje jej presiaknutiu do paliva, čo sa stáva v prípade nepotiahnutých médií.
 • Dobré utesnenie medzi médiom a puzdrom filtra zabezpečuje, aby sa do motora nedostalo nefiltrované, znečistené palivo.

Vzduchové filtre

Vzduchové filtre

Vzduchové filtre John Deere

Vzduchové filtre John Deere sú ďalšou vysoko kvalitnou obrannou líniou proti znečisťujúcim látkam, ktoré napádajú váš motor. Znižujú opotrebovanie motora odstránením prachu, nečistôt a ďalších znečisťujúcich látok z nasávaného vzduchu. V zachytávaní nežiaducich častíc dosahujú vysokú účinnosť.

Výhody:

 • Rovnomerné záhyby a väčšie množstvo média zabezpečujú vysokú účinnosť a dlhší servisný interval.
 • Správne prúdenie vzduchu zabezpečuje minimálne obmedzenie prietoku, pričom zachytáva viac nečistôt ako tie najlepšie konkurenčné vzduchové filtre.
 • Dôkladné utesnenie zabraňuje obtekaniu filtra nečistotami.

Hydraulické filtre

Hydraulické filtre

Hydraulické filtre John Deere

Naše hydraulické filtre sú navrhnuté špeciálne na ochranu hydraulických systémov John Deere pred opotrebovaním komponentov a hydraulickými rázmi. Zachytávajú kontaminačné látky a zabraňujú usadeninám a kyselinám, aby poškodili váš stroj.

Výhody:

 • Rovnomerné záhyby vytvárajú väčšiu kapacitu na nečistoty a zabezpečujú dlhší servisný interval.
 • Väčšie množstvo tavného lepidla spevňuje médium a zaisťuje rovnomerné rozostupy.