Expert Check

Expert Check – vždy naplno

Dlhšia bezporuchová prevádzka, maximálny výkonnižšie náklady pre každý typ stroja. Prehliadky John Deere Expert Check vám pomôžu pripraviť vaše stroje na novú sezónu.

Predchádzajte opravám

Predchádzajte opravám

Včasná kontrola môže ušetriť veľa peňazí. Po náročnej sezóne potrebuje váš stroj dôkladnú prehliadku, aby bol pripravený na tú ďalšiu. Naši odborníci ho otestujú, aby sa uistili, že každý diel je dokonale pripravený na bezproblémovú prevádzku. Výrobcom schválený kontrolný zoznam pokrýva všetko, čo je dôležité pre bezpečnosť a prevádzkyschopnosť.

Expert Check pre všetky typy strojov

Expert Check pre všetky typy strojov

Naša prehliadka Expert Check je k dispozícii pre viac ako 30 modelov strojov Deere, ako sú traktory, kombajny, lisy, postrekovače, stroje na údržbu trávnika a samohybné žacie stroje. Zabezpečte maximálnu dobu bezporuchovej prevádzky, maximálny výkon, ako aj nízke náklady bez ohľadu na vek vášho stroja.

Bezporuchová prevádzka

Bezporuchová prevádzka

Maximalizujte funkčnosť svojich strojov a zredukujte prestoje až o 90 %. Dôverujte nám. Pomôžeme vám udržať vaše stroje v bezchybnom stave, aby ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie – svoje podnikanie.

Náklady na prevádzku

Náklady na prevádzku

Predíďte vedľajším škodám a znížte náklady na prevádzku pomocou preventívnych prehliadok vykonávaných našimi profesionálnymi technikmi. Pozorne sa pozrú na váš používaný traktor John Deere a zistia, ak niečo nefunguje bezchybne.

Komfort

Komfort

Získajte maximálny komfort ovládaním kabíny a systému zavesenia prednej nápravy a zaistite si hladkú a pohodlnú jazdu aj v tých najnáročnejších pracovných podmienkach.

Vyhnite sa prestojom

Vyhnite sa prestojom

Keď je potrebné zožať úrodu, jednoducho nie je čas na prestoje. Technici spoločnosti John Deere sú pravidelne školení a majú prístup k výrobným nástrojom, analýzam a softvéru na rozbor stavu a potrieb vašich strojov. Môžu tak znížiť riziko prestojov až o 90 %.

Perfektné výsledky

Perfektné výsledky

Výkon vášho sezónneho zariadenia je kľúčom k dosahovaniu najlepších výsledkov práce: či už ide o optimálnu kvalitu kosenia samohybných žacích strojov, fungovanie mláťačky a separátora vášho kombajnu, vzor a presnosť postrekovania vášho postrekovača alebo kvalitu a pravidelnosť balíkov vášho lisu na okrúhle balíky.

Nižšie náklady na prevádzku

Nižšie náklady na prevádzku

Uvoľnený napínač môže negatívne ovplyvniť remeň a hnaciu remenicu, čo môže viesť k ďalším opravám. Včas zastavte túto reťazovú reakciu a vyhnite sa prestojom vďaka prehliadke John Deere Expert Check.

Bezporuchová prevádzka

Bezporuchová prevádzka

Maximalizujte funkčnosť strojov na údržbu trávnika a zredukujte prestoje až o 90 %. Dôverujte nám. Pomôžeme vám udržať vaše stroje v bezchybnom stave, aby ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie – svoje podnikanie.

Bezpečnosť

Bezpečnosť

Samozrejme, prvoradá je bezpečnosť vás a vašich zamestnancov. Nič neriskujte a vybavte si prehliadku John Deere Expert Check zahrňujúcu kontrolu osvetlenia, sedadla a bezpečnostného pásu, ochranných štítov, bŕzd, nakladačov, kolesových skrutiek a mnohých ďalších bezpečnostných prvkov.

Výkon

Výkon

Nie je trávnik váš najcennejší kapitál? Tak si zaslúži špičkovú starostlivosť. Dosiahnite špičkovú kvalitu kosenia pomocou vašich strojov na údržbu trávnika vďaka prehliadke John Deere Expert Check.

Službu Expert Check využívame pri všetkých svojich žacích strojoch. Vďaka dôkladnej prehliadke máme istotu, že sme dobre pripravení na sezónu.

Andreas Bollwerk
Andreas Bollwerk
Lohnunternehmen Bollwerk GmbH

Ďalšie zdroje

Connected Support™

Spojte svoje podnikanie s úspechom. Naša služba Connected Support rozpozná potenciálne problémy a môže dokonca upozorniť vášho predajcu, aby ich vyriešil pomocou diagnostiky v reálnom čase. Vaše stroje tak vždy budú v špičkovej forme.

Ďalšie informácie

John Deere Financial Solutions

Vďaka dlhodobej spolupráci so svojimi zákazníkmi poznáme nielen ich podniky, ale aj ich jedinečné požiadavky na financovanie. Či už ide o kúpu, lízing alebo prenájom stroja, máme pre vás riešenie.

Prvotriedna podpora

Váš portál podpory precízneho poľnohospodárstva, kde nájdete najnovší softvér, príručky a školenia. Nájdite všetko, čo potrebujete na maximalizáciu úspechu svojho podnikania, a získajte najnovšie informácie.

Ďalšie informácie