VIAC AKO OBYČAJNÉ – PONUKA

U vášho predajcu John Deere na vás čakajú veľké úspory – získajte 10 % zľavu z katalógovej ceny

Vybrané akčné modely sú obmedzený čas k dispozícii so zľavou 10 %* z katalógovej ceny, vrátane zvolenej voliteľnej výbavy a príslušenstva. Netreba prekonať žiadne prekážky ani splniť špeciálne podmienky – stačí kontaktovať svojho predajcu, uskutočniť nákup a odísť s ušetrenými tisíckami. Je to naozaj také jednoduché – obráťte sa hneď teraz na svojho predajcu!

Nižšie zadajte svoje poštové smerovacie číslo a spýtajte sa miestneho predajcu:

Zvoľte si a kontaktujte vášho predajcu

Kompaktný úžitkový traktor radu 3E

Kompaktný úžitkový traktor radu 3E

Budujte, koste, kopte, obrábajte – máte stovky úloh. Vďaka našim kompaktným úžitkovým traktorom John Deere radu 3025E a 3038E budete na všetko pripravení.

Gator™ HPX815E – úžitkové vozidlo

Gator™ HPX815E – úžitkové vozidlo

Privítajte vo svojom tíme toto robustné a dôveryhodné úžitkové vozidlo – práca pôjde od ruky a rýchlo bude hotová. Od ťažkých bremien po rýchle opravy – ste nad vecou. Na použitie vnútri aj vonku – Gator™ HPX815E je vždy tou správnou voľbou.

Trojvalcové traktory radu 5E

Trojvalcové traktory radu 5E

Čo poviete na trochu pohodlia naviac pri zachovaní produktivity? Predstavte si efektívnu a kompaktnú manévrovateľnosť pre všetky úlohy na vašom zozname, pričom si vychutnávate jazdu na svojich trojvalcových traktoroch radu 5058E, 5067E a 5075E.

 • Dynamická výkonnosť

  S traktorom radu 3E si užijete dokonalú manévrovateľnosť, jednoduchosť a ľahkú obsluhu s funkciami, ako sú pedále Twin Touch a posilňovač riadenia. Poteší vás aj praktický prístup do motorového priestoru vďaka ľahko zdvíhateľnej kapote s dvoma plynovými vzperami. V modeli 3E ide práca lepšie – a teraz dostupnejší ako kedykoľvek predtým.

  Kontaktujte predajcu a získajte 10 % zľavu

  Dynamická výkonnosť
 • Bezpečná produktivita

  Vo vozidle Gator™ HPX815E ste vždy v bezpečí – o to sa postará ochranná konštrukcia proti prevráteniu. A keď stop znamená okamžité zastavenie, postarajú sa o to aj plne hydraulické brzdy. Ľahko ovládateľný a spoľahlivý – práca ide v modeli 3E lepšie – a teraz je cenovo dostupnejší ako kedykoľvek predtým.

  Kontaktujte predajcu a získajte 10 % zľavu

  Bezpečná produktivita
 • Totálna efektivita

  Ak si práca vyžaduje usilovný výkon, voliteľný prevod pre plazivý chod traktorov radu 5E vám umožní pracovať pri nízkych rýchlostiach až do 280 m/h. Výkonná a úsporná dieselová technológia šetrí palivo a prevodovka 24F/12R PowrReverser umožňuje dosiahnuť maximálnu rýchlosť 40 km/h. V modeli 5E ide práca jednoducho lepšie – a teraz je dostupnejší ako kedykoľvek predtým.

  Kontaktujte predajcu a získajte 10 % zľavu

  Totálna efektivita

* 10 % zľava z aktuálnej katalógovej ceny vybraného stroja a voliteľnej výbavy. Platí pre Gator™ HPX815E, 3025E, 3038E, 5058E, 5067E, 5075E. Ponuka platí u zúčastnených predajcov do vypredania zásob. Ponuka platí do 31.08.2021.