Neriskujte to
NERISKUJTE TO

Budete cítiť rozdiel

 

Vedeli ste, že pri výrobe našich originálnych čepelí John Deere používame patentované tepelné spracovanie? Tento proces vytvára čepele s mimoriadnou ostrosťou, ktorá vydrží dlho – dokonale zapadnú a vždy režú čisto.

 


Čistý rez

Hrany našich čepelí sú zahnuté, aby sa znížilo riziko drsných okrajov a ostrých rohov, čo pomáha predĺžiť životnosť čepele a vytvoriť ostrejší rezný povrch.

Dlhotrvácna čepeľ

Táto konštrukcia zahnutej hrany umožňuje rovnomerné rozloženie napätia na povrchu čepele, čím vzniká čepeľ zachovávajúca si svoju ostrosť s nižšou potrebou ostrenia, čo vám šetrí čas a peniaze.

Životnosť našich čepelí tiež pomáha predĺžiť špeciálne tepelné spracovanie, ktoré zabezpečuje ideálny obsah uhlíka. Správne množstvo uhlíka má svoj význam pri výrobe čepele s vynikajúcou odolnosťou voči opotrebovaniu a únave. Príliš veľa znamená slabšiu čepeľ, príliš málo a čepeľ sa rýchlo opotrebováva, čo vedie k častejšej výmene vašich čepelí.

Dokonalé spojenie

Každý jeden montážny otvor na čepeli John Deere je vyrazený z hornej strany, čo umožňuje, aby čepeľ pevne priliehala k vretenu. Toto dokonalé upevnenie znižuje klepanie, predlžuje životnosť ostatných častí kosačky a zabezpečuje čistý vzhľad trávnika tým, že zabraňuje zanechávaniu nepokosených trsov trávy.